Emilie - Leraar Biologie - Tervuren
Emilie - Leraar Biologie - Tervuren

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Emilie zijn geverifieerd

Emilie

  • Tarief €25
  • Reactie 22h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Emilie zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

    2

    Aantal leerlingen die door Emilie zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

Emilie - Leraar Biologie - Tervuren

€25/u

Bekijk meer leraren biologie

Helaas is deze leraar onbeschikbaar

  • Biologie

Tandheelkundestudente aan de KU Leuven en afgestudeerd aan het Heilig-Hartcollege Tervuren, geeft biologiebijles op middelbaar niveau (+ voorbereiding toelatingsexamen geneeskunde, tandheelkunde)

  • Biologie

Leslocatie

Over Emilie

Hey, ik ben Emilie, een enthousiaste studente Tandheelkunde aan de KU Leuven. Ik ben afgestudeerd aan het Heilig-Hartcollege in Tervuren in de richting Wetenschappen-Wiskunde, en help graag anderen om moeilijke leerstof beter te begrijpen. Met veel geduld en duidelijke uitleg zorg ik ervoor dat leerlingen zich zelfverzekerd voelen in hun vakken. Naast mijn studies ben ik ook actief als scoutsleidster en heb ik een animatorcursus gevolgd.
Daarnaast ben ik ook tweetalig opgevoed en spreek vloeiend zowel Nederlands als Frans.

Lees verder

Over deze les

  • Basisschool
  • VMBO
  • niveaus :

    Basisschool

    VMBO

  • Frans
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Frans

Nederlands

Biologie kan best overweldigend lijken: er komt veel vanbuiten leren bij kijken en sommige onderwerpen zijn behoorlijk abstract. Ik help je graag om een studiemethode te vinden die bij jou past, zodat biologie niet alleen begrijpelijker, maar ook leuker wordt! Ook leg ik de moeilijkere onderdelen op een eenvoudige en duidelijke manier uit.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • €25

Pakkettarieven

  • 5u: €125
  • 10u: €250

online

  • €25/u

Vergelijkbare leraren Biologie