

Het profiel Lewis en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Lewis
- Tarief 20€
- Reactie 1h
-
Leerlingen4
Aantal leerlingen die door Lewis zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Lewis zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

20€/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Natuurkunde
Afgestudeerd aan het Sint-Lodewijkscollege, te Brugge. Ga nu naar derde jaar Bio-Ingenieurswetenschappen aan de UGent. Hoge vaardigheid in fysica. Geeft les op alle niveau.
- Natuurkunde
Leslocatie
Aanbevolen
Lewis is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Lewis
Ik ben Lewis en heb wetenschappen wiskunde met 6 uur wiskunde gevolgd. Ik ben afgestuurd en intussen volg ik bio-ingenieurswetenschappen. Met dat ik mijn studies succesvol aan het afleggen ben heb ik nu een beetje tijd extra om bijlessen te geven. Wetenschap en wiskunde is mijn passie en daarom sta ik paraat om jou extra uitleg te geven waar nodig.
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
- MBO
- +6
niveaus :
Basisschool
VMBO
MBO
Afgestudeerd MBO
Volwassenenonderwijs
HBO
Afgestudeerd HBO
WO Master afgerond
Anders
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Als bijlesgever gebruik ik een aanpak waarbij ik leerlingen actief betrek en hen help om zelf problemen op te lossen.
Een typische les bedraagt een korte herhaling van achtergrondkennis, gevolgd door een diepgaande uitleg over de nieuwe leerstof en eindigt met gezamenlijk oefeningen en problemen oplossen. Ik voorzie zelf ook extra oefeningen over de leerstof zodat we deze ook samen kunnen oplossen.
Ik heb veel geduld, kan goed uitleggen en kan ook leerstof op een visuele manier voorstellen, waardoor ik moeilijke onderwerpen begrijpelijker kan maken.
Mijn bijlessen zijn voor leerlingen die extra hulp nodig hebben bij een wetenschaps- of wiskundevak, zich voorbereiden op toetsen en specifieke problemen oplossen.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Natuurkunde.
Lewis en ik kennen elkaar al 7 jaar van op school en altijd als ik een wetenschappelijk probleem had, of ik een onderwerp niet snapte was hij er altijd om mij te helpen. Op onze vorige school was hij in de top 3 voor fysica en heeft een vaardigheid dat hem nog ver zal brengen. Hij is heel geduldig en heeft een heel unieke, maar zeer goede manier van lesgeven. Hij is heel vriendelijk en zeer gedreven, ook om mensen die hulp nodig hebben effectief te helpen.
Als je op zoek bent naar een gedreven leerling die goed onderwerpen kan uitleggen is Lewis je persoon. Toen we vroeger samen op school zaten was Lewis altijd de persoon waar ik naartoe ging als ik een wetenschappelijk probleem had. Hij is heel geduldig en neemt zijn tijd om alles grondig uit te leggen.
Als ik iets niet begrijp dan legt Lewis dat altijd goed uit tot dat ik het begrijp. Hij is erg begripvol en geduldig, ik weet dat ik altijd bij hem terecht voor wiskunde en wetenschap.
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 20€
Pakkettarieven
- 5u: 95€
- 10u: 185€
online
- 20€/u
Specificaties
Bij afstanden >5km van regio Zedelgem vraag ik 20 cent per extra kilometer.
Bij het nemen van de trein vraag ik om het treinticketje te betalen.
Vergelijkbare leraren Natuurkunde
Tim
Sittard & online
- €59/u
- 1e les gratis
Frenck
Delft & online
- €60/u
Pepijn
Hilversum & online
- €45/u
Hugo
Amsterdam & online
- €50/u
Damian
Papendrecht & online
- €30/u
- 1e les gratis
Moohyun
Rotterdam & online
- €90/u
- 1e les gratis
Jelmer
Utrecht & online
- €50/u
- 1e les gratis
Diliana
Amsterdam & online
- €70/u
- 1e les gratis
Rob
Beek & online
- €20/u
- 1e les gratis
Thomas
Delft & online
- €35/u
Paul
Rotterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Kim
Zeist & online
- €26/u
- 1e les gratis
Joost
Amsterdam & online
- €52/u
Kevin
Den Haag & online
- €55/u
Mehdi Zamani
Amsterdam & online
- €35/u
Rens
Amsterdam & online
- €75/u
Jaleo
Bocholtz & online
- €35/u
- 1e les gratis
Julian
Hilversum & online
- €25/u
- 1e les gratis
Ulrich
Rotterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Quin
Rotterdam & online
- €14/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren natuurkunde
