

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Hans zijn geverifieerd
Hans
- Tarief €50
- Reactie 1h
-
Leerlingen4
Aantal leerlingen die door Hans zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Hans zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

€50/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Gitaar
- Akoestische gitaar
- Elektrische gitaar
- Blues gitaar
- Gitaar Country
Zoek jij gitaarles? Ik ben professioneel muzikant en met bijna 20 jaar leservaring help ik jou graag naar een hoger niveau, of je nu beginner bent of gevorderd. Kom langs op mijn locatie in De Pijp!
- Gitaar
- Akoestische gitaar
- Elektrische gitaar
- Blues gitaar
- Gitaar Country
Leslocatie
-
Bij Hans: Amsterdam
-
Aanbevolen
Hans is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Hans
Muziek heeft al zo lang als ik kan herinneren een belangrijke rol gespeeld in mijn leven. Als een gepassioneerde gitarist en toegewijde docent heb ik het als mijn missie gemaakt om het plezier van muziek te delen met anderen om ze te helpen hun eigen stem te vinden op de gitaar.
Op jonge leeftijd ben ik begonnen met gitaar spelen. Wat begon als hobby groeide al snel uit tot een levenslange passie. Door de jaren heen heb ik het genoegen gehad om te kunnen leren van de beste muzikanten. De eerste optredens begonnen in kleine kroegjes en groeiden uit tot grote popzalen en festivaltenten.
Ik vind dat een instrument leren bespelen zowel plezier en voldoening moet geven. Elke leerling is uniek en ik wil voor ieder een leerplek creëren die zowel uitdagend is als ondersteunend. Ik ben er om jou te begeleiden, aan te moedigen en de gereedschappen te geven om succesvol te worden! Of je nu je favoriete liedjes wil leren spelen of ook een carrière in de muziek zoekt.
Met bijna 20 jaar leservaring heb ik met leerlingen mogen werken van alle leeftijden en niveau's. Beginners die nog nooit een instrument hebben aangeraakt stonden soms binnen een jaar al op een podium. Gevorderde leerlingen hielp ik hun grenzen te verleggen. Mijn lesmethode gaat niet alleen over het leren van gitaar spelen, ik probeer leerlingen ook te inspireren.
Naast lesgeven heb ik opgetreden met bands op geweldige locaties (Melkweg, Patronaat), opgenomen in studio's en samen gewerkt met andere muzikanten in verscheidene projecten. Met deze "muziekwereld" inzichten laat ik zien wat je buiten de lesruimte kan met jouw geleerde vaardigheden.
Waarom mij kiezen?
Wanneer je lessen neemt bij mij leer je niet alleen een instrument spelen, je gaat op een muzikale reis met een toegewijde mentor die jou graag ziet groeien! Mijn uitgebreide ervaring als muzikant en leraar zorgen ervoor dat je les krijgt van een hoge kwaliteit. Ik wil je helpen jouw doelen te bereiken of ze nu groot of klein zijn!
Laten we samen muziek maken en ontdekken wat de gitaar allemaal te bieden heeft!
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Hoe gaat het in zijn werk?
Gepersonaliseerd lesplan:
Tijdens de eerste les maak ik een inschatting van je huidige niveau, interesse en doelen. Of je nu geïnteresseerd bent in pop, rock, blues, country of een ander genre, ik ontwerp een les gemaakt voor jou!
Technieken:
Ik benadruk het belang van de juiste basistechnieken. Theorie integreren we op een makkelijk te begrijpen manier. Ik moedig leerlingen aan om liedjes aan te leren waar ze van houden om gemotiveerd te blijven. Ben je verder gevorderd dan werken we aan improvisatie vermogen zodat je jouw eigen weg vindt als gitarist.
Lesduur:
Een standaard les is een uur. Genoeg tijd om nieuw materiaal te introduceren, te oefenen en uitleg te geven. Voor jongeren leerlingen of degene met speciale wensen bied ik kortere lessen aan.
Ervaring:
Ik heb bijna 20 jaar ervaring in het lesgeven aan leerlingen van allerlei leeftijden en niveaus, van beginner tot gevorderd. Daarnaast heb ik een diploma Music Business van het SAE Institute Amsterdam. Ook werk ik als professioneel muzikant bij bands en heb ik studio ervaring. Deze kennis uit de praktijk neem ik uiteraard mee in de lessen.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Gitaar.
Hans kan zelf sowieso heel goed gitaarspelen en heeft veel ervaring maar zijn lessen waren ook altijd heel gezellig en je kon zelf duidelijk progressie merken.
Hans heeft me een tijdje wegwijs gemaakt op de gitaar. Hij kent veel accoorden en liedjes, luistert goed, kan zelf improviseren en leuk samenspelen. We hebben zelfs een paar liedjes gecomponeerd en opgenomen ter plekke tijdens de lessen. Erg leuk. Goeie gast, en goeie gastheer.
Hans ken ik al jaren vanuit Drenthe. We woonden in hetzelfde dorp en ik werkte bij hem in de lokale snackbar/bar.
Ik heb bandcoaching bij Hans gehad 9 jaar geleden! Hij heeft me geholpen met een opstapje om toch een opleiding op het conservatorium te gaan kiezen. Het plezier dat hij heeft in muziek heeft mij weer aangestoken om verder te durven gaan met muziek.
