

Het profiel Michiel en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Michiel
- Tarief 40€
- Reactie 1h
-
Leerlingen1
Aantal leerlingen die door Michiel zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Michiel zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

40€/u
1e les gratis
- Muziekproductie
- Mixen
- Music recording
- Muziek technologie
Muziekproducent met 25 jaar ervaring geeft online les in muziekproductie. Focus op akoestische instrumenten, opnametechniek, editing, tuning en mixing, in het programma REAPER. Ideaal voor beginners.
- Muziekproductie
- Mixen
- Music recording
- Muziek technologie
Leslocatie
Aanbevolen
Michiel is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Michiel
Ik studeerde gitaar (Groningen), geluidstechniek en compositie (HKU) eind jaren 90 en ben sindsdien vrijwel ononderbroken actief als musicus, docent, en co-producer. Ik heb me sinds het begin van mijn carriere gespecialiseerd in het opnemen en mixen van muziek met akoestische instrumenten, en heb daar een eigen stijl en sound in ontwikkeld, grotendeels in combinatie met mijn instrumentarium. Ik woon inmiddels 12 jaar in het buitenland en heb daar een eigen studio, waar ik ook ter plaatse lessen geef met als onderwerp geluidstechniek voor beginners in REAPER.
Over deze les
- Alle niveaus
- Engels
- Nederlands
- Grieks
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Engels
Nederlands
Grieks
Deze online lessen begin ik naar aanleiding van een cursus Introductie in Home Recording die ik ben begonnen in onze studio met lokale musici. De lessen zijn gericht op musici die een instrument bespelen en zichzelf thuis willen kunnen opnemen, met als doel hun eigen muziek verder te ontwikkelen (demo's maken), of zelfs eenvoudige producties te maken die online gepost kunnen worden met een redelijk geluid - en eventueel beeld. Hoewel ik ook productie advies geef aan wat meer gevorderde producers, vind ik het vooral heel dankbaar werk om mensen in het beginstadium verder te helpen. Voor wie al iets verder is, is er tenslotte online ook veel informatie te vinden. Per les bekijken we samen een onderwerp, ik leg het uit en dan gaan we samen kijken hoe we een en ander toepassen. Voor de les heb je nodig een telefoon voor videocall (via het platform of eventueel een andere app), een laptop met een eenvoudige geluidskaart met direct monitoring (zoals bijv focusrite scarlett maar er zijn diverse vergelijkbare producten), een microfoon, microfoon kabel, en een studio koptelefoon. In sommige lessen wordt je gevraagd iets op te nemen, deels als oefening, deels om vervolgens met die opname iets te doen zoals editing of geluidsbewerking met EQ, dynamics of iets anders.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Muziekproductie.
Nadat ik al meerdere jaren voornamelijk folk en Americana had gespeeld merkte ik toch dat ik behoefte had aan verbetering van mijn klassieke techniek. Via via werd ik bij Michiel geïntroduceerd en na een paar proeflessen heb ik tot zijn vertrek naar Griekenland van hem les gekregen. Wat ik leuk vond was dat hij werkte aan mijn klassieke techniek maar mij tussendoor ook attendeerde op andere muziekstijlen zoals jazz en balkan/gypsie. Niet alle stijlen vond ik even leuk maar het si wel dankzij hem dat ik nu vooramelijk jazz probeer te spelen. Online gitaarlessen volgen lijkt me een uitdaging maar hem kennende zal hij dat ook goed voor elkaar weten te krijgen.
Super geweldige lessen! Heb je een vraag over de grepen wordt het vrijwel direct uitgelegd door een instructie filmpje.
Nu 2 weken bezig en er zit echt vooruitgang in mijn gitaarspel voor beginnende of al iets gevorderde gitaarspelers echt een aanrader!Michiel is niet alleen een fijn persoon om mee te werken, maar ook een geweldige musicus, gitarist en geluidstechnicus. Hij voelt zich moeiteloos thuis in verschillende muziekstijlen en weet theorie en praktijk perfect te combineren. Ik heb enorm veel van hem geleerd en altijd met veel plezier geluisterd naar zijn spel en zijn manier van opnemen. Daarom kan ik Michiel van harte en met volle overtuiging aanbevelen.
Gerwil Kusters - saxofonistBekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 40€
Pakkettarieven
- 5u: 200€
- 10u: 400€
online
- 40€/u
gratis lessen
Michiel biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
Vergelijkbare leraren Muziekproductie
Michel
Sint-Oedenrode & online
- €45/u
- 1e les gratis
Maurice
Tilburg & online
- €40/u
- 1e les gratis
Bradley
Amsterdam
- €79/u
- 1e les gratis
Marijn
Vlaardingen & online
- €48/u
Maarten
Amsterdam
- €60/u
Noah
Amsterdam & online
- €47/u
- 1e les gratis
Coen
Amsterdam & online
- €70/u
- 1e les gratis
Boris
Rotterdam & online
- €75/u
- 1e les gratis
Thijs
Utrecht & online
- €42/u
- 1e les gratis
Hernan
Utrecht & online
- €50/u
Anouar
Amsterdam
- €50/u
- 1e les gratis
Martijn
Amsterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Bob
Amsterdam & online
- €78/u
- 1e les gratis
Daan
Utrecht & online
- €45/u
- 1e les gratis
Gijs
Zwolle & online
- €50/u
Markas
Amsterdam & online
- €70/u
- 1e les gratis
Sander
Ede & online
- €70/u
- 1e les gratis
Yigal
Amsterdam
- €65/u
Daan
Amsterdam & online
- €68/u
- 1e les gratis
Joyce
Arnhem & online
- €65/u
-
Bekijk meer leraren muziekproductie
