

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Melanie zijn geverifieerd
Melanie
- Tarief €30
- Reactie 1h

€30/u
1e les gratis
- Duits
- Schrijfvaardigheid - Duits
- Vocabulaire - Duits
- Vertaling - Duits
- Examentraining Duits
Ervaren bijlesdocent in meerdere vakken. HAVO + HBO Tourism Mangement diploma. Duits, Frans, Nederlands, Engels & Biologie
- Duits
- Schrijfvaardigheid - Duits
- Vocabulaire - Duits
- Vertaling - Duits
- Examentraining Duits
Leslocatie
Aanbevolen
Melanie is een geliefde lerares binnen haar community. Ze werd aanbevolen voor haar toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Melanie
Zelf werk ik met een op maat gemaakt ebook, aangepast op de leerling. Hier staan lesstofen oefeningenin en die doorlopen we samen. Uit ervaring kan ik vertellen dat leerlingen dit als prettig ervaren om samen alles te bespreken. Ik geef les aan VMBO/HAVO/VWO.
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Hoi! Ik ben een enthousiaste, geduldige en betrokken bijlesgever. In 2013 heb ik mijn havodiploma behaald, waarna ik de opleidingen HBO verpleegkundige (1 jaar) en HBO Tourism Management (bachelor gehaald) heb gevolgd. Ik vind het leuk om anderen te helpen en haal er voldoening uit wanneer iemand de lesstof beter begrijpt en met meer zelfvertrouwen aan de slag kan.
Tijdens de bijles vind ik het belangrijk dat een leerling zich op zijn of haar gemak voelt en vragen durft te stellen. Niet iedereen leert op dezelfde manier of in hetzelfde tempo. Daarom kijk ik graag naar wat een leerling nodig heeft en pas ik mijn uitleg daarop aan. Ik neem de tijd om moeilijke onderwerpen rustig en duidelijk uit te leggen en oefen samen totdat de stof beter wordt begrepen.
Mijn doel is niet alleen om te helpen bij toetsen, huiswerk of het voorbereiden van examens, maar ook om leerlingen meer vertrouwen te geven in hun eigen kunnen. Ik vind het belangrijk dat de bijles plaatsvindt in een ontspannen en positieve sfeer, waarin fouten maken mag en er ruimte is om te leren.
Samen kijken we naar de leerdoelen en werken we stap voor stap aan meer inzicht, zelfstandigheid en betere resultaten.
Lijkt het je fijn om samen aan de slag te gaan? Dan help ik je graag verder!
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Duits.
Melanie heeft mij vroeger bijles gegeven voor Frans. Melanie heeft een leuke techniek van bijles geven en is vriendelijk, duidelijk en heeft geduld.
Ik waardeer Melanie enorm omdat zij mij zo goed heeft geholpen terwijl ik zo veel moeite had met Frans, bedankt Melanie!Dankzij Melanie haal ik nu alleen maar voldoendes voor Duits. Ze helpt me ook heel goed als voorbereiding op de eindexamens. Danke schön!!!
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- €30
Pakkettarieven
- 5u: €150
- 10u: €300
gratis lessen
Melanie biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
online
- €30/u
Vergelijkbare leraren Duits
-
![teacher_picture]()
David
Kampen & online- Ervaren
Duits bijles en examentraining, laagdrempelig, betaalbaar und gemütlich, los geht's! alle middelbare schoolniveaus
- €30/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Mira
Almere & online- Nieuw
Ervaren tweetalige docente geeft duits zodat jij het snapt. duits kan leuk zijn!
- €30/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Adri
Rotterdam & online- Ervaren
Gepensioneerde docent duits eerste graads met 45 jaar ervaring wil wel bijles verzorgen.
- €35/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Anouk (universitair student)
Almere & online- Ambassadeur
Bijlessen in duits (en bijna alle andere middelbare school vakken)! docent gediplomeerd met goethe duits certificaat.
- €35/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Harry
Groningen & online- Ervaren
Docent duits/engels med: 38 jaar lesgegeven aan vmbo-havo-vwo (tot en met eindexamenklassen). in oktober 2018 tot en met sept/oktober 2019 gestart met online conversatie/bijles/examentraining duits/
- €23/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Nathalie
Bladel & online- Super tutor
Gediplomeerd eerstegraads docent duits met een master in educational needs helpt jou graag met het leren van duits, nederlands, nt2, plannen en studievaardigheden
- €60/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Christiaan
Amsterdam & online- Super tutor
Duits is een economisch belangrijke taal, mooi maar ingewikkeld. ik maak het simpel voor je!
- €16/u
-
![teacher_picture]()
Kamiel
's-Hertogenbosch & online- Ervaren
Schrijver, 10 jaar in berlijn gewoond en daar proefschrift geschreven, geeft duitse les
- €45/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Pina
Amsterdam & online- Super tutor
Wo student bachelor duitslandstudies geeft (online) bijles, examentraining en huiswerkbegeleiding duits. al ruim vijf jaar ervaring met het geven van bijles.
- €35/u
-
![teacher_picture]()
Anita
Maastricht- Ervaren
Op een leuke en leerzame manier duits leren in maastricht en omstreken? neem contact met mij op en "los geht's". de eerste les is gratis.
- €30/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Marissa
Castricum & online- Ervaren
Duitse origine vrouw geeft les in duits voor alle niveaus en doelen van de cliënt
- €20/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Nadine
Amsterdam & online- Super tutor
Masterstudent geeft engelse bijles in amsterdam aan scholieren en volwassenen van alle niveaus.
- €35/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Aek
Bergen op Zoom- Ervaren
Persoonlijke hulp met duits voor school of werk - ik sta voor je klaar!
- €35/u
-
![teacher_picture]()
Faye
's-Hertogenbosch & online- Super tutor
Masterstudent transport and supply chain management | gymnasium en bachelor iba cum laude afgerond | online bijles voor onder andere duits
- €25/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Nicole
's-Hertogenbosch & online- Ervaren
Conversatiesles! duits is mijn tweede moedertaal! dus vind je het lastig om teksten te vertalen en/of verklaren, help ik je graag!!!
- €35/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Jeanine
Amersfoort & online- Ervaren
Krijg de duitse naamvallen onder de knie bij juf jeanine in amersfoort!
- €38/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Goffe
Kollumersweach & online- Nieuw
Bijles duits voor middelbare scholieren – duidelijk, gestructureerd en effectief - focus op grammatica
- €20/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Frank
Arnhem & online- Ervaren
Leer duits op een leuke en effectieve manier – met een bevoegde, ervaren en enthousiaste docent die oog heeft voor jouw tempo en leerstijl.
- €45/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Dina
Leeuwarden & online- Ervaren
Eerstegraads docente en native speaker met ruim 25 jaar ervaring op het vmbo, havo, vwo en in het volwassenenonderwijs geeft je op een motiverende manier een cursus duits op maat.
- €50/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Marcel
Brunssum- Super tutor
Econoom met liefde voor geschiedenis geeft duits les aan beginners en gevorderden, zowel middelbare scholieren als volwassenen. alleen op locatie (geen online lessen).
- €25/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren duits




















