

Het profiel Erika en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Erika
- Tarief 35€
- Reactie 24h
-
Leerlingen2
Aantal leerlingen die door Erika zijn begeleid sinds haar start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Erika zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

35€/u
1e les gratis
- Yoga
- Hatha-yoga
- Yoga flow
- Yin yoga
- Zwangerschapsyoga
450 uren gediplomeerd yoga docent. Zwangerschap, Hatha, Yin. Van beginner tot gevorderd. Online prive lessen of prive en groep lessen in de buurt van Nijmegen. Namaste - Lichaam, Geest, Ziel in harmo
- Yoga
- Hatha-yoga
- Yoga flow
- Yin yoga
- Zwangerschapsyoga
Leslocatie
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 40 km vanuit Nijmegen
Aanbevolen
Erika is een geliefde lerares binnen haar community. Ze werd aanbevolen voor haar toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Erika
In 2016 werd ik hatha yoga docent in Hongarije. Deze omslag was één van mijn beste beslissingen. Yoga heeft mijn leven verrijkt en heeft mij helemaal getransformeerd. Na mijn examen kreeg ik snel de kans om les te geven. In het begin stonden de dynamische, krachtige lessen op de voorgrond. Ik werd steeds meer bewust van mijn fysieke lichaam en daardoor begon ik de diepere lagen van mijn ziel te ontdekken en voelen.
Maar het beoefenen van yoga biedt inderdaad meer dan alleen fysieke oefeningen. Het opent de deur naar een dieper bewustzijn en helpt je om in contact te komen met je innerlijke zelf. Terwijl je je fysieke lichaam verkent en versterkt, ontstaat er ruimte voor reflectie, introspectie en spirituele groei.
Door de jaren heen leerde ik steeds beter hoe ik mijn ervaringen van de mat in mijn leven kan integreren. Ik werd sterker en rustiger. Op de mat en ook in het leven. En dit was ook zichtbaar in de dynamiek van mijn lessen. Ik begon mezelf te verdiepen, ook in yin yoga en meditatie. (vipassana 10 dagen retreat, visualisatie technieken)
Om de balans te behouden in mijn leven vind ik het soms fijn de sterkere lessen te doen op mijn eigen yoga mat, hardlopen doe ik ook graag.
Ik voel dat het mijn levensmissie is om mensen te helpen op dit pad van zelfkennis dat yoga biedt. Ik heb ervaren en wil met anderen delen welke veranderingen in het leven mogelijk zijn door het bewustzijn en de aanwezigheid en zo de harmonie van lichaam, ziel en geest te beleven.
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Mijn lessen zijn persoonlijk afgestemd. Je mag kiezen wat je per dag nodig hebt. Wil je meer fysieke aandacht met een hatha of hatha flow of wil je meer zachtheid met een yin les? Of misschien een heerlijke combinatie van een Yin-Yang les. Het kan allemaal. :)
Ik vind het heel belangrijk dat we tijdens de lessen naast de juiste fysieke houdingen, ademhalingsoefeningen en concentratie de diepere lagen van yoga ook leren kennen. Hoe wij onze geest steeds beter kunnen ontdekken, gebruiken en beheersen. Een definitie van Patanjali: “Chitta Vritti Nirodha”; het tot rust brengen van je gedachten. Achter de gedachten de stilte ervaren. De stilte die naar de werkelijkheid van het heden wijst, zodat wij in het nu, het echte, natuurlijke en wezenlijke in onszelf kunnen ontdekken. Wat niets anders betekent dan gelukkig, liefdevol en tevreden zijn.
Daarnaast zijn mijn lessen altijd gekruid met een beetje humor, want het leven is niet zo serieus zoals het soms lijkt.
Ik ben ook gespecialiseerd aan zwangerschapsyoga. Ik gef groeplessen in Nijmegen en heb ook privé- klanten.
