

Het profiel Hub en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Hub
- Tarief 20€
- Reactie 1h

20€/u
1e les gratis
- Rekenen
Jonge en enthousiaste leerkracht geeft rekenbijles aan kinderen van groep 4 t/m 8 / Vmbo-t. Persoonlijke begeleiding in een ontspannen werkwijze!
- Rekenen
Leslocatie
Over Hub
Hallo! Ik ben Hub, 21 jaar en afgestudeerd aan de Pabo. Sinds mijn opleiding geef ik met veel plezier les aan kinderen van verschillende leeftijden en niveaus. Mijn kracht ligt in het persoonlijk begeleiden van leerlingen, waarbij ik rekening houd met hun tempo en leerstijl.
Mijn lessen zijn erop gericht om begrip, zelfvertrouwen en plezier in leren te stimuleren. Ik leg moeilijke stof stap voor stap uit, gebruik praktische voorbeelden en pas mijn aanpak aan op wat het kind op dat moment nodig heeft.
Met mijn professionele, betrouwbare en enthousiaste aanpak voelen leerlingen zich op hun gemak, waardoor ik het beste uit henzelf kan halen.
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
niveaus :
Basisschool
VMBO
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Ik ben een jonge en enthousiaste leerkracht en geef rekenbijles aan kinderen van groep 4 t/m 8 / Vmbo-t. Mijn lessen zijn anders omdat ik een ontspannen en persoonlijke aanpak hanteer: de oefeningen stem ik volledig af op de leerbehoeften van jouw kind, zodat leren leuk blijft en het kind stap voor stap meer zelfvertrouwen krijgt in rekenen.
In mijn lessen staat begrip voorop: we oefenen samen, ontdekken slimme trucjes en maken rekenen concreet en overzichtelijk. Zo gaat jouw kind met plezier aan de slag én ziet het écht resultaat.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Rekenen.
Onze dochter had moeite met rekenen, maar sinds de bijlessen van Hub heeft ze veel meer zelfvertrouwen. De uitleg isduidelijk en geduldig. We merken dat ze nu met meer gemak haar huiswerk van rekenen maakt.
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 20€
Pakkettarieven
- 5u: 95€
- 10u: 185€
online
- 20€/u
gratis lessen
Hub biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 30min.
Specificaties
Alle lessen zijn online – je hoeft dus geen reistijd of extra kosten te rekenen.
Lesmateriaal inbegrepen – ik zorg voor aangepast materiaal en oefeningen die aansluiten bij jouw leerdoelen. Je hebt enkel ruitjespapier en een potlood nodig!
Voordelige pakketten – bij een pakket van 5 of 10 uur betaal je minder per uur dan bij losse lessen.
Gratis kennismakingsles (30 min.) – zo kun je vrijblijvend kennismaken met mijn manier van lesgeven.
Vergelijkbare leraren Rekenen
Silvia
Margraten & online
- €35/u
- 1e les gratis
Rozeboom
Heerlen
- €19/u
- 1e les gratis
Sven
Maastricht & online
- €18/u
- 1e les gratis
Marcel
Spaubeek & online
- €39/u
- 1e les gratis
Melissa
Brunssum & online
- €15/u
- 1e les gratis
Annette
Beek & online
- €25/u
- 1e les gratis
Ricardo
Beek & online
- €15/u
- 1e les gratis
Dieuwertje
Brunssum & online
- €20/u
- 1e les gratis
Anniek
Geulle & online
- €20/u
- 1e les gratis
Veron
Maastricht & online
- €20/u
- 1e les gratis
Luc
Geleen & online
- €25/u
- 1e les gratis
Hans
Geleen & online
- €30/u
- 1e les gratis
Maurice
Sittard
- €20/u
- 1e les gratis
Marijn
Soest & online
- €59/u
- 1e les gratis
Adam
Amsterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Naut
Rotterdam & online
- €38/u
- 1e les gratis
Max
Soest & online
- €40/u
- 1e les gratis
Rong
Apeldoorn & online
- €35/u
Tom
Amsterdam & online
- €60/u
- 1e les gratis
Thom
Kerkwijk & online
- €30/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren rekenen
