

Het profiel Yolanda en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Yolanda
- Tarief 15€
- Reactie 20h
-
Leerlingen3
Aantal leerlingen die door Yolanda zijn begeleid sinds haar start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Yolanda zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

15€/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Wiskunde
- Rekenen
- Natuurkunde
- Statistiek
- NaSk (Natuur Scheikunde)
3de jaars PABO student, bijles en huiswerkbegeleiding in wiskunde, rekenen en natuurkunde op maat
- Wiskunde
- Rekenen
- Natuurkunde
- Statistiek
- NaSk (Natuur Scheikunde)
Leslocatie
-
Bij Yolanda: Drachten
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 10 km vanuit Drachten
-
Aanbevolen
Yolanda is een geliefde lerares binnen haar community. Ze werd aanbevolen voor haar toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Yolanda
Hallo! Mijn naam is Yolanda. Ik ben 26 jaar en ik studeren aan de PABO, hier heb ik veel ervaring opgedaan in lesgeven aan het basisonderwijs (ook kleuters). Ik zou kunnen helpen met leren, extra bijles geven en het maken van verslagen.
Algemene kennis over: Aardrijkskunde, geschiedenis, biologie, natuurkunde, wiskunde, Engels, Nederlands, rekenen, kunst & cultuur (drama, dans, muziek en beeldend voor het basisonderwijs), motoriek, onderwijsassistent, sociale wetenschappen, lesmatrixen schrijven en onderzoeken doen.
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
- Anders
niveaus :
Basisschool
VMBO
Anders
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Ik pas mij aan naar jullie wens en wat het beste bij jou past en/of werkt. Het kan via zoom, teams of face to face. Stuur mij jouw hulpvraag toe en ik zal mij inlezen in de boeken om jou te begeleiden op niveau.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Wiskunde.
Mijn ervaring met Yolanda is dat zij vriendelijk en hulpvaardig is en altijd meedenkt met welk probleem een andere mee geconfronteerd wordt. Of dat nu is op gebied van leerachterstand of dyslexie, faalangst of een beperking waardoor het een extra uitdaging is om op eigen niveau bij te blijven. Lukt het op de ene manier niet dan probeert zij de uitleg op een andere manier te geven net zolang tot mijn dochter het snapt, heel fijn! Wij zijn erg blij met haar en ik zie echt vooruitgang.
Yolanda is een jonge energieke vrouw die echt de tijd en geduld heeft om elk onderdeel net zo vaak te herhalen en uit te leggen tot het begrepen word. Ze heeft een fijne rustige energie en kan het leren zo leuk als mogelijk maken.
Dankzij de hulp van Yolanda heb ik de keus durven te maken om een beroepskeuze te maken die niet vaak voorkomt. We kennen elkaar al 10 jaar en ik kan nog steeds bellen als ik ergens mee zit. Naast les geven is Yolanda ook een geweldige luisteraar die er voor jong en oud is en altijd met een passend antwoord komt. Dit is een karakter eigenschap die belangerijk is voor een top leraar. Voor elk persoon een persoonlijke manier van uitleg vinden.
Als ik kinderen mocht krijgen weet ik zeker dat Yolanda op mijn nummer 1 zou staan als (bijles)leraresBekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 15€
Pakkettarieven
- 5u: 75€
- 10u: 150€
online
- 15€/u
Reiskosten
- + 3€
Vergelijkbare leraren Wiskunde
Albert
Drachten & online
- €50/u
- 1e les gratis
Emiel
Rottevalle & online
- €17/u
- 1e les gratis
Harmen
Lippenhuizen & online
- €10/u
- 1e les gratis
Peter
Hurdegaryp & online
- €26/u
- 1e les gratis
Bob
Nieuwehorne & online
- €50/u
- 1e les gratis
Wajdan
Leek & online
- €15/u
- 1e les gratis
Wesley
Leeuwarden & online
- €12/u
- 1e les gratis
Manno
Groningen & online
- €20/u
- 1e les gratis
Beau
Groningen & online
- €15/u
- 1e les gratis
Jake
Groningen & online
- €42/u
- 1e les gratis
Martijn
Groningen & online
- €15/u
- 1e les gratis
Omar
Groningen & online
- €35/u
- 1e les gratis
Steenwijk & online
- €25/u
- 1e les gratis
Marijn
& online
- €39/u
- 1e les gratis
Adam
Amsterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Paul
Rotterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Mehdi Zamani
& online
- €35/u
Pepijn
Hilversum & online
- €45/u
- 1e les gratis
Frenck
Delft & online
- €48/u
Ton
's-hertogenbosch & online
- €40/u
-
Bekijk meer leraren wiskunde