

Het profiel Arne en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Arne
- Tarief 30€
- Reactie 1h
-
Leerlingen3
Aantal leerlingen die door Arne zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Arne zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

30€/u
1e les gratis
- Wiskunde
- Natuurkunde
- Scheikunde (Chemie)
- Andere natuurwetenschappen
Chemie, Fysica, Biologie, wiskunde,... bijles voor leerlingen middelbaar en (eventueel) op universitair niveau. *Doctor en Master in de bio-ingenieurswetenschappen (Chemie & voeding)
- Wiskunde
- Natuurkunde
- Scheikunde (Chemie)
- Andere natuurwetenschappen
Leslocatie
Over Arne
Hoi, ik ben Arne en ben een wetenschapper, lesgever en science communicator met een achtergrond in de bio-ingenieurswetenschappen. Ik combineer mijn academische expertise met een sterke passie voor wetenschapspopularisering en onderwijs.
Je zag me afgelopen editie misschien op het Nerdland Festival. Daar gaf ik een toegankelijke, humoristische en laagdrempelige show over wetenschappelijke ontdekkingen en wat nu echt en niet echt is. Met The Huystory of Everything, probeer ik zo op een speelse en gestructureerde manier uiteenlopende wetenschappelijke onderwerpen te verkennen en uit te leggen.
Naast mijn werk in wetenschap en communicatie ben ik ook actief als bijlesgever. In die rol begeleid ik leerlingen en studenten op een persoonlijke en doelgerichte manier. Ik leg de nadruk op inzicht, structuur en zelfvertrouwen, zodat studenten niet enkel slagen voor toetsen en examens, maar ook echt begrijpen wat ze leren.
Hopelijk tot binnenkort!
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
- HAVO
- +6
niveaus :
Basisschool
VMBO
HAVO
Afgestudeerd MBO
Volwassenenonderwijs
HBO
Afgestudeerd HBO
WO Master afgerond
Anders
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Hoe ga ik te werk als leraar?
Hallo, ik ben Arne. Mijn doel is om leerlingen niet alleen betere resultaten te laten behalen, maar ook meer zelfvertrouwen te geven in hun eigen kunnen. Elke leerling leert op een andere manier, daarom stem ik mijn begeleiding volledig af op het niveau, de persoonlijkheid en de doelen van de leerling.
Mijn lesmethode
Ik leg moeilijke leerstof op een duidelijke en begrijpelijke manier uit, met veel voorbeelden uit de praktijk. Samen bouwen we stap voor stap aan een stevige basis, zodat de leerling niet zomaar oplossingen uit het hoofd leert, maar echt begrijpt waarom iets werkt. Op die manier wordt leren minder frustrerend en vaak zelfs leuker.
Hoe ziet een les eruit?
Een les begint met een korte bespreking van wat goed gaat en waar nog moeilijkheden liggen. Daarna behandelen we nieuwe leerstof of werken we verder aan onderwerpen die extra aandacht nodig hebben. We oefenen samen, bekijken eventuele fouten en zoeken naar een aanpak die werkt voor de leerling. Aan het einde van de les is er altijd ruimte voor vragen en maken we een plan voor de volgende stap.
Wat mogen leerlingen en ouders verwachten?
Persoonlijke begeleiding op maat.
Rustige en duidelijke uitleg.
Focus op inzicht, niet alleen op punten.
Extra aandacht voor motivatie en zelfvertrouwen.
Een positieve leeromgeving waarin vragen stellen altijd mag.
Voor wie?
Mijn lessen zijn geschikt voor leerlingen uit het secundair onderwijs en studenten in het hoger onderwijs die ondersteuning zoeken bij hun studies, examens of specifieke vakken. Zowel leerlingen die extra hulp nodig hebben als jongeren die hun resultaten verder willen verbeteren, zijn welkom.
Tarieven
Tarief
- 30€
Pakkettarieven
- 5u: 150€
- 10u: 290€
online
- 25€/u
gratis lessen
Arne biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
Vergelijkbare leraren Wiskunde
Marijn
Soest & online
- €59/u
- 1e les gratis
Adam
Amsterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Paul
Rotterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Sanne
Rotterdam & online
- €59/u
Frenck
Delft & online
- €60/u
Mick
Amsterdam & online
- €55/u
Huib
Varsseveld & online
- €49/u
Pepijn
Hilversum & online
- €55/u
Ton
's-hertogenbosch & online
- €40/u
Hugo
Amsterdam & online
- €50/u
Naut
Rotterdam & online
- €38/u
- 1e les gratis
Daniel
Amsterdam & online
- €75/u
- 1e les gratis
Zahed
Breda & online
- €30/u
- 1e les gratis
Thomas
Delft & online
- €40/u
Tim
Sittard & online
- €59/u
- 1e les gratis
Damian
Papendrecht & online
- €30/u
- 1e les gratis
Amir
Rotterdam & online
- €60/u
Max
Soest & online
- €40/u
- 1e les gratis
Kim
Zeist & online
- €30/u
- 1e les gratis
Diliana
Amsterdam & online
- €70/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren wiskunde
