

Het profiel van Linus en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Linus
- Tarief 20€
- Reactie 1h
-
Leerlingen3
Aantal leerlingen die door Linus zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Linus zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

20€/u
1e les gratis
- Programmeren
- Python
- Programmeertalen
Python leren voor beginners – persoonlijke online lessen met een leerplan op maat
- Programmeren
- Python
- Programmeertalen
Leslocatie
Aanbevolen
Linus is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Linus
Ik studeer Associate Degree Cybersecurity en heb eerder MBO niveau 4 Applicatieontwikkeling en MBO niveau 3 IT Support afgerond. Hierdoor heb ik een praktische achtergrond in programmeren, software en computersystemen.
Ik weet goed waar beginnende programmeurs tegenaan lopen. Daarom leg ik Python rustig en stap voor stap uit, met aandacht voor logisch denken en het werkelijk begrijpen van de code.
Mijn begeleiding wordt aangepast aan jouw niveau, tempo en leerdoelen. Het doel is niet alleen dat je een opdracht kunt afronden, maar dat je uiteindelijk zelfstandig programma’s leert schrijven en problemen leert oplossen.
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
- HAVO
- +5
niveaus :
Basisschool
VMBO
HAVO
VWO
MBO
Volwassenenonderwijs
HBO
Beginner
- Engels
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Engels
Nederlands
Wil je Python leren, hulp bij een schoolopdracht of beter begrijpen hoe programmeren werkt?
Tijdens de gratis eerste les van 30 minuten bespreken we jouw voorkennis, doelen en interesses. Op basis daarvan stel ik een persoonlijk leerplan samen. Je volgt dus geen vast programma: de inhoud wordt aangepast aan wat jij wilt leren.
Mogelijke onderwerpen zijn:
• Variabelen en datatypes
• Input en output
• If-, elif- en else-structuren
• For- en while-loops
• Lijsten, dictionaries en andere verzamelingen
• Functies schrijven en gebruiken
• Bestanden lezen en schrijven
• Fouten herkennen en code debuggen
• Introductie tot objectgeoriënteerd programmeren
• Schoolopdrachten en kleine praktische projecten
Een reguliere les duurt ongeveer 60 minuten. We combineren uitleg met voorbeelden en oefeningen die aansluiten bij jouw niveau. Er is altijd ruimte voor vragen, herhaling en het gezamenlijk bekijken van code.
Reviews
Al onze reviews worden door ons verzameld en zijn 100% betrouwbaar. Zij komen overeen met een daadwerkelijke ervaring van de leerling met Linus.
Perfect! Linus is een fantastische uitlegger en ontzettend geduldig. Hij bereidt zijn lessen goed voor met een PowerPoint en oefenvragen, waardoor hij een duidelijke en gestructureerde uitleg kan geven over de leerdoelen die je zelf opgeeft.
Bekijk meer reviews
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Programmeren.
Ik vind de lessen van Linus heel prettig, hij legt alles heel duidelijk uit waardoor ik het meteen begrijp. Hij neemt echt de tijd om al je vragen te beantwoorden waardoor je meer vertrouwen in jezelf krijgt.
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 20€
Pakkettarieven
- 5u: 95€
- 10u: 180€
gratis lessen
Linus biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 30min.
online
- 20€/u
Specificaties
Mijn tarief is bewust toegankelijk gehouden voor beginners en studenten. Tijdens de gratis kennismakingsles bepalen we je startniveau en leerdoelen. Daarna maak ik een passend leerplan voor de volgende lessen.
Vergelijkbare leraren Programmeren
Alex
Wognum & online
- €33/u
- 1e les gratis
Mehdi Zamani
Amsterdam & online
- €40/u
Yanick
Amersfoort & online
- €60/u
Thom
Kerkwijk & online
- €30/u
- 1e les gratis
Tymen
Wapenveld & online
- €18/u
- 1e les gratis
Manoj
Amsterdam & online
- €24/u
- 1e les gratis
Sebastien
Bilthoven & online
- €25/u
Max
's-Hertogenbosch & online
- €40/u
Kamiel
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Souvik
Den Haag & online
- €20/u
- 1e les gratis
Joep
Haarlem & online
- €32/u
- 1e les gratis
W
Delft & online
- €60/u
- 1e les gratis
Rando
Leeuwarden & online
- €50/u
- 1e les gratis
Onat
Leiden & online
- €25/u
- 1e les gratis
Johan
Tilburg & online
- €40/u
- 1e les gratis
Noa Yasmine
Amsterdam
- €32/u
- 1e les gratis
Andrea
Groningen & online
- €25/u
- 1e les gratis
Jakub
Arnhem & online
- €15/u
- 1e les gratis
Marko
Veldhoven & online
- €20/u
- 1e les gratis
Emil
Rotterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren programmeren
