

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Vince zijn geverifieerd
Vince
- Tarief 50€
- Reactie 1h

50€/u
1e les gratis
- Personal trainer
- Fitness
- Spieren versterken
- Oefeningen
- Bodybuilding
Ervaren personal trainer gespecialiseerd in spieropbouw, vetverlies en krachttraining met persoonlijke begeleiding voor elk niveau
- Personal trainer
- Fitness
- Spieren versterken
- Oefeningen
- Bodybuilding
Leslocatie
Aanbevolen
Vince is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Vince
Mijn passie voor krachttraining komt niet alleen uit theorie, maar uit eigen ervaring. Ik ben zelf gestart op 65 kg en heb door jarenlange, consistente training mijn gewicht opgebouwd naar 85 kg. Dat traject heeft mij niet alleen fysiek sterker gemaakt, maar ook veel kennis en inzicht gegeven in spieropbouw, voeding, progressieve overload en discipline.
Ik weet hoe het voelt om van een beginniveau te starten, twijfels te hebben en stap voor stap vooruitgang te willen zien. Daardoor kan ik mij goed inleven in mijn klanten, ongeacht hun startpunt.
Mijn aanpak is gebaseerd op realistische doelen, correcte techniek en een gestructureerd plan dat aangepast wordt aan jouw lichaam en levensstijl. Geen snelle beloftes, maar duurzame resultaten waar je trots op kan zijn.
Over deze les
- Beginner
- Intermediate
- Gevorderd
- +2
niveaus :
Beginner
Intermediate
Gevorderd
Professioneel
Ander niveau
- Engels
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Engels
Nederlands
Mijn lessen zijn gericht op spieropbouw, vetverlies, krachttraining en algemene fitheid. Zowel beginners als gevorderden zijn welkom. Ik werk met een duidelijke en gestructureerde aanpak waarbij techniek, progressieve overload en correcte uitvoering centraal staan.
Een typische training start met een gerichte warming-up, gevolgd door krachttraining aangepast aan jouw niveau en doelstelling. We werken met halters, machines of lichaamsgewicht, afhankelijk van jouw ervaring en voorkeur.
Elke klant krijgt een persoonlijk schema en begeleiding op maat. Ik leg niet alleen uit wat je moet doen, maar ook waarom je het doet, zodat je begrijpt hoe je lichaam sterker en gespierder wordt.
Mijn focus ligt op duurzame resultaten, blessurepreventie en een aanpak die je op lange termijn kan volhouden.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Personal trainer.
Never gedacht dat ik trainen zo leuk kon vinden! Mijn trainer houdt het niet alleen professioneel, maar ook super motiverend. Elke sessie is uitdagend, maar nooit te veel, en hij zorgt dat je echt vooruitgang boekt. Het fijne is dat hij altijd even checkt hoe het gaat, ook buiten de trainingen. Echt iemand die je helpt groeien, zowel fysiek als mentaal!
Ik ben super tevreden over mijn personal trainer. Vanaf het begin heeft hij mij enorm goed begeleid en echt geluisterd naar mijn doelen. Hij maakt een persoonlijk plan dat haalbaar én vol te houden is, wat voor mij het grootste verschil heeft gemaakt.
We trainen twee keer per week samen en daarnaast krijg ik een duidelijk en gestructureerd schema voor mijn andere trainingen. Alles is goed uitgelegd en afgestemd op mijn niveau.
Wat ik ook enorm waardeer, is dat hij altijd snel bereikbaar is als ik een vraag heb of ergens over twijfel. Die betrokkenheid en opvolging maken dat je je echt ondersteund voelt in je traject.
Dankzij hem ben ik sterker, gemotiveerder en veel zelfzekerder geworden. Absoluut een aanrader!Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 50€
Pakkettarieven
- 5u: 250€
- 10u: 500€
gratis lessen
Vince biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
online
- 40€/u
Vergelijkbare leraren Personal trainer
Alexander
Laag-Keppel & online
- €60/u
Deus
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Cedinio
Rotterdam & online
- €45/u
Basrı
Amsterdam & online
- €40/u
- 1e les gratis
Jamal
Rotterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Tom
Arnhem
- €39/u
- 1e les gratis
Favs
Amsterdam
- €40/u
- 1e les gratis
Raza
Den Haag & online
- €60/u
- 1e les gratis
Simona
Utrecht & online
- €40/u
- 1e les gratis
Pedro
Amsterdam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Dennis
Aarle-Rixtel & online
- €40/u
Helin
Amsterdam & online
- €45/u
- 1e les gratis
Arash
Den Haag & online
- €65/u
- 1e les gratis
Joel
Voorburg & online
- €55/u
- 1e les gratis
Jelle
Noordwijk
- €35/u
- 1e les gratis
Joost
Amsterdam & online
- €45/u
Hamish
Amsterdam & online
- €72/u
- 1e les gratis
Lorenzo
Houten & online
- €55/u
- 1e les gratis
Jeffrey
Krimpen aan den IJssel & online
- €69/u
- 1e les gratis
Daniel
Almere & online
- €45/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren personal trainer
