

Het profiel Femke en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Femke
- Tarief 20€
- Reactie 1h
-
Leerlingen5
Aantal leerlingen die door Femke zijn begeleid sinds haar start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Femke zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

20€/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Yoga
- Yoga flow
- Vinyasa
- Yin yoga
Yogadocente. Privé yoga lessen op basis van jouw behoefte. Vinyasa, Flowyoga, Yin en Mindfulness
- Yoga
- Yoga flow
- Vinyasa
- Yin yoga
Leslocatie
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 10 km vanuit Utrecht
Aanbevolen
Femke is een geliefde lerares binnen haar community. Ze werd aanbevolen voor haar toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Femke
Al negen jaar beoefen ik yoga vol passie. Ik begon negen jaar geleden met yoga omdat ik veel onrust in me lichaam had. Ik had op jonge leeftijd al last van slapeloosheid en depressies, met als gevolg veel fysieke klachten.
Rust, zelfreflectie en bewustwording kwamen langzamerhand op mijn pad, waardoor ik meer zachtheid in mijn leven bracht. Ik voelde me steeds meer in balans komen. Ying en yang. Vervolgens wilde ik niets liever, dan mijn ervaring en kennis met anderen te delen. Om die reden besloot ik om een intensive Yoga Teacher Training op Bali te volgen, daarna heb ik gestudeerd aan Arhantayoga. Deze opleidingen zijn Yoga Alliance gecertificeerd.
Sinds 2 jaar heb ik de eer om met mijn passie anderen te inspireren en te helen. Een zacht, gelukkig, gezond, krachtig en gevoelig leven wens ik namelijk iedereen. Ik streef naar een wereld waarin yoga voor iedereen toegankelijk en betaalbaar is.
Over deze les
- Intermediate
- Beginner
- Kind
- +1
niveaus :
Intermediate
Beginner
Kind
Ander niveau
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Wil je graag dat de lessen zijn afgestemd op jouw wensen en behoeften,
in een veilige en rustige omgeving?
Ik help je graag verder.
Mijn functionele privé yogalessen bevorderen innerlijke rust en zorgen voor meer balans in je leven. Balans in inspanning en ontspanning, beweging en rust, in yin en yang. Ik neem je mee op jouw persoonlijke reis waarbij je connectie maakt met jezelf. Door het beoefenen van privé yoga op een ontspannen manier worden fysieke, mentale én spirituele aspecten gestimuleerd. Denk aan toename van spierkracht en flexibiliteit, een betere nachtrust, meer energie en focus, een diepere verbinding tussen lichaam en geest waardoor je bewustere keuzes maakt.
Kortom, meer geluk en een algehele betere kwaliteit van je leven.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Yoga.
De yoga lessen van Femke zijn heel goed te volgen. Ik had nog geen ervaring, maar Femke geeft duidelijk en geduldig les. Ook is de les heel specifiek voor mij gemaakt, waardoor ik na paar lessen al verschil maak. Ik slaap beter, heb minder paniekaanvallen en voel me sterk sinds ik aan yoga bij Femke doe.
Warm, geduldig en positief. Sinds ik yoga lessen bij Femke volg, zit ik veel beter in mijn vel. Diepgewortelde emoties zaten vast in mijn lichaam en ik merk per yoga les van Femke deze weg aan het glippen zijn. Ik voel dat de blokkades in mijn lichaam weg zijn en energie weer stroomt. Femke is ontzettend lief en meelevend.
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 20€
Pakkettarieven
- 5u: 80€
- 10u: 150€
online
- 5€/u
Vergelijkbare leraren Yoga
Jashvant
IJsselstein & online
- €10/u
- 1e les gratis
Devi
& online
- €45/u
- 1e les gratis
Bianca
Laren & online
- €40/u
- 1e les gratis
Francis
Sliedrecht & online
- €60/u
- 1e les gratis
Keyla
Capelle aan den IJssel & online
- €35/u
- 1e les gratis
Lana
Nijmegen & online
- €50/u
- 1e les gratis
Aleksandra
Eindhoven & online
- €40/u
Justina
Heerewaarden & online
- €60/u
- 1e les gratis
Monique
Laren & online
- €75/u
- 1e les gratis
Maria
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Rianne
Deventer & online
- €60/u
- 1e les gratis
Yu
Den Haag & online
- €50/u
Anna
Den Haag & online
- €30/u
- 1e les gratis
Olga
Almelo & online
- €35/u
- 1e les gratis
Mira
Zundert & online
- €34/u
- 1e les gratis
DjezzManon
Amsterdam & online
- €44/u
Jacinta
Waalwijk & online
- €55/u
- 1e les gratis
Shani
Rotterdam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Araliya
& online
- €75/u
- 1e les gratis
Megan
Rotterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren yoga