Pieter - Leraar Engels - Brussel
Pieter - Leraar Engels - Brussel

Het profiel van Pieter en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts

Pieter

  • Tarief €15
  • Reactie 1h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Pieter zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

    5

    Aantal leerlingen die door Pieter zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

Pieter - Leraar Engels - Brussel
  • 4.8 (2 reviews)

€15/u

Bekijk meer leraren engels

Helaas is deze leraar onbeschikbaar

  • Engels
  • Spreekvaardigheid - Engels
  • Leesvaardigheid - Engels
  • Vertaling - Engels
  • Business Engels

Afgestudeerd in Business Management Marketing (ENG) en momenteel student Master of Business Administration - Finance. Gepassioneerd over bedrijfskunde en cultuur!

  • Engels
  • Spreekvaardigheid - Engels
  • Leesvaardigheid - Engels
  • Vertaling - Engels
  • Business Engels

Leslocatie

Aanbevolen

Pieter is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.

Over Pieter

Ikzelf ben een student aan de KULeuven, momenteel in mijn laatste jaar Master of Business Administration - International and Sustainable Finance. Ik heb reeds een bachelor diploma in Business Management Marketing op zak dat ik met grote onderscheiding heb behaald.

Door mijn opleiding ben ik continu in contact met mensen uit verschillende landen en culturen en is (bedrijfs-) Engels mijn meest gebruikte communicatie lijn.

Ik hoop in de komende jaren de bedrijfswereld in te trekken en een mooi carrière op te bouwen om dan na enkele jaren mijn ervaringen kan delen met studenten op het hoger onderwijs als leerkracht of prof.

Het gaat natuurlijk niet allemaal om studeren, studeren, studeren. Again, it's all about balance! In mijn vrije tijd sport ik graag: ik ben een enorme fan van hardlopen, mountainbiken en fitness. Verder heb ik een passie voor koken voor vrienden en familie.

Lees verder

Over deze les

  • Basisschool
  • VMBO
  • MBO
  • +15
  • niveaus :

    Basisschool

    VMBO

    MBO

    Volwassenenonderwijs

    HBO

    A1

    A2

    B1

    B2

    C1

    Ander taal niveau

    Beginner

    Intermediate

    Gevorderd

    Professioneel

    Ander niveau

    Kind

    C2

  • Engels
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Engels

Nederlands

Ik geloof dat time management essentieel is voor een succesvolle studiecarrière om zo te zorgen voor een goed evenwicht tussen hard en efficient werken met genoeg tijd voor voldoende ontspanning. Tijdens een kennismaking gesprek gaan we samen kijken naar wat voor jou past en zullen we samen een planning opstellen waarin je efficient je leerstof tegemoet kan gaan.

Een goede voorbereiding is het halve werk. Dit zorgt voor een eerste verwerking van de leerstof en vormt een goede basis vanaf waar we kunnen beginnen. Daarna gaan we aan de slag met de leerstof in de vorm van revisie, oefeningen en toepassingen uit het dagelijks leven.

Consistency is key. Daarom is opvolging en herhaling van de leerstof essentieel voor een goede verwerking. We kunnen daarom dan ook om de zoveel tijd herhalingsmomenten inlassen om zo de leerstof fris te houden.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • €15

Pakkettarieven

  • 5u: €75
  • 10u: €150

Reiskosten

  • + €30

online

  • €15/u

Vergelijkbare leraren Engels