

Het profiel Bishoy en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Bishoy
- Tarief 25€
- Reactie 1h

25€/u
1e les gratis
- Rekenen
- Natuurkunde
- Wiskunde A
Wiskundebijles voor middelbare scholieren tot en met havoniveau in Noord- en Midden-Nederland of online.
- Rekenen
- Natuurkunde
- Wiskunde A
Leslocatie
-
Bij Bishoy: Meppel
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 20 km vanuit Meppel
-
Over Bishoy
Ik heb de havo afgerond met vwo-aanvulling op bepaalde vakken en daarna de HBO-opleiding Civiele Techniek gevolgd op Windesheim in Zwolle. Doorgaans mijn leerpad heb ik veel te maken gehad met exacte vakken. Inmiddels ben ik 5 jaar werkzaam in de GWW-sector en fysieke leefomgeving, bij verschillende organisaties. Communicatie is hierbij belangrijk en dus een van mijn kwaliteiten. Verder heb ik in het verleden ook veel bijles gegeven aan middelbare scholieren tot en met havoniveau.
Ik vind het leuk om mijn opgedane kennis over te dragen om op die manier anderen te helpen. Het gaat er mij om dat iemand erop vooruitgaat. In welk tempo dat gaat, stemmen we af op jouw situatie en wensen. Ik heb veel geduld en kan ook goed luisteren naar de leerling. Zo zie ik snel waar jij als leerling op vastloopt en weet ik goed een manier te vinden om het kwartje te laten vallen.
Over deze les
- VMBO
- HAVO
niveaus :
VMBO
HAVO
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Tijdens de bijles zorgen we ervoor dat jij de wiskundestof volledig begrijpt en goed kunt toepassen. Wat kun je verwachten?
- Er wordt extra focus gelegd op de onderwerpen waar je meer hulp bij nodig hebt.
- We nemen rustig de tijd om door de stof heen te gaan, zodat je deze goed begrijpt en kunt toepassen.
- Met behulp van voorbeelden, ezelsbruggen en oefeningen zorgen we ervoor dat de stof goed doordringt en blijft hangen.
- We kunnen samen jouw huiswerk doornemen, waarbij ik je stap voor stap begeleid bij de opdrachten.
- De les wordt aangepast aan jouw specifieke wensen, zodat we het meest effectieve resultaat behalen.
Verder zorg ik ervoor dat de lessen niet alleen leerzaam zijn, maar ook gezellig en toegankelijk, zodat je met plezier vooruitgang boekt!
Tarieven
Tarief
- 25€
Pakkettarieven
- 5u: 125€
- 10u: 250€
online
- 20€/u
gratis lessen
Bishoy biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
Vergelijkbare leraren Rekenen
Steenwijk & online
- €25/u
- 1e les gratis
Adam
Amsterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Marijn
& online
- €39/u
- 1e les gratis
Max
& online
- €40/u
- 1e les gratis
Rong
Apeldoorn & online
- €35/u
Moohyun
Rotterdam & online
- €70/u
Sanne
Son
- €20/u
- 1e les gratis
Thom
Kerkwijk & online
- €30/u
- 1e les gratis
Tom
Amsterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Niki
Den Haag & online
- €18/u
- 1e les gratis
Megan
Almere & online
- €20/u
Puk
Amsterdam & online
- €22/u
- 1e les gratis
Peter
Hurdegaryp & online
- €26/u
- 1e les gratis
Hala
Eindhoven & online
- €30/u
- 1e les gratis
Mehdi
& online
- €30/u
George
Weesp
- €25/u
- 1e les gratis
Rishay
Hazerswoude-Dorp & online
- €28/u
- 1e les gratis
Liang
Rotterdam & online
- €60/u
Jacolien
Arnhem & online
- €88/u
- 1e les gratis
Frank
Bilthoven
- €30/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren rekenen