Mona - Personal Trainer - Lievegem
1e les gratis
Mona - Personal Trainer - Lievegem

Het profiel Mona en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts

Mona

  • Tarief 30€
  • Reactie 1h
Mona - Personal Trainer - Lievegem
  • 5 (3 reviews)

30€/u

1e les gratis

Boek een les

1e les gratis

1e les gratis

  • Personal trainer
  • Fitness

Protein Heaven biedt online coaching met persoonlijke voedings- en trainingsschema's op maat. Geen standaardaanpak, maar begeleiding afgestemd op jouw doelen, levensstijl en persoonlijkheid.

  • Personal trainer
  • Fitness

Leslocatie

Aanbevolen

Mona is een geliefde lerares binnen haar community. Ze werd aanbevolen voor haar toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.

Over Mona

Hallo! Mijn naam is Mona en gezondheid, voeding en beweging zijn al jarenlang een belangrijke passie in mijn leven.

Mijn interesse in gezondheid en persoonlijke ontwikkeling is ontstaan vanuit mijn eigen ervaringen. Ik heb zelf jarenlang geworsteld met negatieve patronen, een laag zelfbeeld en het vinden van richting in mijn leven. Daardoor weet ik hoe moeilijk het kan zijn om in jezelf te geloven, gezonde keuzes te maken en veranderingen vol te houden wanneer je het gevoel hebt dat alles tegenzit.

Fitness werd voor mij veel meer dan een manier om fysiek sterker te worden. Het gaf me discipline, doorzettingsvermogen, structuur, zelfvertrouwen en uiteindelijk ook meer geluk. Wat begon als een persoonlijke zoektocht naar verandering, groeide uit tot een levensstijl die mijn leven op een positieve manier heeft veranderd.

Naast krachttraining ben ik ook actief in de paaldanssport, een discipline die kracht, flexibiliteit, doorzettingsvermogen en zelfvertrouwen combineert. Hierdoor heb ik geleerd dat echte vooruitgang tijd vraagt en dat kleine stappen uiteindelijk leiden tot grote resultaten.

Met Protein Heaven wil ik anderen helpen om dezelfde positieve verandering te ervaren. Ik geloof niet in crashdiëten, strenge regels of standaardschema's die voor iedereen hetzelfde zijn. Iedereen heeft zijn eigen verhaal, uitdagingen en doelen, en verdient daarom een persoonlijke aanpak.

Via een uitgebreide intake leer ik jou, jouw levensstijl en jouw doelstellingen kennen. Op basis daarvan stel ik een persoonlijk voedings- en trainingsschema op dat realistisch, haalbaar en afgestemd is op jouw leven. Met wekelijkse opvolging en begeleiding werken we samen niet alleen aan fysieke resultaten, maar ook aan een positieve mindset, meer zelfvertrouwen en duurzame gewoontes die je op lange termijn kunt volhouden.

Mijn missie is eenvoudig: jou helpen om een sterkere, gezondere en gelukkigere versie van jezelf te worden, op een manier die bij jou past.

Lees verder

Over deze les

  • Alle niveaus
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Nederlands

Welkom bij Protein Heaven!

Ik bied online coaching aan voor mensen die willen afvallen, spiermassa willen opbouwen, sterker willen worden of simpelweg een gezondere levensstijl willen ontwikkelen. Mijn aanpak is persoonlijk, realistisch en volledig afgestemd op jouw situatie.

We starten met een uitgebreide intake waarin we jouw doelen, levensstijl, voedingsgewoonten, dagelijkse routine, ervaring met training en eventuele uitdagingen bespreken. Op basis daarvan ontvang je een persoonlijk voedings- en trainingsschema dat aansluit bij jouw leven, niet andersom.

Mijn werkwijze

Uitgebreide intake en doelanalyse
Persoonlijk voedingsschema op maat
Trainingsschema afgestemd op jouw niveau en doelen
Wekelijkse opvolging en evaluatie
Aanpassingen wanneer nodig
Praktische tips voor voeding, beweging en levensstijl
Online begeleiding vanuit je eigen vertrouwde omgeving

Mijn visie

Ik geloof niet in crashdiëten, verboden voedingsmiddelen of standaardschema's die iedereen krijgt. Iedereen is anders en verdient een aanpak die rekening houdt met zijn of haar persoonlijkheid, mogelijkheden en uitdagingen.

Daarom werken we niet alleen aan fysieke resultaten, maar ook aan een positieve mindset, meer zelfvertrouwen en duurzame gewoontes. Het doel is niet om enkele weken resultaat te behalen, maar om gezonde keuzes te leren maken die je op lange termijn kunt volhouden.

Voor wie?

Deze coaching is geschikt voor:

-Beginners die niet weten waar ze moeten starten
-Mensen die willen afvallen
-Personen die spiermassa willen opbouwen
-Iedereen die meer structuur zoekt in voeding en training
-Mensen die al vaker geprobeerd hebben hun doelen te bereiken --maar moeite hebben om gemotiveerd te blijven

Samen bouwen we stap voor stap aan een sterkere, gezondere en zelfverzekerdere versie van jezelf.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • 30€

Pakkettarieven

  • 5u: 150€
  • 10u: 300€

online

  • 30€/u

gratis lessen

Mona biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.

  • 1uur

Vergelijkbare leraren Personal trainer

  • Alexander

    Laag-Keppel & online

    5 (6)
    • €60/u
  • Cedinio

    Rotterdam & online

    5 (14)
    • €45/u
  • Basrı

    Amsterdam & online

    5 (9)
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Deus

    Amsterdam & online

    5 (3)
    • €35/u
  • Jamal

    Rotterdam & online

    5 (7)
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Raza

    Den Haag & online

    5 (6)
    • €60/u
    • 1e les gratis
  • Favs

    Amsterdam

    5 (2)
    • €40/u
  • Javier

    Utrecht & online

    5 (4)
    • €50/u
    • 1e les gratis
  • Dennis

    Aarle-Rixtel & online

    5 (6)
    • €40/u
  • Pedro

    Amsterdam & online

    5 (4)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Arash

    Den Haag & online

    5 (4)
    • €65/u
    • 1e les gratis
  • Joel

    Voorburg & online

    5 (6)
    • €55/u
    • 1e les gratis
  • Joost

    Amsterdam & online

    5 (6)
    • €45/u
  • Hamish

    Amsterdam & online

    4.8 (1)
    • €72/u
    • 1e les gratis
  • Lorenzo

    Houten & online

    5 (4)
    • €55/u
    • 1e les gratis
  • Robbin

    Zuidoostbeemster & online

    5 (4)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Jesse

    Leiden & online

    5 (5)
    • €70/u
    • 1e les gratis
  • Wesley

    Zwijndrecht & online

    5 (4)
    • €45/u
    • 1e les gratis
  • Loretta

    Almere & online

    5 (2)
    • €60/u
    • 1e les gratis
  • Liam

    Alkmaar & online

    5 (4)
    • €50/u
    • 1e les gratis
  • Bekijk meer leraren personal trainer