Teresa - Leraar Spaans - Den Haag
1e les gratis
Teresa - Leraar Spaans - Den Haag

Het profiel van Teresa en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts

Teresa

  • Tarief €26
  • Reactie 24h
Teresa - Leraar Spaans - Den Haag

€26/u

1e les gratis

Boek een les

1e les gratis

1e les gratis

  • Spaans

Net afgestudeerd aan de Universiteit Leiden in de master Latin american studies ( ik heb ook de bachelor hiervan afgerond). Gedurende mijn bachelor heb ik Spaans als vak gehad.

  • Spaans

Leslocatie

    • online
    • bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 20 km vanuit Den Haag

Over Teresa

Hoi! Ik ben Teresa Gattone. Ik ben 22 jaar oud en ik heb zowel mijn bachelor als master in Latin American Studies afgerond aan de Universiteit Leiden en heb tijdens mijn Erasmus in Chili mijn Spaans verder kunnen ontwikkelen. Door mijn studie en ervaring in Latijns-Amerika heb ik een brede kennis van de Spaanse taal en de cultuur die de taal met zich medebrengt. Ik help je graag om op een leuke en duidelijke manier beter Spaans te leren!

Lees verder

Over deze les

  • Basisschool
  • VMBO
  • HAVO
  • +11
  • niveaus :

    Basisschool

    VMBO

    HAVO

    VWO

    MBO

    A1

    A2

    B1

    B2

    Beginner

    Volwassenenonderwijs

    HBO

    WO Bachelor

    Kind

  • Engels
  • Spaans
  • Italiaans
  • +1

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Engels

Spaans

Italiaans

Nederlands

Wil je beter worden in Spaans en met meer zelfvertrouwen spreken, schrijven en begrijpen? Tijdens mijn bijlessen leg ik de stof rustig en duidelijk uit, afgestemd op jouw niveau en leerdoelen. We werken op een leuke en persoonlijke manier, zodat Spaans leren niet alleen makkelijker, maar ook leuker wordt!

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • €26

Pakkettarieven

  • 5u: €130
  • 10u: €260

gratis lessen

Teresa biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.

  • 1uur

online

  • €26/u

Vergelijkbare leraren Spaans