Hans luistert naar de interesses die jij hebt in de muziek en sluit daarbij aan met het lesgeven.
Ik vond het fantastisch dat hij de Open Sessies organiseerde in het dorp! Hilarisch als ik achter de bar stond en soms een nummertje mocht zingen of spelen tussendoor en dat de gasten daar soms verrast door waren! Ik vond het eerst eng, maar Hans zorgt altijd voor een goeie vertrouwde sfeer om het beste en het leukste uit jezelf te halen!Hans is een fijne leraar die met je mee denkt. Het lukt hem altijd weer om het op de juiste manier uit te leggen zodat je het begrijpt. Ik heb een aantal jaren met plezier les van hem gehad.
Hans krijgt deze titel omdat hij goed heeft geluisterd naar onze zoon en hem op die manier de juiste snaar heeft kunnen raken in het aanleren van noten en muziek maken! Teun heeft genoten van de lessen en de optredens tijdens Open Sessies.
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- €50
Pakkettarieven
- 5u: €250
- 10u: €500
Vergelijkbare leraren Gitaar
-
![teacher_picture]()
Thomas
Amsterdam & online- Super tutor
Explore the guitar and unlock your playing potential! - personalized music lessons for all skill levels in amsterdam and online by a conservatorium van amsterdam graduate
- €55/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Hamish
Amsterdam- Ervaren
Gitaarles amsterdam | voor beginners tot gevorderden, alle stijlen guitar lessons amsterdam | beginners to advanced, all styles
- €50/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Yishay
Amsterdam & online- Super tutor
Master guitar, music theory, and ear training with a professional guitarist and conservatory graduate
- €60/u
-
![teacher_picture]()
Bob
Amsterdam & online- Super tutor
Privé gitaarles amsterdam centrum – akoestisch & elektrisch | varo studio amsterdam | abbey road alumni
- €78/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Dimitrios
Amsterdam- Super tutor
Guitar lessons for all levels in amsterdam, zuid and amstelveen | master’s graduate in jazz, conservatorium van amsterdam |
- €55/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Luigi
Amsterdam & online- Ervaren
Experienced guitar teacher: tailored lessons for beginners to advanced | personalized learning plan
- €42/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Davor
Amsterdam & online- Ervaren
Gitaarles in amsterdam – alle niveaus welkom! persoonlijke en doelgerichte lessen van een ervaren, gediplomeerd gitarist (master, conservatorium van amsterdam).
- €55/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Noa
Amsterdam & online- Nieuw
Guitar lessons for beginners who feel stuck and want to understand music, build creativity and confidence
- €45/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Thomas
Amsterdam- Nieuw
Wil je auditie doen bij het conservatorium, of juist je eerste liedje spelen? multi instrumentalist van het conservatorium leert je de liedjes die jij wilt spelen! alles is mogelijk, van taylor swift
- €70/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Joshua
Amsterdam & online- Nieuw
Joshua sambo – professioneel gitarist, producer & composer, getekend bij universal music group, geeft gitaar en basles voor alle niveaus. ook voor producers die zelf wat loopjes willen leren inspelen!
- €30/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Munashe
Amsterdam & online- Nieuw
Young enthusiastic artist looking to spread love for music. gives music lessons for guitar and piano.
- €20/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Luigi
Amsterdam & online- Nieuw
Professional guitar instructor offering custom lessons designed to meet your specific learning goals.
- €38/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Alex
Amsterdam & online- Nieuw
Multi-instrumentalist with 28 years of hollywood music industry experience offering voice, guitar, bass, piano and drum lessons.
- €29/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Teun
Amsterdam & online- Nieuw
Jonge gitaardocent voor beginners en kinderen. op basis van akkoorden aan de slag met je eigen favorite liedjes om zo veel mogelijk plezier uit muziek te halen!
- €30/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Simon
Amsterdam & online- Nieuw
Professionele muzikant en afgestudeerde aan het conservatorium biedt muzieklessen aan gebaseerd op jouw wensen en doelen
- €35/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Elliot
Amsterdam- Nieuw
Ervaren gitaardocent met persoonlijke begeleiding, lesverslagen en eigen lesmateriaal voor beginners en gevorderden
- €65/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Mikolaj
Amsterdam & online- Ervaren
I am a guitarist and a graduate of the conservatorium van amsterdam. i offer guitar, improvisation, and music production lessons where you’ll learn your favorite songs and develop your musicality!
- €35/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Jasja
Amsterdam- Nieuw
Gitaarles, afgestudeerd aan het conservatorium in amsterdam, komt aan huis. voor beginners en intermediaire spelers.
- €50/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Alvi
Amsterdam & online- Nieuw
Young artist with 2 times the voice finalist medal. playing guitar for 10 years by ear. based on your goals, we can practice theory or practice!
- €80/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Lente
Amsterdam & online- Ervaren
Lente is een jonge muzikant die is afgestudeerd aan het conservatorium. ze geeft les in klassieke en jazz contrabas, piano, drums en muziekensembles
- €40/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren gitaar




















