

Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Damian zal zorgvuldig je eerste WiskundeWiskunde les organiseren.
Damian
Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Damian zal zorgvuldig je eerste WiskundeWiskunde les organiseren.
- Tarief 30€
- Reactie 2h
-
Leerlingen50+
Aantal leerlingen die door Damian zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Damian zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

30€/u
1e les gratis
- Wiskunde
- Natuurkunde
- Scheikunde (Chemie)
- Wiskunde B
- Wiskunde A
Derde-jaars Natuur- en sterrenkundestudent in Dordrecht en omgeving om al uw scheikunde-/natuurkunde-/wiskundeproblemen op te lossen
- Wiskunde
- Natuurkunde
- Scheikunde (Chemie)
- Wiskunde B
- Wiskunde A
Leslocatie
-
Bij Damian: Papendrecht
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 20 km vanuit Papendrecht
-
Ambassadeur
Dit is de ultieme leraar. Een compleet profiel, een geverifieerd diploma en een snelle responstijd. Damian zal met plezier je eerste Wiskunde les verzorgen.
Over Damian
Ik ben cum laude geslaagd van het Stedelijk Dalton Lyceum in Dordrecht. Mijn studie nu is een dubbele bachelor natuur- en sterrenkunde aan de Universiteit Leiden. Ik heb eigenlijk sinds het begin van mijn middelbare school al een aanleg voor de exacte vakken zoals wiskunde, scheikunde en natuurkunde. Ik heb daarom ook mijn exacte vakken met een 9 afgesloten. Dit is mijn derde jaar dat ik 'officieel' bijles geef en ik heb al 6 leerlingen door hun eindexamens geholpen met een voldoende. Hierdoor heb ik al veel ervaring met bijles geven. Ik vind het erg leuk om mensen bijles te geven. De kick die je krijgt als je merkt dat je leerlingen het onder de knie krijgen is simpelweg fantastisch. Mensen vinden vaak dat ik de bijles op een leuke en grappige manier vertel, met praktische voorbeelden waardoor ze het beter onthouden.
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
- HAVO
- +5
niveaus :
Basisschool
VMBO
HAVO
VWO
MBO
Volwassenenonderwijs
HBO
WO Bachelor
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Mijn grootste ergernis aan docenten op de middelbare school is de saaie en oninteressante lessen die zij geven. Dat is dan ook nooit een probleem dat je zal terugvinden in mijn lessen. De persoonlijke touch staat centraal bij mij. Elke leerling, elke bijles zelfs, heeft een andere aanpak nodig die specifiek werkt voor de leerling. Als eerste is het belangrijk om te weten waarom je moeite hebt met een bepaald vak. Legt de docent niet goed uit? Ben je doorgestroomd naar een hoger niveau? Door de coronapandemie bijvoorbeeld is er een grote globale leerachterstand ontstaan, waardoor leerlingen de huidige stof niet onder de knie kunnen krijgen. Dit komt omdat zij nooit de basics goed hebben geleerd. De basics in elk exact vak zijn cruciaal om te meesteren, dus daar besteed ik veel tijd aan in mijn lessen. Verder vind ik het belangrijk om een vriend-vriendrelatie op te bouwen, in plaats van de docent-leerlingrelatie die je op school hebt. Dit creëert een fijne atmosfeer onder ons waar je je niet bang of oncomfortabel hoeft te voelen om vragen te stellen. Opbouw van de les: - Je vertelt in eigen woorden wat je in de vorige les hebt geleerd. - We bespreken je moeilijke huiswerkopgaven. - We nemen nieuwe stof door en oefenen daarmee. - We maken afspraken over huiswerk en maken een nieuwe afspraak.
Reviews
Al onze reviews worden door ons verzameld en zijn 100% betrouwbaar. Zij komen overeen met een daadwerkelijke ervaring van de leerling met Damian.
Perfect! Damian heeft mijn zoon op het allerlaatste moment nog bijgestaan in de aanloop naar zijn eindexamen.
Dankzij zijn deskundige begeleiding heeft hij zijn examen succesvol afgerond.
De lessen waren duidelijk, leerzaam en precies wat hij nodig had. Heel erg bedankt voor alle hulp en inzet!Perfect! Damian kan op een duidelijke en heldere manier moeilijke stof uitleggen: mijn zoon vindt het prima en begrijpt de uitleg en...... haalt dankzij Damian goede cijfers voor de exacte vakken. Een fijne superprof die ik aanraad.
