

Het profiel Anand en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Anand
- Tarief 28€
- Reactie 1h

28€/u
1e les gratis
- Meditatie
- Ontspanning
- Mindfulness
- Reiki
- Anger management
Gepassioneerde / Liefhebbende / Ervaren Leraar. Ik deel technieken, ervaring & kennis in Actieve Meditaties & Energiewerk voor alle niveaus & leeftijden.
- Meditatie
- Ontspanning
- Mindfulness
- Reiki
- Anger management
Leslocatie
-
Bij Anand: Amsterdam
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 20 km vanuit Amsterdam
-
Over Anand
Met een moeilijke jeugd getekend door depressie en isolatie, was ik vol met existentiele vragen en verwonderingen over de wereld, het bestaan & zijn -- waardoor ik totaal onbekwaam en ongeinteresseerd was in de middelbare school en formeel onderwijs.
In plaats daarvan, als jong volwassenen vertrok ik naar het buitenland en volgde ik het pad en de middelen om vrijheid te vinden van de druk, verwarring en pijnen die ik meenam uit het verleden en door het misplaatst voelen in de wereld, en het traditionele traject wat mij in Nederland werd voorgelegd.
Ik heb op dit pad een variatie van ervaring opgedaan in de laatste 10 jaar, met meditatie, groep therapie & energiewerk.
Mijn studeren en trainingen betreft Osho Actieve Meditaties, meditatieve therapy, Energiewerk & Zen meditatie, in verschillende Osho Meditatie Centra, communes, retreats & group therapie workshops. Ik heb ook in Zen Buddhist kloosters gewoond in Vietnam, en geleerd in de Vipassana school van S.N Goenka.
Deze ervaringen hebben allemaal bijgedragen aan een leven en manier van zijn met dieper bewustzijn, plezier, speelsheid, en een progressief afbreken van oude conditionering, zowel als genezing en transformeren van traumas, identificaties, geloven en gedragingen gekoppeld aan mijn persoonlijkheid. Dit blijft voor mij een persoonlijk & doorgaand leertraject, waarin ik met liefde deel wat ik heb geleerd.
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Met 7 jaar ervaring lesgeven in verschillende onderwerpen zoals taal, meditatie & persoonlijk leidership, deel ik georganiseerde lessen waar de structuur en inhoud alleen ondersteunend en afhankelijk zijn van de behoefte en het process van diegene waarmee ik werk.
Dit is meer relevant en essentieel in het pad van meditatie leren en dichter tot jezelf komen, dan in andere onderwerpen.
Mijn prioriteit is dus ook om je te leren kennen en begrijpen, en het delen van middelen en technieken waarmee je de minste moeite, het meeste plezier, en het snelste een diepere verbinding met jezelf kan scheppen.
Ik ben erg open en transparent over mijzelf en ik geloof dat iets alleen overgedragen kan worden, wanneer er een verbinding is en een kanaal van vertrouwen, dat toe staat dat er iets
werkelijk overgedragen en ontvangen kan worden.
De lessen kunnen afgesteld worden voor mensen met meer of minder ervaring, en houden in;
- Een klein interview
- Oefening
- Delen
- Feedback
- Individuele praktijk opdrachten
Tarieven
Tarief
- 28€
Pakkettarieven
- 5u: 140€
- 10u: 280€
online
- 28€/u
gratis lessen
Anand biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
Vergelijkbare leraren Meditatie
Fatima
Amsterdam & online
- €55/u
- 1e les gratis
Tessa
Amsterdam & online
- €90/u
- 1e les gratis
Christiaan
Amsterdam & online
- €100/u
- 1e les gratis
Deep
Amsterdam & online
- €20/u
- 1e les gratis
Carlos
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Annelotte
Haarlem & online
- €40/u
- 1e les gratis
Elka
Utrecht & online
- €30/u
- 1e les gratis
Martine
Hilversum & online
- €25/u
Jessy Yasmeen
Rotterdam & online
- €70/u
Isabeau
Boekel & online
- €20/u
- 1e les gratis
Esly
Amsterdam & online
- €22/u
- 1e les gratis
Jolien
Alblasserdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Marina
Amsterdam & online
- €20/u
- 1e les gratis
Ujjwal
Amsterdam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Merelle Tao Qigong
Luttenberg & online
- €45/u
- 1e les gratis
Thomas
Alkmaar & online
- €27/u
- 1e les gratis
Thomas
Alkmaar & online
- €27/u
- 1e les gratis
Willem
Utrecht & online
- €10/u
- 1e les gratis
Xiomara
Maastricht & online
- €10/u
- 1e les gratis
Sumru
Den Haag & online
- €40/u
-
Bekijk meer leraren meditatie