

Het profiel Emma en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Emma
- Tarief 20€
- Reactie 20h

20€/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Wiskunde
Online bijles wiskunde voor beginners en Vavo-studenten, volledig afgestemd op jouw tempo
- Wiskunde
Leslocatie
Aanbevolen
Emma is een geliefde lerares binnen haar community. Ze werd aanbevolen voor haar toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Emma
Hallo! Ik ben Emma. Oorspronkelijk kom ik uit Overijssel, maar inmiddels woon ik in het prachtige Heerlen, Limburg. Hier geniet ik van de rust en de natuur, wat perfect past bij mijn liefde voor wandelen. Daarnaast speel ik graag escape rooms en besteed ik graag tijd met mijn familie en vrienden.
Naast mijn persoonlijke interesses haal ik veel voldoening uit het begeleiden van anderen bij het leren en ontwikkelen van nieuwe vaardigheden. Met mijn geduld, inlevingsvermogen en gestructureerde aanpak help ik je op een manier die bij jou past. Ik geloof dat het niet alleen belangrijk is om te leren hóé iets werkt, maar ook om te begrijpen waarom het zo werkt. Zelfvertrouwen en onafhankelijkheid staan centraal in mijn manier van lesgeven.
Ik kijk ernaar uit om samen met jou aan je vaardigheden te werken!
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Verbeter je wiskundeskills met persoonlijke en geduldige begeleiding
Heb je moeite met wiskunde of wil je gewoon meer zelfvertrouwen krijgen in dit vak? Mijn bijlessen zijn bedoelt voor voor beginners en Vavo-studenten die hun wiskundekennis willen verbeteren en begrijpen. Of je nu de basis wilt leren, wilt oefenen voor een toets, of specifieke onderwerpen beter wilt begrijpen – ik help je stap voor stap vooruit.
Mijn lestechnieken en methodologie
laten we beginnen met een kennismakingsgesprek van 30 minuten. Tijdens dit gesprek nemen we de tijd om elkaar beter te leren kennen en te ontdekken of we een goede match zijn. Het is belangrijk voor mij om te begrijpen wat je precies wilt bereiken en welke onderwerpen je lastig vindt.
Samen bespreken we jouw doelen: welke wiskundetaken wil je beheersen en wat wil je aan het einde van de lessen bereiken? Maar ook wat op dit moment je vaardigheden zijn. Op basis van dit gesprek stel ik een kort en duidelijk plan van aanpak op, volledig afgestemd op jouw behoeften en tempo.
Vanaf daar gaan we samen op pad. Tijdens de lessen geef ik heldere uitleg en begeleid ik je terwijl je zelf aan de slag gaat. Ik moedig je aan om vragen te stellen, te oefenen en niet bang te zijn om fouten te maken – want juist daar leer je van. Stap voor stap zie je je zelfvertrouwen en wiskundekennis groeien.
Ik ben er om je te ondersteunen, zodat je niet alleen beter wordt in wiskunde, maar het ook echt begrijpt en zelfstandig kunt toepassen.
Duur en flexibiliteit van de lessen
Elke les duurt 60 minuten, en ik werk volledig flexibel om aan jouw agenda te voldoen. Of je nu wekelijks lessen wilt of juist een paar intensieve sessies nodig hebt, alles is mogelijk!
Mijn ervaring en kwalificaties
Met mijn achtergrond in laboratoriumtechniek en ervaring als trainer ben ik gewend om complexe concepten op een duidelijke en eenvoudige manier uit te leggen. Ik heb altijd plezier gehad in het begeleiden van anderen en weet hoe belangrijk geduld, inlevingsvermogen en structuur zijn in het leerproces. Mijn doel is om ervoor te zorgen dat jij je op je gemak voelt en vertrouwen krijgt in je wiskundige vaardigheden, ongeacht je startniveau.
Voor wie zijn mijn lessen bedoeld?
Mijn lessen zijn gericht op beginners en Vavo-studenten die een stevige basis in wiskunde willen leggen of hun huidige kennis willen verbeteren. Of je nu een toets moet halen, je Vavo-diploma wilt afronden, of gewoon meer grip op wiskunde wilt krijgen, ik help je graag.
Locatie van de lessen
Ik bied lessen volledig online aan, zodat je vanuit je eigen omgeving kunt leren en oefenen met mijn ondersteuning.
Klaar om te beginnen?
Stuur me een berichtje, en ontdek hoe wiskunde niet alleen begrijpelijk, maar ook leuk kan worden!
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Wiskunde.
Ik heb met Emma samengewerkt in de pharmaceutische industrie op de Trainer/Onboarding afdeling. Het was altijd fijn om samen te werken en directe communicatie. Emma is altijd bereid om te helpen, hoe klein of groot de taak ook is. Ze kan duidelijk uitleggen en stelt je op je gemak. Ze is een super fijne trainer en vooral collega!
Ik ken Emma sinds onze HBO opleiding en heb haar vaardigheden die komen kijken bij het overbrengen van nieuwe informatie gezien en hier met regelmaat zelf ook gebruik van mogen maken. Emma combineert een haar kennis van computervaardigheden met een natuurlijke aanleg voor het lesgeven. Ze is in staat om een leeromgeving te creëren waarin studenten zich veilig voelen om vragen te stellen en nieuwe dingen te proberen. Ik heb geen twijfel dat ze haar studenten zal helpen om zelfverzekerd te worden in het gebruik van computersoftware.
Als collega is Emma altijd heel geduldig en zorgvuldig geweest met uitleggen. Bij overdragen van taken heeft ze een goede weergave gegeven van de inhoud en betrokkenheid getoond. Zij heeft een positieve reputatie en heeft gedurende haar werkzaamheden consistent betrouwbaar en integer gedrag getoond.
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 20€
Pakkettarieven
- 5u: 95€
- 10u: 190€
online
- 20€/u
Vergelijkbare leraren Wiskunde
Jan
Heerlen & online
- €325/u
- 1e les gratis
Shayam
Heerlen & online
- €30/u
- 1e les gratis
Harold
Heerlen & online
- €20/u
- 1e les gratis
Jordy
Heerlen & online
- €25/u
- 1e les gratis
Yoran
Heerlen & online
- €20/u
- 1e les gratis
Valérie
Landgraaf
- €34/u
- 1e les gratis
Michel
Landgraaf & online
- €26/u
- 1e les gratis
Yara
Landgraaf & online
- €15/u
- 1e les gratis
Farah
Landgraaf & online
- €23/u
- 1e les gratis
Chukwudi
Kerkrade & online
- €30/u
- 1e les gratis
Marcel
Brunssum
- €25/u
- 1e les gratis
Dieuwertje
Brunssum & online
- €20/u
- 1e les gratis
Mirella
Hoensbroek & online
- €30/u
- 1e les gratis
Romy
Nuth & online
- €50/u
- 1e les gratis
Giovanni
Brunssum & online
- €15/u
- 1e les gratis
Nakita
Brunssum & online
- €25/u
- 1e les gratis
Sem
Schinveld & online
- €20/u
- 1e les gratis
Tim
Sittard & online
- €59/u
- 1e les gratis
Rob
Beek & online
- €20/u
- 1e les gratis
Philip
Margraten & online
- €25/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren wiskunde
