

Het profiel Kenny en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Kenny
- Tarief 25€
- Reactie 1h

25€/u
1e les gratis
- Afvallen
- Diëtetiek
Ondersteunt bij duurzaam en gezond afvallen. Aanpak gebaseerd op data, maar met een eigen persoonlijke invulling hiervan.
- Afvallen
- Diëtetiek
Leslocatie
Aanbevolen
Kenny is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Kenny
Zelf ben ik een krachtsporter en voormalig student voeding- en dieetkunde, maar momenteel aan de slag in een heel andere rol. Dit is voor mij een leuk zijproject, want bovenal ben ik ook een ervaringsdeskundige hoe het is om (blijvend)de struggle met de weegschaal en spiegel aan te gaan. Hierdoor zal ik je steeds met veel begrip trachten te ondersteunen als het eens een weekje is misgelopen, je eigenlijk niet graag avocado als ontbijt lust of je dat frietje op vrijdag met het gezin zo leuk vindt:) Want ik ben ook een ervaringsdeskundige als foodie en levensgenieter.
Hoewel ik overtuigd ben dat gezond leven en eten eigenlijk vooral een levenswijze is, waarbij je bewust bent van wat je eet en wat je doet, geloof ik ook dat mensen een objectieve kickstart nodig kunnen hebben. Deze is vaak even wetenschappelijk als simpel. Dat je minder moet eten dan nodig of meer verbranden dat binnengenomen, dat weet iedereen. Maar hoeveel je dan eigenlijk mag eten, en wat?...nét daar help ik je graag mee.
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Na een grondige intake krijgen we beide een beeld bij waar je strugglet, wat voor jouw belangrijk is en wat er praktisch/fysiek kan.
Daarnaast verwerken we jouw parameters op een wetenschappelijke manier zodat je een beeld krijgt van jouw metabole noden en hoe we dit met jouw (afval)doel combineren in een macroverdeling.
Verder komt heel veel van jou! Je zal een eigen app kunnen (moeten! :) ) gebruiken om je macroverdeling te meten, je zal het zelf moeten willen en doen... Ik kan jou enkel, met veel plezier en begrip, begeleiden tijdens dit traject.
Aanvullend ondersteun ik je uiteraard ook graag in het omzetten van een macroverdeling in een dagplanning en eventuele recepten. Alsook sportadvies en opvolging along the way...
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Afvallen.
een 5tal online sessie gehad en hier echt tevreden rond en met resultaat. Tips en advies gekregen om af te vallen en de verdeling van mijn macro's en hoe beginnen met fitness. Na 5 beurten hebben we beide beslist dat ik nu op mijn eentje verder kan, maar ik mag Kenny altijd contacteren voor recepten en oefeningen.
De gesprekken met Kenny waren zeer aangenaam, maar vooral ook zeer leerrijk. In tegenstelling tot bezoeken aan diëtisten, slaagt hij er in om je mee te pakken in calorieberekening en -verdelingen om je zo een leidraad te geven om hier zelf mee aan de slag te gaan. Je voelt aan alles dat hij vooral graag zijn kennis wil delen en mensen wil helpen. Hij heeft geen ambitie om je aan het lijntje te houden en wil gewoon dat je zelf aan de slag gaat. Het ben immers ik die steeds een vervolgafspraak vraag, nooit hij. Hij heeft me geen apps of supplementen aangesmeerd, enkel rond geadviseerd. Voor mij was dit echt een verademing na eerdere bezoeken aan diëtisten die je vooral doen alsof ze je kennen en mij alleszins een slecht gevoel gaven alsof ik iets mis deed. Vervolgens kan je betalen en een maand erna nog eens terugkomen. Daarnaast staat sociale media vol met zelfverklaarde guru's die warm noch koud blazen en waarbij je het bos door de bomen niet meer ziet. Kenny kan mij steeds een grondige uitleg geven, die gefundeerd is,die ik geloof en waar ik zelf mee aan de slag kan. Samen (ik zeg dit bewust) zijn we op 3 maanden 8 kilo afgevallen en ben ik ondertussen meer bewust van hoe en wat ik eet.
Kenny heeft mij steeds goed begeleid. fijn eerste gesprek en daarna leuke calls gehad. Steeds zonder (voor)oordeel, wat me echt op mijn gemak heeft gesteld. Hij kan de 'cijfertjes' begrijpelijk maken en komt steeds met goede ideeën hoe je voeding aan te vullen, ook als je zoals ik een moeilijke eter bent :)
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 25€
Pakkettarieven
- 5u: 125€
- 10u: 250€
online
- 25€/u
Reiskosten
- + 25€
gratis lessen
Kenny biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
Specificaties
1e les= intake + bepalen doel
2e les = bespreken metabool profiel + macro's
vanaf 3e les = opvolging en support
Vergelijkbare leraren Afvallen
Elka
Utrecht & online
- €30/u
- 1e les gratis
Martine
Hilversum & online
- €25/u
Raza
Den Haag & online
- €20/u
- 1e les gratis
Lorenzo
Houten & online
- €40/u
- 1e les gratis
Aschwin
Maastricht & online
- €80/u
- 1e les gratis
Erna
Delden & online
- €45/u
- 1e les gratis
Ibrahim
Amsterdam & online
- €48/u
- 1e les gratis
Carmen
Hartwerd & online
- €30/u
- 1e les gratis
Guy
Elsloo & online
- €10/u
- 1e les gratis
Lynn
Breda & online
- €25/u
- 1e les gratis
Samir
Purmerend & online
- €35/u
- 1e les gratis
Jaimy
Nieuw-Vennep & online
- €33/u
- 1e les gratis
Laura
Castricum & online
- €45/u
- 1e les gratis
Jona
Amsterdam & online
- €20/u
- 1e les gratis
Charlie's
Evergem, Vlaanderen & online
- €35/u
- 1e les gratis
Glenn
Izegem, Vlaanderen & online
- €30/u
- 1e les gratis
Carmen
Antwerpen, Vlaanderen & online
- €25/u
Sofie
Ninove, Vlaanderen & online
- €35/u
- 1e les gratis
Mina
Amay, Vlaanderen & online
- €30/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren afvallen