
Mariam
Geverifieerd lerarenprofiel
- Uurtarief 1€
- Reactietijd 24h
Helaas is deze leraar onbeschikbaar. Onze excuses voor het ongemak.
Bachelor student Biofarmaceutische wetenschappen geeft examentraining voor Scheikunde en Biologie met 2 jaar ervaring
-
- Dordrecht
- Bij de leraar thuis
- Bij jou thuis
- Online (via webcam)
Over deze les
In de eerste les bespreek ik samen met de leerling wat de doelen zijn die zij/hij wilt bereiken. In de eerste paar lessen maak ik samen met de leerlingen opgaves en probeer ik vast te stellen waar ze precies tegenaan lopen. Na elke les geef ik de leerling huiswerk mee die we de volgende les gaan bespreken. Onderwerpen die de leerling lastig vindt krijgen uiteraard meer aandacht. Ik ga samen de leerling door met het oefenen van examenopgaves totdat de leerling de stof begrijpt. Indien de opgaves in het boek en examens niet voldoende zijn, maak ik zelf opgaves.
Ik vind het belangrijk dat de leerlingen zich op zijn/haar gemak voelt en niet bang is om fouten te maken of vragen te stellen. De afgelopen jaren heb ik veel ervaring opgedaan met zowel verschillende leerlingen als methodes.
onderwerpen
- Scheikunde (Chemie)
talen
- Nederlands
niveaus
- VWO
Over Mariam
Ik geef al 2 jaar bijles aan bovenbouwstudenten van het VWO en HAVO. In deze periode heb ik meerdere leerlingen geholpen om hun gemiddelde omhoog te krijgen met als doel om over te gaan naar het volgende jaar of een hoger gemiddelde willen hebben om meer kans te maken bij bepaalde studies.
Het geeft mij veel voldoening om te zien dat de leerlingen vooruit gaan aan de hand van de lessen en door hun eigen doorzettingsvermogen. Sinds kort ben ik ook begonnen met het geven van examentrainingen in de vakken scheikunde, biologie en wiskunde A/B.
Tarieven
pakketten
- 5u: 1€
- 10u: 1€
webcam
- 11€/u