

Het profiel van Brian en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Brian
- Tarief 40€
- Reactie 17h
-
Leerlingen6
Aantal leerlingen die door Brian zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Brian zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

40€/u
1e les gratis
- Gitaar
- Basgitaar
Professionele gitaar- en basgitaarlessen aan huis in Hendrik-Ido-Ambacht en omgeving. Altijd maatwerk!
- Gitaar
- Basgitaar
Leslocatie
-
Bij Brian: Hendrik-ido-ambacht
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 20 km vanuit Hendrik-ido-ambacht
-
Aanbevolen
Brian is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Brian
Tijdens mijn studie aan het Rotterdams Conservatorium heb ik me, naast het leren beheersen van m'n instrument, enorm verdiept in het ontwikkelen van diverse gitaarmethodes en heb inmiddels zo'n 20 jaar ervaring als beroepsmusicus en gitaardocent.
Doorgaans heb ik binnen mijn praktijk rond de 25 leerlingen, variërend van beginner tot ver gevorderd, in de leeftijd van 10-67 jaar. Naast een vaste locatie in Spijkenisse geef ik graag bij mensen thuis les in Hendrik- Ido-Ambacht (mijn woonplaats) en directe omgeving.
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Als beroepsmusicus heb ik mijzelf vooral gespecialiseerd in (hard-) rock, rhythm & blues, pop, blues, soul, jazz en klassiek.
De leerling bepaalt zelf op welke stijl de nadruk komt te liggen. Dit geldt ook voor de verschillende speeltechnieken. Fingerpicking en/of spelen met plectrum, improvisatie of juist liedbegeleiding met akkoorden. Lead of rhythm gitaar.
Binnen de gitaarlessen wordt gebruik gemaakt van professionele tabs en/of het notenschrift.
Met behulp van diverse software en muziekboeken is het mogelijk bladmuziek van duizenden songs te gebruiken in de les, waardoor bijna iedere gewenste song behandeld kan worden.
Je kunt kiezen voor verschillende lestijden/frequenties. Neem gerust contact op voor het bespreken van de mogelijkheden.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Gitaar.
Ik was reeds 65 jaar toen ik gitaarles wilde gaan nemen. Het spelen van akkoorden en slaggitaar (autodidact) lukte wel, maar solo's totaal niet. Dat wilde ik mij proberen eigen te maken. Alvorens mij aan te melden heb ik Brian gevraagd, of het gezien mijn leeftijd nog wel nut had. Zijn antwoord was kort en duidelijk, "Zeker wel!" Ik speel inmiddels solo's. Maar dat niet alleen. Ook mijn (aan)slag en timing zijn sterk verbeterd. Alle facetten van het gitaarspelen komen tijdens de les voorbij. Zowel de theorie als de praktijk. Samen de lesstof in praktijk brengen en af en toe als de tijd het toelaat, jammen. Ik ervaar zijn manier van lesgeven als zeer prettig. Ontspannen, maar nooit vrijblijvend. Hij motiveert je. Aan alles merk je dat Brian een docent is met jarenlange kennis en ervaring. In mijn geval schatte hij feilloos in wat mijn niveau was en nam dat als uitgangspunt voor de lessen. Daardoor kon / kan ik in mijn eigen tempo naar mijn doelen toewerken en met resultaat.
Daarnaast is Brian reeds jarenlang actief als professioneel muzikant in diverse bands en genres. Ook op dat vlak beschikt hij over de benodigde kennis en ervaring. Ik zie dat als toegevoegde waarde, met name voor (jonge) mensen die les willen gaan nemen en zich in die richting willen ontwikkelen.
Ik heb inmiddels 2,5 jaar les van Brian en kijk altijd weer uit naar de volgende sessie.
Brian is een docent / muzikant die in alle opzichten recht doet aan het predicaat "Super-Prof".
Ik zou hem iedereen aanbevelen.Brian is een zeer prettige en kundige leraar. Met zijn rust kan hij goed het overzicht en de structuur in de les brengen, waarbij hij jouw input en wensen voor de les goed kan begeleiden.
Hij biedt een uitdagende lesopbouw maar heeft de fun als grootste lijn in de les en dat lukt hem heel goed!Ik ben begonnen met het spelen op de bas toen ik 52 jaar oud was. In mijn tweede lesjaar kwam ik bij Brian terecht en daar ben ik nu al 16 jaar voor mijn lessen.
De kracht van Brian ligt, naast het feit dat hij een uitstekende bassist en gitarist is, vooral in zijn vermogen om geduldig en goed te luisteren naar wat zijn leerlingen willen. Daarnaast heeft hij heel goed in de gaten waar jouw mogelijkheden liggen.
Enerzijds past hij zijn lessen aan op jouw mogelijkheden en wensen, anderzijds probeert hij je te stimuleren tot het maken van een volgende stap in je ontwikkeling.
Als bassist in een amateur coverbandje heeft hij mij bij menig nummer geholpen en waar nodig de baspartij aangepast.
Ik kan mij geen betere leraar wensen. Voor mij is hij een echte Superprof!
Fred
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 40€
Pakkettarieven
- 5u: 200€
- 10u: 400€
gratis lessen
Brian biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 30min.
Specificaties
30 min les per week kost voor leerlingen tot 21 jr. eur 76,- per maand. Voor leerlingen vanaf 21 jr. eur 82,50. Om de week Lessen of lessen van 45 en 60 minuten zijn ook mogelijk, tarieven zijn dan naar rato. Opzegtermijn is een maand.
Vergelijkbare leraren Gitaar
Liam
Ridderkerk
- €25/u
- 1e les gratis
Ephraim
Zwijndrecht & online
- €15/u
- 1e les gratis
Niko
Dordrecht & online
- €40/u
- 1e les gratis
Renzo
Rotterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Tim
Rotterdam & online
- €55/u
- 1e les gratis
Stanimir
Rotterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Stamatis
Rotterdam & online
- €40/u
- 1e les gratis
Jordi
Rotterdam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Xander
Nieuwerkerk aan den IJssel & online
- €40/u
- 1e les gratis
Gilardo
Rotterdam & online
- €500/u
- 1e les gratis
Piero
Rotterdam & online
- €45/u
- 1e les gratis
Sébastien
Rotterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Emilio
Rotterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Monika
Rotterdam
- €40/u
- 1e les gratis
Nishankh
Rotterdam & online
- €40/u
- 1e les gratis
Anton
Schiedam & online
- €15/u
- 1e les gratis
Chris
Schiedam & online
- €40/u
- 1e les gratis
Chris
Schiedam & online
- €40/u
- 1e les gratis
Alexander
Delft
- €55/u
- 1e les gratis
Hernan
Utrecht & online
- €45/u
-
Bekijk meer leraren gitaar