Deze vorm is gebaseerd op hatha yoga en aangepast aan de behoeften van aanstaande moeders. Een les duurt 1,5 uur. We besteden veel aandacht aan het opwarmen van de spieren en gewrichten vanwege de veranderingen in het lichaam. Daarna volgen de asana’s, die bestaan uit eenvoudige een vloeiende bewegingen. De nadruk ligt niet op prestatie, maar op het creëren van een goed gevoel.
Na dit onderdeel gaan we dieper in op ontspanning met ademhalingsoefeningen. We sluiten de les af met yoga nidra. Door deze diepe ontspanning kom je nog meer in contact met je baby. Het vermogen om te ontspannen is van onschatbare waarde naarmate de nachten korter worden.
In de laatste fase van de zwangerschap worden speciale lessen aangeboden waarin we kennismaken, bij voorkeur samen met je partner/hulp, met speciale ademtechnieken en posities voor tijdens je bevalling.
Naast de lessen geef ik je regelmatig praktische tips die je ook thuis kunt gebruiken. Deze prachtige vorm van yoga helpt je om deze belangrijke en mooie periode zo bewust en krachtig mogelijk te ervaren! Jouw vragen zijn altijd welkom.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Yoga.
De lessen van Erika zijn gevarieerd. Haar uitstraling is zeer aangenaam en zij heeft aandacht voor haar studenten. Ik voel me altijd opgeladen na haar yogalessen.
De lessen van Erika zijn heel gevarieerd. Iedere les wordt er aandacht besteed aan andere oefeningen en Erika geeft er veel uitleg bij. Vanaf moment één hangt er een heel aangename sfeer. Kaarsjes aan, geurtjes (die je ook op je polsen doet) en een fijn muziekje aan. Het is de ideale manier om te ontspannen na een werkdag. Erika is een heel prettige docent die oog heeft voor haar ‘leerlingen’. Ik doe graag weer mee bij mijn volgende zwangerschap.
Momenteel volg ik zwangerschapsyoga bij Erika en dit bevalt super goed. Erika is een hele lieve vrouw die haar lessen met aandacht doet. Ook zorgt ze voor een hele fijne sfeer tijdens haar lessen wat het gevoel van ontspannenheid extra stimuleert. Het volgen van zwangerschapsyoga bij Erika helpt mij erbij om fijn in mijn lijf te zitten tijdens de zwangerschap en zal mij ook zeker helpen om op een ontspannen manier te bevallen. Ik raad Erika 100% aan!
Heerlijke yogalessen voor tijdens de zwangerschap!
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 35€
Pakkettarieven
- 5u: 175€
- 10u: 350€
online
- 35€/u
gratis lessen
Erika biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
Vergelijkbare leraren Yoga
Riche
Nijmegen & online
- €45/u
- 1e les gratis
Karolina
Nijmegen & online
- €30/u
- 1e les gratis
Lana
Nijmegen & online
- €50/u
- 1e les gratis
Aleksandra
Eindhoven & online
- €40/u
Justina
Heerewaarden & online
- €60/u
- 1e les gratis
Monique
Laren & online
- €75/u
- 1e les gratis
Devi
& online
- €45/u
- 1e les gratis
Maria
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Jashvant
IJsselstein & online
- €10/u
- 1e les gratis
Rianne
Deventer & online
- €60/u
- 1e les gratis
Yu
Den Haag & online
- €50/u
Anna
Den Haag & online
- €30/u
- 1e les gratis
Olga
Almelo & online
- €35/u
- 1e les gratis
Mira
Zundert & online
- €34/u
- 1e les gratis
DjezzManon
Amsterdam & online
- €44/u
Mina
Rotterdam & online
- €20/u
- 1e les gratis
Jacinta
Waalwijk & online
- €55/u
- 1e les gratis
Shani
Rotterdam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Araliya
& online
- €75/u
- 1e les gratis
Megan
Rotterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren yoga