Nathan - Leraar Programmeren - Gent
1e les gratis
Nathan - Leraar Programmeren - Gent

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Nathan zijn geverifieerd

Nathan

  • Tarief €24
  • Reactie 1h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Nathan zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

    1

    Aantal leerlingen die door Nathan zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

Nathan - Leraar Programmeren - Gent
  • 5 (1 review)

€24/u

1e les gratis

Boek een les

1e les gratis

1e les gratis

  • Programmeren
  • Python
  • Programmeertalen
  • Java
  • C

Bijles programmeren, voor middelbaar tot universitair niveau, door masterstudent Informatica aan de UGent. Ervaring met vooral Python, Java, C, C++ en algoritmen.

  • Programmeren
  • Python
  • Programmeertalen
  • Java
  • C

Leslocatie

Over Nathan

Hallo! Ik ben Nathan, 21 jaar, en studeer momenteel voor mijn master Informatica aan de Universiteit Gent, waar ik eerder ook mijn bachelor Informatica behaalde.

Tijdens mijn opleiding heb ik uitgebreide ervaring opgedaan met verschillende programmeertalen, waaronder Python, Java, C en C++. Daarnaast heb ik een sterke basis opgebouwd in algoritmen, datastructuren en probleemoplossend denken. Hierdoor kan ik zowel beginnende programmeurs als studenten uit het hoger onderwijs helpen met hun programmeervakken.

Al in het middelbaar hielp ik regelmatig klasgenoten met hun vragen en was ik vaak het aanspreekpunt wanneer iemand iets niet begreep. Ook tijdens mijn universitaire studies kwamen vrienden bij mij terecht voor hulp bij programmeren. Ik merkte dat ik er veel voldoening uit haalde om anderen iets bij te leren en hen vooruitgang te zien boeken. Die positieve ervaringen hebben me uiteindelijk gemotiveerd om ook buiten mijn vriendenkring bijles te geven.

Vanuit mijn eigen ervaring als student weet ik dat programmeren soms frustrerend kan zijn, zeker wanneer je niet meteen weet hoe je aan een oefening moet beginnen. Daarom vind ik het belangrijk om niet alleen de oplossing uit te leggen, maar vooral de manier van denken die nodig is om zelf tot die oplossing te komen. Ik ben geduldig, leg concepten graag op verschillende manieren uit en pas mijn uitleg aan het niveau van de leerling aan.

Naast mijn studies speel ik saxofoon, game ik graag en hou ik van reizen.

Ik ben flexibel met het maken van afspraken en geef zowel online als fysiek bijles in Gent. Bij interesse mag je me gerust contacteren om te bespreken waar je hulp bij nodig hebt en hoe we de lessen het best kunnen aanpakken.

Lees verder

Over deze les

  • Basisschool
  • VMBO
  • HAVO
  • +9
  • niveaus :

    Basisschool

    VMBO

    HAVO

    Volwassenenonderwijs

    HBO

    Anders

    Beginner

    Intermediate

    Gevorderd

    Professioneel

    Ander niveau

    Kind

  • Engels
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Engels

Nederlands

Ik geef bijles in programmeren aan leerlingen uit het secundair onderwijs en studenten uit het hoger onderwijs. Je kunt bij mij terecht voor verschillende programmeertalen, waaronder Python, Java, C en C++, maar ook voor onderwerpen zoals algoritmen, datastructuren en objectgeoriënteerd programmeren.

Mijn focus ligt op het echt begrijpen van de leerstof, in plaats van simpelweg oplossingen uit het hoofd te leren. We bekijken samen waar je precies vastloopt en werken vervolgens stap voor stap aan de moeilijkere onderdelen.

Tijdens de lessen probeer ik je zoveel mogelijk zelf tot de oplossing te laten komen. In plaats van meteen het antwoord te geven, help ik je met gerichte vragen, kleine tips en praktische voorbeelden. Zo leer je niet alleen hoe je een bepaalde oefening oplost, maar ook hoe je gelijkaardige problemen later zelfstandig kunt aanpakken.

Iedere student heeft een andere voorkennis en leert op zijn eigen tempo. Daarom pas ik mijn lessen aan jouw niveau en specifieke moeilijkheden aan. Of je nu nog nooit geprogrammeerd hebt, moeite hebt met een bepaald vak of je wilt voorbereiden op een examen, we werken samen aan de onderwerpen waarbij je hulp nodig hebt.

De lessen kunnen zowel online als fysiek in Gent plaatsvinden. We kunnen op regelmatige basis afspreken of enkele gerichte lessen inplannen ter voorbereiding van een toets, examen of opdracht.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • €24

Pakkettarieven

  • 5u: €120
  • 10u: €240

gratis lessen

Nathan biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.

  • 30min.

online

  • €24/u

Vergelijkbare leraren Programmeren