Perfect! Erg tevreden over het contact en manier van uitleg. Fijne bijles leraar. Flexibel en is erg goed in zijn vak Wiskunde en lesgeven.
Excellent! Prima bijles van een enthousiaste jongeman. To the point en aansluitend bij het niveau van mijn dochter.
Perfect! Echt goede uitleg heb snel voor mijn toetsweek een paar lessen gevolgd en heeft zeker geholpen.
- je bent een slimme jongen, maar doe wel gewoon wat meer voor school :) Veel geluk met vwo6!Antwoord van Damian :
Perfect! Ik heb bij Damian een aantal maanden scheikunde bijles gevolgd. Damian is erg enthusiast over wat hij uitlegt en gebruikt altijd duidelijke voorbeelden. Na het starten van mijn bijlessen zat er steeds meer verbetering in mijn cijfers en ik heb uiteindelijk een voldoende gehaald voor mijn eindexamen!
Perfect! Damian was precies wat mijn dochter nodig had: ze vindt natuurkunde echt moeilijk en het was voor haar van bij het begin van het jaar duidelijk dat ze het vak niet zou kiezen in haar profielkeuze, maar om verder te kunnen met die profielkeuze moest ze wel door het jaar geraken. Haar motivatie voor natuurkunde op school was erg klein en ik vreesde dat dat ook zo zou zijn voor bijlessen natuurkunde, maar Damian maakte de lessen echt aangenaam en interessant en bood haar de nodige ondersteuning, zodat natuurkunde geen struikelblok meer zou zijn om te kunnen overgaan.
Perfect! Enorm enthousiaste bijles docent. :)
- Enorm enthousiaste leerling waarmee we lekker diep de stof in kunnen duiken. Altijd voorbereid met moeilijke opdrachten. Ga zo door en je haalt dit jaar prima :)Antwoord van Damian :
Perfect! Positief en opgewekt. Komt afspraken na en brengt de stof goed over. Communiceert ook goed. Damian is zeker een aanrader.
- Rania is een super positieve en hardwerkende leerling. Ze moet het leren van wiskunde (en de andere exacte vakken) alleen een beetje anders aanpakken dan talen. Veel oefenen en veel vragen stellen over dingen die je nog niet snapt is de sleutel tot inzicht krijgen.Antwoord van Damian :
Excellent! Ik had de overstap van havo naar vwo gemaakt, maar had daardoor twee jaar aan natuurkundelessen gemist. Gelukkig kreeg ik bijles van Damian, die mij goed heeft geholpen.
Damian heeft me goed geholpen om de gemiste stof in te halen. Hij weet ingewikkelde onderdelen helder uit te leggen en zorgt ervoor dat je de stof echt begrijpt. Dit doet hij bijvoorbeeld door samen opdrachten te maken en te controleren. Wat ik leuk vond, is dat hij niet alleen leerzame, maar ook leuke lessen geeft. Hij heeft enthousiasme voor het vak, waardoor de lessen niet saai zijn. Dankzij Damian voel ik me nu veel zekerder over mijn natuurkundekennis en kan ik met vertrouwen verder op het vwo. Echt een goede docent.- Je bent hard op weg om veel stof in te halen van VWO 4. Je motivatie is zeker aanwezig en je houd netjes onze planning aan. Je doet het heel goed voor iemand die lang geen natuurkunde meer heeft gedaan, proficiat! Probeer niet de hoop te verliezen en probeer te leren wat allemaal wel en niet in je Binas staat, dat scheelt veel tijd :)Antwoord van Damian :
Perfect! Damian heeft ons op zeer korte termijn geholpen met bijles voor mijn zoon. Voor een toets die belangrijk was voor zijn gemiddelde cijfer. Dankzij Damian heeft mijn zoon inderdaad een voldoende gehaald en daarmee het gemiddelde omhoog gekregen. Damian je bent een topper!! Superaardig, beleefd en gewoon heel goed in het uitleggen van de stof. En ook nog in zijn vrije tijd beschikbaar zijn voor vragen en het nakijken van gemaakte opdrachten en dergelijke. Helemaal top!
