

Het profiel van Kevin en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Kevin
- Tarief 55€
- Reactie 6h
-
Leerlingen35
Aantal leerlingen die door Kevin zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Kevin zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

55€/u
- Wiskunde
- Natuurkunde
- Examentraining Wiskunde B/D
- Wiskunde D
- Informatica
Wiskunde Leraar met jaren ervaring! TU DELFT student cum laude afgestudeerd aan Gymnasium Sorghvliet met een 10 voor wiskunde B. Les geven zowel bij Lyceo, Eindsprint en 1 op 1. Garandeerde resultate
- Wiskunde
- Natuurkunde
- Examentraining Wiskunde B/D
- Wiskunde D
- Informatica
Leslocatie
Super tutor
Kevin is een van onze beste leraren Wiskunde. Een goed profiel, een indrukwekkend diploma en uitstekende reviews.
Over Kevin
Iedereen is welkom , of je nou voor een zesje gaat, of een tien, wij zullen ernaar toe werken! Wat ik graag zie bij mijn leerlingen is communicatie: als je iets niet snapt of graag een ander lesmethode wilt, aarzel niet!
Over deze les
- Alle niveaus
- Engels
- Nederlands
- Mandarijn
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Engels
Nederlands
Mandarijn
Het maakt niet uit hoe je staat, wij hebben leerlingen geholpen van een 3 naar een 8- ! En dat voor zijn VWO eindexamen wis A in 1 maand de tijd!
Gespecialiseerd in bovenbouw & Examentraining op het hoogste niveau!
Ik beloof je dat het iets wordt, kijk niet verder en neem contact op voor 1 gratis consult!
Reviews
Al onze reviews worden door ons verzameld en zijn 100% betrouwbaar. Zij komen overeen met een daadwerkelijke ervaring van de leerling met Kevin.
Perfect! Ik ben zo dankbaar dat we Kevin hebben gevonden. In korte tijd zijn de cijfers van mijn zoon voor wiskunde enorm verbeterd – van 3,5 en 4 naar stevige 7-en en 8-en. De lessen zijn boeiend, duidelijk en perfect afgestemd op zijn behoeften. Mijn zoon kijkt nu echt uit naar de sessies en heeft veel meer zelfvertrouwen in wiskunde. Kevin is geduldig, bemoedigend en weet echt hoe hij moeilijke concepten op een begrijpelijke manier moet uitleggen. Een echte aanrader voor elke ouder die op zoek is naar echte resultaten en een positieve leerervaring voor hun kinderen.
Bedankt Kevin!Perfect! Kevin is een vriendelijke en geduldige leraar. Hij legt de stof goed uit en zorgt ervoor dat mijn kinderen het snappen alvorens hij verder gaat. Mijn kinderen zijn blij met hem.
Perfect! Kevin is een vriendelijke jongen die in hele korte tijd (in een tijdsbestek van vier dagen) mijn zoon uitstekend heeft geholpen met wiskunde A voor zijn herexamen. Hij wist feilloos de zaken te ontdekken, op positieve wijze te benoemen en aan te pakken die moesten worden verbeterd en tegelijkertijd zijn zelfvertouwen te vergroten. Mijn zoon ging van een 5.3 naar een 7.1. Kevin, dankjewel!
Perfect! Mr Kevin een van beste docenten die heeft mijn kind op 5vwo geholpen in wiskunde vaak van 5,5 cijfers naar last toets mijn kind heeft cijfers 8 gehad ik ben heel bij met resultaat binnen 2 maanden heel veel veruit gegaan ik raad iedereen de zoeken beste docent voor Kevin is beste docent
Nogmaals bedanktPerfect! Kevin helped my daughter to advance in math from 6.4 tests to 8.4 in 4 for her math lessons! Explications are clear and he is just a kind , polite and well educated man. 10 out of 10!
Perfect! Kevin is een uitstekend docent, hij legt alles heel duidelijk en goed uit, heeft ook veel tijd en geduld.
- Souren is een slimme jongen die leergierig en out of the box denkt, een echte topper leerling!Antwoord van Kevin :
Perfect! Kevin was een geweldige bijles docent, hij heeft mij super erg geholpen met wiskunde van een 3.9 naar 7.4!! Hij is super geduldig en wilt je graag helpe, ook is hij zeer duidelijk. Ik raad hem zeker aan voor bijles!
- Hij is een gemotiveerde leerling met een scherpe houding.Antwoord van Kevin :
Perfect! Zeer goede uitleg, legt alles rustig en duidelijk uit en heeft ongetwijfeld heel veel kennis over het vak!
- Hij is een gemotiveerde leerling met een scherpe houding.Antwoord van Kevin :
Bekijk meer reviews
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Wiskunde.
Kevin geeft mijn beide zoons bijles. Hij is vriendelijk, geduldig en legt de stof op een rustige manier uit. En als ze het niet begrijpen dan legt hij het nog een keer uit. Ze zijn erg blij met hem. Hij is echt een superprof! Bedankt Kevin.
Ik ken Kevin van de middelbare school. Toendertijd heeft hij me super goede bijlessen gegeven in de betavakken. Ook nu ik studeer kan ik altijd bij hem terecht als ik ergens niet uit kom. Hij neemt de tijd om naar je te luisteren en helpt je op de manier die jij het fijnst vind!
Het fijnste aan uitleg van Kevin krijgen is dat hij super geduldig is. Hij probeert in te zien hoe je zelf naar een probleem kijkt en begeleidt je zo door de juiste denkstappen. Zo begrijp ik ook echt goed wat ik precies doe, niet alleen hoe. Echt een aanrader!
Erg vriendelijk en is heel goed in wiskunde, kan goed uitleggen en neemt de tijd voor je vragen.
Kevin is een topdocent! Op de middelbare school wist hij moeilijke stof helderder te maken en hij kan erg rustig uitleggen!
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 55€
Pakkettarieven
- 5u: 275€
- 10u: 550€
online
- 55€/u
Vergelijkbare leraren Wiskunde
Ron
Den Haag
- €35/u
- 1e les gratis
Jatin
Den Haag & online
- €25/u
- 1e les gratis
Aleksei
Den Haag & online
- €30/u
- 1e les gratis
Luka
Den Haag & online
- €22/u
- 1e les gratis
Bahar
Den Haag & online
- €65/u
- 1e les gratis
Malek
Den Haag & online
- €18/u
- 1e les gratis
Peter
Den Haag & online
- €35/u
- 1e les gratis
Redouan
Den Haag & online
- €30/u
- 1e les gratis
Basem
Voorburg & online
- €30/u
- 1e les gratis
Arian
Den Haag
- €25/u
- 1e les gratis
Sude
Den Haag & online
- €20/u
- 1e les gratis
Thomas
Delft & online
- €40/u
Dieudonnée
Den Haag & online
- €20/u
- 1e les gratis
Majid
Den Haag & online
- €35/u
- 1e les gratis
Assia
Den Haag & online
- €40/u
- 1e les gratis
Matthijs
Den Haag
- €45/u
- 1e les gratis
Matt
Den Haag & online
- €30/u
- 1e les gratis
Mohamed
Den Haag & online
- €28/u
- 1e les gratis
Daphne
Den Haag & online
- €20/u
- 1e les gratis
Leonie
Den Haag & online
- €35/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren wiskunde
