Victoria - Leraar Ashtanga yoga - Wageningen
1e les gratis
Victoria - Leraar Ashtanga yoga - Wageningen

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Victoria zijn geverifieerd

Victoria

  • Tarief €60
  • Reactie 1h
Victoria - Leraar Ashtanga yoga - Wageningen

€60/u

1e les gratis

Boek een les

1e les gratis

1e les gratis

  • Ashtanga yoga

Privéles Ashtanga Yoga in Arnhem en Wageningen | Persoonlijke begeleiding voor beginners en ervaren yogabeoefenaars

  • Ashtanga yoga

Leslocatie

    • bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 25 km vanuit Wageningen

Over Victoria

Mijn naam is Victoria en ik ben yogadocent, gespecialiseerd in Ashtanga Yoga. Ik heb opleidingen gevolgd in Ashtanga Yoga, Rocket Yoga en Yin Yoga en ben geregistreerd bij Yoga Alliance.

Ik geef verschillende yogalessen, waaronder Ashtanga Mysore, waarbij persoonlijke begeleiding en het ontwikkelen van een zelfstandige practice centraal staan.

Wat mij aanspreekt aan Ashtanga Yoga is de combinatie van ademhaling, beweging, concentratie en de structuur van de vaste serie. Tegelijkertijd geloof ik dat yoga niet voor iedereen hetzelfde hoeft te zijn. Ieder lichaam is anders en daarom vind ik het belangrijk om de practice aan te passen aan de persoon, in plaats van andersom.

Mijn achtergrond in verschillende yogastijlen heeft mijn kijk op yoga verbreed. In mijn lessen combineer ik de traditionele basis van Ashtanga met een persoonlijke en toegankelijke benadering, waarbij aandacht is voor zowel uitdaging als de grenzen en mogelijkheden van je lichaam.

Mijn doel is om je niet alleen tijdens de les te begeleiden, maar je ook de kennis en het vertrouwen te geven om zelfstandig verder te oefenen.

Lees verder

Over deze les

  • Alle niveaus
  • Engels
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Engels

Nederlands

Wil je beginnen met Ashtanga Yoga, je practice verdiepen of leren hoe je zelfstandig kunt oefenen?

Tijdens mijn privélessen krijg je persoonlijke begeleiding, helemaal afgestemd op jouw ervaring, doelen en mogelijkheden.

Ashtanga Yoga is een dynamische yogavorm waarin ademhaling en beweging samenkomen in een vaste serie houdingen. Die structuur vormt de basis, maar de manier waarop je oefent hoeft niet voor iedereen hetzelfde te zijn.

We werken in jouw tempo, met aandacht voor ademhaling, techniek en het aanpassen van houdingen aan jouw lichaam.

Tijdens de lessen kunnen we ons bijvoorbeeld richten op:

- De basis van Ashtanga Yoga en het leren van de serie
- Het ontwikkelen van een zelfstandige yogapractice
- Ademhaling, techniek en de verbinding tussen ademhaling en beweging
- Het aanpassen van houdingen aan jouw lichaam en mogelijkheden
- Het verdiepen van je bestaande practice

Of je nu helemaal nieuw bent met Ashtanga of al langer oefent, we kijken samen naar wat jij nodig hebt.

Mijn doel is niet alleen om je door een yogales te begeleiden, maar ook om je de kennis en het vertrouwen te geven om je eigen practice verder te ontwikkelen.

Lessen zijn mogelijk in het Nederlands en Engels.

Privélessen zijn mogelijk in een yogastudio in Wageningen (afhankelijk van beschikbaarheid), op een andere geschikte locatie of bij jou thuis in Wageningen, Arnhem en omgeving.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • €60

Pakkettarieven

  • 5u: €275
  • 10u: €550

gratis lessen

Victoria biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.

  • 1uur

Vergelijkbare leraren Ashtanga yoga