- Goed Gedaan Junayd! Je hebt goed opgelet tijdens de lessen en snel de opdrachten gemaakt, dat maakt jou een echte Super-Leerling ;) . Je kan nog werken aan de problemen beter visualiseren en goed opletten dat de berekening die je doet ook echt een wiskunde betekenis hebben.Antwoord van Damian :
Perfect! Damian heeft heel goed bijles wiskunde gegeven aan onze dochter! Waren erg blij dat hij op korte termijn beschikbaar was en ook in een hele korte termijn onze dochter hele goede uitleg gegeven voor haar wiskunde herexamen (nog meer geleerd dan heel het jaar op school). Heel vriendelijk en goed contact. We hebben Amber echt zien groeien met zelfvertrouwen voor wiskunde. Damian nam de tijd, legde het heel begrijpelijk uit en was geduldig. Amber moest thuis ook oefenen en dat keken ze samen na. Hopen op een goede uitslag en zoniet, heeft Amber er in ieder geval veel van geleerd. Fijn dat er zulke mensen als Damian zijn!
- Amber, jij hebt heel erg hard je best gedaan om voor je wiskunde examen herkansing een 7 te krijgen. We hebben in 1 week 10 uur samen gespendeerd, en dat was pittig. 3 hele examen geoefend waarvan je verbetering niet normaal goed was. Je bent van een onvoldoende op je examen naar een 7.6 voor je laatste oefenexamen gegaan. Ik ben trots! Ik hoop dat je goed scoort voor je herexamen, en anders weet ik zeker dat je het volgend jaar makkelijk haalt :)Antwoord van Damian :
Perfect! Damian kan heel goed uitleggen en heeft mij heel goed geholpen met nog een paar dingen bespreken voor mijn natuurkunde toets.
- Je bent een slimme jongen die zijn toetsen makkelijk kan halen, alleen moet je nog werken aan de manier waarop je leert voor toetsen. Opdrachten en oefentoetsen maken is erg belangrijk om zelf inzicht te krijgen welke formules je mort gebruiken en hoe je op een antwoord komt. Mijn grootste tip is daarom om meer tijd te besteden aan leren, en in het specifiek opdrachten oefenen.Antwoord van Damian :
Perfect! Wij zijn erg tevreden over de manier hoe Damian bijles geeft. Doordat hij zich heel goed naar het niveau van de leerling kan verplaatsen en op een logische wijze het kan uitleggen heeft onze zoon daar heel veel baat bij gehad. Daarbij was het voor ons heel positief dat hij op zeer korte termijn beschikbaar was. Daarnaast is Damian ook een zeer aardige en vriendelijke jongeman waardoor het contact en bijles als zeer prettig werd ervaren.
- We hebben nog maar 1 les gehad net voor je toets, maar ik merkte wel dat je alles snel oppakte. De basis die mist bij jou helaas, maar ik vertrouw erop dat we kunnen verbeteren voor je eindexamen in de komende maand :)Antwoord van Damian :
Perfect! Sinds Björn bijles heeft van jou gaat hij met grote sprongen vooruit. Je legt op een leuke maar duidelijke manier de stof uit.
- Je bent altijd goed bij de les! Het is altijd leuk om de stof wat dieper met je te bespreken. Je kan nog werken aan wat je moet doen als je het antwoord niet weet. Maar niet dat dat zo vaak voorkomt met je 9 voor wiskunde :)Antwoord van Damian :
Perfect! De manier van uitleg en zijn betrokkenheid zijn erg goed.
- Je hebt scheikunde heel goed opgepakt! Ik ben echt trots op je. Voor natuurkunde kan je de formules en dan vooral de symbolen nog goed leren, en voor wiskunde moeten we nog werken aan verbanden.Antwoord van Damian :
Bekijk meer reviews
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Wiskunde.
Een top docent. Hij heeft me last minute geholpen en had gelijk tijd om me te helpen met natuurkunde. Een erg fijne duidelijk uitleg.
Alternative gozer, maar maakt het onmogelijke, onbegrijpelijke scheikunde begrijpelijk. Ik heb tientallen andere scheikunde leraren geprobeerd, en niemand klikte zoals hij. Plus hij reageert super snel en is heel flexibel. We hebben zelfs een keer tot 1 uur snachts gestudeerd.
Ben vwo geslaagd met een 6,6 voor scheikunde uiteindelijk. Terwijl ik in de 5e niet boven de 4,3 heb kunnen halen.
Dankjewel Damian.Damian heeft natuurkunde voor onze zoon weer interessant gemaakt, hij noemt zijn bijles, waar hij eerst tegenop zag, zelfs leuk! Damian weet soepel op de meest uiteenlopende vragen op een heldere manier met leuke voorbeelden antwoord en uitleg te geven. Wat een top-super-prof!
