

Het profiel Julie en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Julie
- Tarief 25€
- Reactie 9h
-
Leerlingen10
Aantal leerlingen die door Julie zijn begeleid sinds haar start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Julie zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

25€/u
1e les gratis
- Nederlands (schoolvak)
- Lezen (NL)
- Creatief schrijven
- Latijn
Student communicatiewetenschappen, bereid en gemotiveerd om bijles Latijn, Nederlands, Engels, Frans, wiskunde en statistiek te geven op lager en middelbaar niveau.
- Nederlands (schoolvak)
- Lezen (NL)
- Creatief schrijven
- Latijn
Leslocatie
Aanbevolen
Julie is een geliefde lerares binnen haar community. Ze werd aanbevolen voor haar toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Julie
Anderen hebben me al verteld dat ik goed kan uitleggen en ik vind het ook heel leuk om mensen iets te doen begrijpen. Afhankelijk van (het niveau van) de leerling en de materie zal ik mij aanpassen. In het middelbaar studeerde ik Latijn, dus daarin kan ik zeker helpen (welk niveau je ook hebt). Daarnaast ben ik ook veel bezig met andere talen en beschik ik zeker over de vaardigheden om jouw Nederlands, Engels en/of Frans bij te schaven. Ook met lezen en schrijven kan ik helpen (ik heb al les gegeven aan kinderen om ze het plezier van lezen te laten ontdekken). Ook met wiskunde kan ik helpen (statistiek, maar ook ongeveer alle wiskunde op niveau van lagere en middelbare school als ik mij even heb ingelezen -> zo kan ik bv. mijn zus altijd helpen als zij iets van wiskunde niet begrijpt). Voor andere vakken en specifieke moeilijkheden mogen jullie mij ook steeds contacteren, want ik ben bereid te helpen waar mogelijk. Ik heb namelijk een passie voor kennis en weet hoe ik complexe onderwerpen op een heldere manier kan uitleggen. Hopelijk tot snel!
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
- MBO
- +6
niveaus :
Basisschool
VMBO
MBO
Afgestudeerd MBO
Volwassenenonderwijs
HBO
Afgestudeerd HBO
WO Master afgerond
Anders
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Ik ben sociaal, vriendelijk en wil iedereen op zijn gemak stellen. Ik ben zelf een 2e bachelorstudent communicatiewetenschappen en hou van kennis opdoen en overbrengen. Ik heb een zus die ik, met graagte, al veel heb mogen helpen met onduidelijkheden uitleggen (bv. op vlak van wiskunde, Latijn, Engels, chemie enz.) en daarnaast heb ik ook al verschillende kampen gegeven aan kinderen. Ik speel ook al bijna mijn hele leven theater, dus ik weet hoe ik iets op een leuke manier kan overbrengen en uitleggen.
Reviews
Al onze reviews worden door ons verzameld en zijn 100% betrouwbaar. Zij komen overeen met een daadwerkelijke ervaring van de leerling met Julie.
Perfect! Mijn dochter is fan van Julie. Ze is geduldig en geeft goede studietips. Ze biedt extra steun waar het nodig is.
Bekijk meer reviews
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Nederlands (schoolvak).
Julie hielp onze zoon (2de middelbaar) erg goed met slechts enkele bijlessen. Twee weken voor de examens stond hij er niet goed voor. Dankzij Julie haar fijne hulp legde hij een schitterend kerstexamen af.
Julie heeft mijn zoon enkele bijlessen Latijn gegeven in een periode waarin hij extra ondersteuning nodig had. Hoewel het maar om twee à drie sessies ging, viel haar aanpak meteen op. Ze legt rustig en helder uit, vertrekt vanuit wat de leerling al begrijpt en stemt haar uitleg goed af op het niveau en tempo van de leerling.
Mijn zoon voelde zich snel op zijn gemak bij haar, wat voor mij een belangrijke meerwaarde is bij bijles. Julie is sympathiek, geduldig en neemt de tijd om dingen echt duidelijk te maken, zonder te haasten.
Ik raad Julie zeker aan aan andere leerlingen die op zoek zijn naar duidelijke, rustige en betrokken begeleiding voor Latijn.Julie was geweldig als Leeshelden-begeleider in Bibliotheek De Factorij. Daar heeft ze de nodige vorming en ervaring opgedaan om educatief en creatief met kinderen te werken.
Bibliotheekmedeweker Polly DuchateauJulie is een intelligente en geduldige persoon, die altijd wilt helpen met je iets te laten begrijpen, aangezien ze het zelf graag ook wilt snappen en omdat ze het heel fijn vindt om uit te leggen.
Ze is goed in talen (Latijn, Nederlands, Frans, Engels) en wiskunde, dus aarzel niet om haar te contacteren!
Naast het goed kunnen uitleggen, zorgt ze er ook voor dat er een leuke sfeer hangt en dat iedereen zich op zijn gemak voelt.Julie is een super toffe en gedreven lerares, die zowel kan helpen met taalkundige vakken als ietwat specifiekere vakken zoals Latijn en statistiek. Ze gaat altijd rustig aan de slag en legt alles op een manier uit die aangepast is aan wat de leerling/zus al weet.
Inez Gommé (zus Julie)Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 25€
Pakkettarieven
- 5u: 125€
- 10u: 250€
online
- 25€/u
gratis lessen
Julie biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 30min.
Vergelijkbare leraren Nederlands (schoolvak)
Huib
Varsseveld & online
- €49/u
Marjan
Mierlo & online
- €50/u
- 1e les gratis
Vera
Roermond & online
- €60/u
Rosemarie
Utrecht & online
- €65/u
- 1e les gratis
Martin
Apeldoorn & online
- €35/u
- 1e les gratis
Sandy
Tilburg & online
- €39/u
- 1e les gratis
Kate
Putten & online
- €35/u
- 1e les gratis
Marc
Utrecht & online
- €29/u
Anouk (Universitair Student)
Almere & online
- €30/u
- 1e les gratis
Lauren
Rotterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Claire
Thorn & online
- €35/u
- 1e les gratis
Franciscus
Delft & online
- €45/u
- 1e les gratis
Ian
Rotterdam & online
- €28/u
Joëlle
Amsterdam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Anja
Amsterdam & online
- €34/u
- 1e les gratis
Huub
Eindhoven & online
- €30/u
- 1e les gratis
Nadine
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Laki
Venlo & online
- €45/u
- 1e les gratis
Esther
Zeist & online
- €25/u
- 1e les gratis
Jona
Utrecht & online
- €40/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren nederlands (schoolvak)
