

Het profiel van Robin en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Robin
- Tarief 15€
- Reactie 21h
-
Leerlingen45
Aantal leerlingen die door Robin zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Robin zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

15€/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Koken
- Gezonde keuken
- Makkelijke gerechten
Thuis kok wil graag kennis doorgeven aan amateur koks en studenten om hen een gezonder en gevarieerder dieet te bieden.
- Koken
- Gezonde keuken
- Makkelijke gerechten
Leslocatie
-
Bij Robin: Amsterdam
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 20 km vanuit Amsterdam
-
Super tutor
Robin is een van onze beste leraren Koken. Een goed profiel, een indrukwekkend diploma en uitstekende reviews.
Over Robin
Al mijn vrienden en bekenden hebben me altijd gezegd een kookboek te maken van mijn recepten, en hoewel dit een potentieel idee is voor de toekomst heb ik gemerkt dat ik graag mensen persoonlijk uitleg geef over hoe ze het zelf kunnen doen. Van een goede snijtechniek tot het bereiden van verschillende ingrediënten op verschillende manieren, het kan allemaal zo snel zo duidelijk worden.
Voor een les ben ik bereid een avond met je mee te lopen, samen boodschappen te doen, je keukenapparatuur te organiseren en je op weg te helpen naar een vernieuwde verbeterde vaardigheid die iedereen zou moeten hebben in het leven.
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Als student, wonend met verschillende medestudenten, heb ik al gemerkt dat de meeste mensen simpelweg gewoon niet kunnen koken. Van keuken technieken tot inspiratie mist er passie, creativiteit en inzet. Ik kan je helpen met het plezier van koken ontdekken, je laten zien hoe je goedkope makkelijke recepten kan maken van ingrediënten die je in elke supermarkt kan krijgen. In tegenstelling tot zo veel kookboeken leer ik je werken met de tools die je al in huis hebt, zowel als de ingrediënten waarvan je houdt.
Koken kan leuk, snel, makkelijk, goedkoop en gezond worden binnen een paar lessen.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Koken.
Een fijne leraar die je les geeft in een tempo die je zelf kan aangeven. Robin heeft een duidelijk lesplan in zijn hoofd, maar staat altijd open voor de interesse van de leerling. Weet veel van theorie af en brengt dat op een duidelijke manier over. Geeft leuk huiswerk mee en staat altijd open voor vragen. Leslocatie is gezellig, en schoon.
Aanrader!Very patient and helpful. Overall a pleasant experience.
Robin heeft mij 2 jaar lang gitaarles gegeven, en in die 2 jaar ben ik heel ver gekomen. Hij legt alles heel goed uit en heeft geduld, wat wel fijn was bij mij haha. Naast gitaarles heeft hij mij ook veel geleerd op het gebied van het schrijven van muziek, en wat nou een goed nummer maakt. Lessen die ik niet had verwacht te krijgen, maar wel zo dankbaar voor ben!
Robin is delightful, knowledgeable and has a good approach to teaching, highly recommend. Looking forward to my next lessons.
Ik heb recentelijk een elektrische gitaarles gevolgd bij Robin en ik ben zeer tevreden met de ervaring. De leraar was professioneel, vriendelijk en duidelijk in zijn aanwijzingen. Hij nam de tijd om mijn vragen te beantwoorden en mijn progressie te monitoren om ervoor te zorgen dat ik alles begreep wat ik leerde.
De lesstructuur was goed en aangepast aan mijn niveau. Ik vond het fijn dat de leraar me uitdaagde, maar ook rekening hield met mijn beperkingen als beginner.
De locatie van de les, een nette en schone woning, was ook prettig en verzorgd. Ik voelde me comfortabel en op mijn gemak tijdens de les.
Ik zou deze gitaarles zeker aanbevelen aan anderen, vooral aan beginners en semi-gevorderden. Als je op zoek bent naar een effectieve manier om te leren spelen op de elektrische gitaar, raad ik deze leraar aan.Robin is a very pedagogical teacher and listens to his student. He has an interesting approach of the guitar: lessons focus more on understanding the instrument than only theory (which can be difficult to grasp at the beginning). I recommend this teacher if you want to start or improve and have a good time !
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 15€
Pakkettarieven
- 5u: 75€
- 10u: 150€
Vergelijkbare leraren Koken
Michela
Amsterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Mher
Amsterdam
- €45/u
- 1e les gratis
Tej
Amsterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
Ruben
Aalsmeer & online
- €37/u
- 1e les gratis
Reinaldo
Amersfoort
- €25/u
- 1e les gratis
Rodney
Sprundel & online
- €30/u
- 1e les gratis
Sonny
Bergen op Zoom & online
- €40/u
- 1e les gratis
Phinah
Groningen
- €38/u
- 1e les gratis
Mireille
Zwolle & online
- €35/u
- 1e les gratis
Lidiya
Wageningen & online
- €15/u
- 1e les gratis
Melissa
Gorinchem & online
- €25/u
- 1e les gratis
Wicky
Eindhoven & online
- €25/u
- 1e les gratis
Marnix
Alphen aan den Rijn
- €40/u
- 1e les gratis
Marike
Maastricht
- €25/u
- 1e les gratis
Pieter
Heel
- €30/u
- 1e les gratis
Roeland
Nijmegen & online
- €30/u
- 1e les gratis
Josephine
Utrecht
- €25/u
- 1e les gratis
Amira
Amsterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
Romy
Leiden
- €20/u
- 1e les gratis
Renate
Muntendam
- €29/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren koken