Damian is very good at explaining, and he doesnt make you feel anxious or bad if you dont get something. also when he explains something its easy to remember, and its like hes actually trying to help you learn instead of just testing your knowledge (which most teachers do). overall, he's amazing and hardworking and i'd reccomend him to anyone!
Damian heeft me enorm geholpen deze jaren met de bèta vakken. Je merkt dat hij de vakken echt leuk vindt en dat zie je ook terug in zijn uitleg. Hij is erg flexibel en altijd heel vriendelijk.
Met dank aan Damian heb ik voor mijn HAVO-examens Scheikunde en Natuurkunde een voldoende kunnen halen. Hij legt het heel goed uit en helpt ook met huiswerk.
Damian is een echte Superprof! Helpt je op een hele relaxte manier met het vak te begrijpen. Geen leraar-leerling relatie maar net of je met een goede vriend aan het werk ben. En het werkt ook! Van slechte resultaten voor scheikunde heb ik laatst mijn eerste voldoende sinds lange tijd gehaald. Zou het zeker een proberen als je moeite hebt met een bepaald vak!
Damian heeft me altijd heel veel geholpen met wiskunde waardoor ik toch nog goede cijfers heb kunnen halen, ik raad het zeker aan om bijlessen te nemen bij hem als je moeite hebt met een exact vak :)
Damian is mijn vriendje van 2 jaar die ik heb leren kennen op school. Hij heeft me veel geholpen in mn havo examenjaar met scheikunde en wiskunde. Hij heeft ervoor gezorgd dat ik niet verdwaalde in de bergen aan formules en andere stof. Hij geeft duidelijke en overzichtelijke maar ook levendige voorbeelden met onder andere koekjes. De uitleg die ik me nogsteeds levendig herinner is de paraplu met scheikunde. We waren bezig met S1 en S2 reacties toen hij letterlijk opstond en mij begon te gebruiken als reagerend deeltje om te laten zien dat het deeltje als het ware als een paraplu omklapt. Damian is gewoon een topleraar die zijn uitleg grappig en memorabel maakt.
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 30€
Pakkettarieven
- 5u: 145€
- 10u: 285€
online
- 30€/u
Reiskosten
- + 5€
gratis lessen
Damian biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 30min.
Specificaties
-De eerste les is gratis en duurt een half uur. Doorgaan daarna is ook mogelijk, maar dan reken ik wel mijn uurtarief. -Ik reken 25 euro als uurtarief voor enkele lessen. Zodra u denkt mij vaker nodig te hebben, dan kunt u ook voor een goedkoper lespakket kiezen wiens prijzen hierboven staan. -De reiskosten hangen af van hoever u van mij woont. Maar over het algemeen reken ik 5 euro per les. -Als u door enige verhindering niet meer kan komen, is dat helemaal prima, zolang u het maar minimaal 24 uur van tevoren doorgeeft.
Leer meer over Damian
Vergelijkbare leraren Wiskunde
Ian
Dordrecht & online
- €20/u
- 1e les gratis
Thijmen
Papendrecht & online
- €20/u
- 1e les gratis
Lojain
Papendrecht & online
- €10/u
- 1e les gratis
Noemi
Papendrecht & online
- €14/u
- 1e les gratis
Shivam
Dordrecht & online
- €20/u
- 1e les gratis
Richard
Dordrecht & online
- €40/u
- 1e les gratis
Yannick
Dordrecht & online
- €25/u
- 1e les gratis
Damian
Dordrecht & online
- €16/u
- 1e les gratis
Massoud
Zwijndrecht & online
- €25/u
- 1e les gratis
Steven
Dordrecht & online
- €25/u
- 1e les gratis
Justin
Dordrecht & online
- €25/u
- 1e les gratis
Selin
Dordrecht & online
- €30/u
- 1e les gratis
Yuliyan
Dordrecht & online
- €20/u
- 1e les gratis
Hajar
Dordrecht & online
- €40/u
- 1e les gratis
Lia
Dordrecht & online
- €30/u
- 1e les gratis
Jesse
Hendrik-Ido-Ambacht & online
- €25/u
- 1e les gratis
Robin
Hendrik-Ido-Ambacht & online
- €35/u
- 1e les gratis
Galina
Dordrecht
- €16/u
- 1e les gratis
Jelle
Hendrik-Ido-Ambacht & online
- €25/u
- 1e les gratis
Rayan
Hendrik-Ido-Ambacht & online
- €30/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren wiskunde
