

Het profiel van Ward en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Ward
- Tarief 10€
- Reactie 8h
-
Leerlingen3
Aantal leerlingen die door Ward zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Ward zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

10€/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Hardlopen
- Marathon
Jonge enthousiaste loper die graag zijn kennis deelt met andere gemotiveerde lopers.
- Hardlopen
- Marathon
Leslocatie
- online
Aanbevolen
Ward is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Ward
k train doelgericht voor de marathon. Elke sessie heeft een functie: duur, tempo of herstel. Ik volg mijn schema strikt en registreer alles — afstand, tempo, hartslag, gevoel. Rustdagen zijn geen zwakte maar strategie. Als mijn benen zwaar aanvoelen, analyseer ik waarom en pas ik bij waar nodig. Ik streef niet naar gemak maar naar efficiëntie en consistentie. Elke kilometer is data, elke training een stap dichter bij controle over mijn lichaam en tempo. Mijn doel is niet zomaar uitlopen, maar beheerst presteren tot de laatste meter.
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Als ik een loopschema zou maken over hoe ik mijn lessen aanpak, begin ik met analyseren wat echt belangrijk is en wat niet. Ik bepaal mijn doelen en splits de leerstof op in overzichtelijke stukken. Daarna plan ik precies wanneer ik wat doe, zodat ik een duidelijk ritme heb. Tijdens het werken controleer ik voortdurend of ik nog op koers lig en pas ik mijn aanpak aan als iets niet efficiënt genoeg is. Na elke les of oefenmoment evalueer ik: wat ging goed, wat kon beter, en hoe verbeter ik mijn volgende sessie. Zo blijf ik mijn methode verfijnen tot ze strak en doeltreffend werkt.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Hardlopen.
Ward gevonden via het platform, snel antwoord en goede uitleg!
Ward is echt de max. Hij legt alles supergoed uit en is zeer geduldig.
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 10€
Pakkettarieven
- 5u: 50€
- 10u: 100€
online
- 10€/u
Vergelijkbare leraren Hardlopen
Hans
Amsterdam
- €40/u
- 1e les gratis
Sven
Amsterdam & online
- €45/u
- 1e les gratis
David
Antwerpen, Vlaanderen & online
- €25/u
- 1e les gratis
Diego
Mechelen, Vlaanderen & online
- €32/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren hardlopen
