Kees - Leraar Wiskunde - Middelburg
1e les gratis
Kees - Leraar Wiskunde - Middelburg

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Kees zijn geverifieerd

Kees

  • Tarief €25
  • Reactie 1h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Kees zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

    5

    Aantal leerlingen die door Kees zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

Kees - Leraar Wiskunde - Middelburg
  • 5 (3 reviews)

€25/u

1e les gratis

Boek een les

1e les gratis

1e les gratis

  • Wiskunde
  • Natuurkunde
  • Scheikunde (Chemie)

Eerste hulp bij Scheikunde, Natuurkunde, Wiskunde of NaSk. Ik heb jaren ervaring in bijles geven op alle niveaus. Ik heb vele leerlingen geholpen over te gaan of het halen van (her)examens

  • Wiskunde
  • Natuurkunde
  • Scheikunde (Chemie)

Leslocatie

    • bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 30 km vanuit Middelburg

Aanbevolen

Kees is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.

Over Kees

Ik ben afgestudeerd in Scheikunde en heb veel kennis van scheikunde (duh), natuurkunde en wiskunde. Ik help leerlingen met oefenen met sommen, opgaven, (oefen)toetsen en examens. Een van mijn sterkste punten is geduld en kan dus goed werken met leerlingen met ADHD, dyslexie, etc.

Lees verder

Over deze les

  • Alle niveaus
  • Engels
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Engels

Nederlands

Leerlingen stijgen boven zichzelf uit door mijn aanpak. Ik vind dat het zelfvertrouwen net zo belangrijk als het beheersen van de stof. Ik werk met de boeken van de leerling, maar ik leer ze ook handigheden om de stof te begrijpen en beheersen. Lessen duren veelal een uur of 1 uur en 30 minuten, maar ik laat de leerling bepalen wat die aankan.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • €25

Pakkettarieven

  • 5u: €125
  • 10u: €250

gratis lessen

Kees biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.

  • 1uur

Vergelijkbare leraren Wiskunde