Jordan Leigh - Leraar Engels - Almere
1e les gratis
Jordan Leigh - Leraar Engels - Almere

Jordan Leigh

  • Tarief €16
  • Reactie 1h
Jordan Leigh - Leraar Engels - Almere

€16/u

1e les gratis

Boek een les

1e les gratis

1e les gratis

  • Engels
  • Leesvaardigheid - Engels
  • Vocabulaire - Engels
  • Vertaling - Engels
  • Examentraining Engels

Student Psychologie (HBO) met een sterke interesse in kunstgeschiedenis en de Engelse taal. Ik bied online ondersteuning en werk met oefenexamens om leerstof effectief te oefenen en te verdiepen. Stuu

  • Engels
  • Leesvaardigheid - Engels
  • Vocabulaire - Engels
  • Vertaling - Engels
  • Examentraining Engels

Leslocatie

Over Jordan Leigh

Mijn grootste passie ligt bij kunstgeschiedenis, iets waar ik mij met veel nieuwsgierigheid in verdiep. Daarnaast heb ik een sterke interesse in psychologie en houd ik van tekenen en lezen. Leren geeft mij energie, vooral als het gaat om kunst en nieuwe talen. Sinds mijn zevende spreek ik Engels, waardoor ik leerlingen ook daarin met vertrouwen kan begeleiden. Kennis delen voelt voor mij als iets waardevols en inspirerends.

Lees verder

Over deze les

  • Alle niveaus
  • Engels
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Engels

Nederlands

Als student Psychologie (HBO) combineer ik kennis met persoonlijke aandacht. Ik help leerlingen online met structuur, inzicht en zelfvertrouwen. Door te werken met oefenexamens en gerichte uitleg zorg ik dat de stof écht begrepen wordt, niet alleen uit het hoofd geleerd. Samen maken we leren overzichtelijk en haalbaar.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • €16

Pakkettarieven

  • 5u: €80
  • 10u: €160

gratis lessen

Jordan Leigh biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.

  • 1uur

online

  • €16/u

Vergelijkbare leraren Engels