Moohyun - Leraar Wiskunde - Rotterdam
1e les gratis
Moohyun - Leraar Wiskunde - Rotterdam

Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Moohyun zal zorgvuldig je eerste WiskundeWiskunde les organiseren.

Moohyun

Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Moohyun zal zorgvuldig je eerste WiskundeWiskunde les organiseren.

  • Tarief 90€
  • Reactie 2h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Moohyun zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

    50+

    Aantal leerlingen die door Moohyun zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

Moohyun - Leraar Wiskunde - Rotterdam
  • 5 (19 reviews)

90€/u

1e les gratis

Boek een les

1e les gratis

1e les gratis

  • Wiskunde
  • Natuurkunde
  • Scheikunde (Chemie)
  • Wiskunde B
  • NaSk (Natuur Scheikunde)

Momenteel is er nog één plek vrij voor bijlesleerlingen - Excellente prive tutor in Betavakken. VWO wiskunde B afgerond met een 10. Afgestudeerd in master Applied Mathematics, TU Delft.

  • Wiskunde
  • Natuurkunde
  • Scheikunde (Chemie)
  • Wiskunde B
  • NaSk (Natuur Scheikunde)

Leslocatie

Ambassadeur

Dit is de ultieme leraar. Een compleet profiel, een geverifieerd diploma en een snelle responstijd. Moohyun zal met plezier je eerste Wiskunde les verzorgen.

Over Moohyun

Moohyun geeft inmiddels al zeven jaar bijles aan leerlingen van allerlei niveaus. Hij kan vriendelijk en effectief met leerlingen omgaan: hij ziet onmiddellijk wat een leerling nodig heeft om de volgende stap te kunnen zetten en begeleidt hen op een efficiënte manier.
Moohyun vindt het belangrijk dat zijn leerlingen de stof goed beheersen en goede cijfers halen, maar het allerbelangrijkste vindt hij dat zij gemotiveerd raken — dat ze niet alleen een passie voor wiskunde ontwikkelen, maar ook voor hun verdere persoonlijke groei.

Lees verder

Over deze les

  • Basisschool
  • VMBO
  • HAVO
  • +2
  • niveaus :

    Basisschool

    VMBO

    HAVO

    VWO

    MBO

  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Nederlands

De lessen gaan als volgt:

De leerling bereidt zelf een aantal vragen voor de les voor. We beginnen met de moeilijkheden die de leerling ervaart.

Samen gaan we door de stof heen. Na mijn uitleg laat ik de leerling zelfstandig lezen. Vervolgens stel ik enkele inhoudelijke vragen om te controleren of de leerling heeft begrepen wat zij heeft gelezen.

Daarna maken we samen de bijbehorende opgaven, zodat de kennis direct wordt toegepast. De leerling probeert eerst zelf; als zij er niet uitkomt, begeleid ik haar stap voor stap zodat ze de opgave uiteindelijk zelfstandig kan oplossen. Op die manier blijft de kennis beter hangen.

Resultaat: al mijn leerlingen hebben duidelijke vooruitgang laten zien — ze zijn overgegaan, geslaagd en hebben hun cijfers aanzienlijk verbeterd.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • 90€

Pakkettarieven

  • 5u: 450€
  • 10u: 900€

online

  • 90€/u

Reiskosten

  • + 10€

gratis lessen

Moohyun biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.

  • 30min.

Leer meer over Moohyun

Leer meer over Moohyun

  • 1) Wanneer is de interesse voor jouw onderwerp en voor het geven van privéles ontstaan?

    Vanaf de basisschool heb ik altijd rekenen en wiskunde leuk gevonden. Binnen ons cultuur (Zuid-Korea) is het een gewoonte om rekenen van jongs af aan te leren. Wiskunde is altijd een onmisbaar deel van mijn leven geweest. Privelessen begon ik te geven op de middelbare school en ik vond het gaaf om de progressie van mijn leerlingen te zien, niet alleen in de wiskunde cijfers, maar ook in het kweken van discipline. Ik heb nu de bachelor Technische Wiskunde diploma met Honours, en ben ik nu bezig met de master Applied Mathematics. Beide studies op de TU Delft.
  • 2) Vertel ons meer over het vak waarin je lesgeeft en over de onderwerpen die je leuk vindt om te bespreken met leerlingen (en eventueel ook de onderwerpen die je minder leuk vindt)!

    Ik geef dus bijles in Wiskunde, maar ook in Natuurkunde en Scheikunde. Die vakken worden de beta vakken genoemd, waar logisch denken wordt vereist. Wiskunde vind ik mooi, omdat het een soort taal is om berekeningen te maken. Om vloeiend een taal te kunnen spreken, moet je een goede basis leggen en opbouwen. Dat is exact hoe ik mijn wiskundelessen geef. Een goede basis leggen en progressief meer toevoegen. Veel leerlingen vinden wiskunde lastig, maar op de middelbare school niveau, zijn alle onderwerpen helder uitlegbaar. Ik krijg voldoening als ik mijn leerlingen zie dat ze het gaan begrijpen en goed de opdrachten zelfstandig kunnen maken.
  • 3) Vertel ons over je grote voorbeeld of rolmodel, of het nou een leraar of lerares is waar je zelf les van hebt gehad of een genie in jouw veld!

