

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Ismael zijn geverifieerd
Ismael
- Tarief 20€
- Reactie 1h

20€/u
1e les gratis
- Wiskunde
- Natuurkunde
- Rekenen
- Scheikunde (Chemie)
- Wiskunde B
Voormalig vwo leerling, studeer nu Business Engineering. Wiskunde/wiskunde B voor onder- en bovenbouw en andere bètavakken op vwo en havo niveau in omgeving Heerlen.
- Wiskunde
- Natuurkunde
- Rekenen
- Scheikunde (Chemie)
- Wiskunde B
Leslocatie
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 10 km vanuit Heerlen
Over Ismael
Hoi! Mijn naam is Ismael en ik studeer Business Engineering aan de Universiteit Maastricht. Ik geef bijles in wiskunde en andere bètavakken. Wiskunde is een van mijn sterkste vakken, maar ook in scheikunde, biologie en natuurkunde heb ik veel ervaring.
Op het vwo heb ik altijd goede resultaten behaald en ik heb nog nooit een onvoldoende gestaan voor een vak. Mijn eindcijfers waren onder andere een 7 voor wiskunde B en een 8 voor zowel scheikunde als biologie. Daarnaast heb ik al vaker bijles gegeven aan familie, onder andere in wiskunde en natuurkunde op vwo-niveau.
Wat ik het leukste vind aan bijles geven, is het moment waarop een leerling iets begint te begrijpen wat eerst moeilijk leek. Ik leg de stof rustig en stap voor stap uit en gebruik daarbij veel oefeningen. Als iets niet duidelijk is, doe ik graag een stapje terug en leg ik het op een andere manier uit. Ik vind het belangrijk dat leerlingen zich op hun gemak voelen en zonder twijfel vragen kunnen stellen.
Naast mijn studie houd ik me graag bezig met voetbal en fitness. Ik ben geduldig, toegankelijk en enthousiast en vind het leuk om mijn kennis en mijn eigen manier van leren met anderen te delen. Mijn doel is om leerlingen niet alleen de stof beter te laten begrijpen, maar ze ook te helpen om met meer vertrouwen goede resultaten te behalen.
Over deze les
- VWO
- HAVO
- VMBO
- +1
niveaus :
VWO
HAVO
VMBO
Basisschool
- Engels
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Engels
Nederlands
Tijdens mijn lessen vind ik het belangrijk dat de leerling de stof écht begrijpt en niet alleen een antwoord uit het hoofd leert. Ik leg onderwerpen rustig en stap voor stap uit en gebruik veel voorbeelden en oefeningen. Ik pas mijn uitleg aan op het niveau en de manier van leren van de leerling.
Een typische les begint met het bespreken van wat de leerling lastig vindt of waar hij of zij tegenaan loopt. Vervolgens leg ik de stof uit en maken we samen een aantal oefeningen. Daarna laat ik de leerling steeds meer zelfstandig werken, zodat ik kan zien of de stof goed begrepen is. Als iets niet duidelijk is, doen we een stapje terug en probeer ik het op een andere manier uit te leggen.
Mijn sterke punten zijn mijn geduld, duidelijke uitleg en mijn goede kennis van wiskunde en andere bètavakken. Ik kan complexe onderwerpen op een eenvoudige manier uitleggen en vind het belangrijk dat leerlingen zich vrij voelen om vragen te stellen.
Mijn lessen zijn bedoeld voor leerlingen van verschillende niveaus, van de onderbouw tot en met vwo bovenbouw. Ik geef onder andere bijles in wiskunde B en help daarnaast met andere bètavakken zoals natuurkunde, scheikunde en biologie.
Tarieven
Tarief
- 20€
Pakkettarieven
- 5u: 100€
- 10u: 200€
gratis lessen
Ismael biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 30min.
online
- 20€/u
Vergelijkbare leraren Wiskunde
Jordy
Heerlen & online
- €30/u
- 1e les gratis
Harold
Heerlen & online
- €20/u
- 1e les gratis
Marcel
Brunssum
- €25/u
- 1e les gratis
Blue
Heerlen
- €17/u
- 1e les gratis
Dieuwertje
Brunssum & online
- €20/u
- 1e les gratis
Valérie
Landgraaf
- €34/u
- 1e les gratis
Michel
Landgraaf & online
- €26/u
- 1e les gratis
Giovanni
Brunssum & online
- €15/u
- 1e les gratis
Nakita
Brunssum & online
- €25/u
- 1e les gratis
Yara
Landgraaf & online
- €15/u
- 1e les gratis
Mirella
Hoensbroek & online
- €30/u
- 1e les gratis
Jan
Heerlen & online
- €325/u
- 1e les gratis
Shayam
Heerlen & online
- €30/u
- 1e les gratis
Sem
Schinveld & online
- €20/u
- 1e les gratis
Romy
Nuth & online
- €50/u
- 1e les gratis
Tim
Sittard & online
- €70/u
- 1e les gratis
Chukwudi
Kerkrade & online
- €30/u
- 1e les gratis
Annemarie
Klimmen & online
- €35/u
- 1e les gratis
Rob
Beek & online
- €20/u
- 1e les gratis
Anniek
Spaubeek & online
- €20/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren wiskunde