    Ik heb in mijn eerstejaar van mijn bachelor een vak gevolgd van Prof Fokko van de Bult op de TU Delft. Hoe hij de lessen geeft inspireert mij. Hij houdt alles duidelijk en helder, maar tegelijkertijd maakt hij het interessant en amusant. Dat is ook mijn streven in het lesgeven.
  • 4) Wat zijn, volgens jou, de vereiste kwaliteiten om een expert te zijn in jouw vak?

    Discipline om door te zetten wanneer je iets niet snapt. Als je genoeg tijd neemt om wiskunde te doen, geloof ik niet dat je nog slechte cijfers kan halen. Kritisch denkvermogen en het vermogen om te concentreren is ook belangrijk.
  • 5) Kun je ons een leuke anecdote vertellen die te maken heeft met jouw beroep of jouw eigen schooltijd?

    Ik heb een keer heel even kort gehuild in de les toen ik mijn wiskunde cijfer terug kreeg in de tweede klas: een 9.8. Ik maakte een klein rekenfoutje en ik kon er niet tegen dat ik geen 10 had voor de toets. Als ik er nu over nadenk was dat traantje onnodig haha.
  • 6) Dan is nu de tijd gekomen om toe te geven dat jij misschien ook wel wat moeilijkheden hebt gehad op school... en hoe je die hebt overwonnen!

    Het werd voor mij moeilijk tijdens de Honours programma in mijn bachelor. Ik had er geen zin en motivatie om het af te maken. Ik heb veel gesprekken met mijn beste vriend gehad en hij was voor mij de persoon die mij motivatie bleef geven. Uiteindelijk heb ik de Honours programma afgemaakt en heb ik een mooie certificaat. Ik wil de persoon zijn voor de leerlingen die wiskunde moeilijk vinden, om samen mooie resultaten te behalen.
  • 7) Help ons je een beetje beter te leren kennen door ons te vertellen over jouw passies (die je misschien ook van plan bent te delen via Superprof).

    Ik speel viool al 14 jaar, ook in meerdere orkesten meegespeeld. (Klassieke) Muziek is een ander groot deel van mijn leven. Ik ben ook erg actief. Ik speelde lang basketbal, en een seizoen op 2e divisie niveau gespeeld. Nu voetbal ik regelmatig buiten met wat vrienden.
  • 8) Wat maakt jou een Superprof (behalve het beantwoorden van deze vragen 😉) ?

    Ik kan goed met leerlingen omgaan: ik zie wat de leerling nodig heeft om de volgende stap te kunnen zetten. De resultaten liegen niet, al helemaal niet als het gaat om wiskunde. Ik heb in de 5 jaar tijd dat ik al bijles geef, leerlingen geholpen om te slagen, gemiddelde omhoog te halen, van havo naar vwo te gaan en noem het maar op. Uit ervaring kan ik vertellen dat ik mijzelf een Superprof mag noemen.
--
--

Vergelijkbare leraren Wiskunde

  • Emöke

    Rotterdam & online

    5 (8)
    • €50/u
  • Ab

    Rotterdam & online

    Nieuw
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Sanne

    Rotterdam & online

    4.8 (26)
    • €60/u
  • Paul

    Rotterdam & online

    4.9 (25)
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Laura

    Rotterdam & online

    Nieuw
    • €17/u
    • 1e les gratis
  • Floris

    Rotterdam & online

    Nieuw
    • €15/u
    • 1e les gratis
  • Kaveya

    Rotterdam & online

    Nieuw
    • €23/u
    • 1e les gratis
  • Mees

    Rotterdam & online

    Nieuw
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Davit

    Capelle aan den IJssel & online

    Nieuw
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Paul

    Rotterdam

    Nieuw
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Rolf

    Capelle aan den IJssel & online

    Nieuw
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Aishwarya

    Capelle aan den IJssel & online

    Nieuw
    • €15/u
    • 1e les gratis
  • Quin

    Rotterdam & online

    5 (8)
    • €16/u
    • 1e les gratis
  • Joey

    Capelle aan den IJssel & online

    5 (2)
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Peter

    Gouderak & online

    Nieuw
    • €48/u
    • 1e les gratis
  • Rick

    Krimpen aan den IJssel & online

    5 (1)
    • €45/u
    • 1e les gratis
  • Hugo

    Rotterdam & online

    Nieuw
    • €50/u
    • 1e les gratis
  • Wiggert

    Krimpen aan den IJssel & online

    5 (1)
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Indy

    Rotterdam & online

    Nieuw
    • €15/u
    • 1e les gratis
  • Efe

    Capelle aan den IJssel & online

    5 (2)
    • €13/u
    • 1e les gratis
  • Bekijk meer leraren wiskunde