Jeroen - Leraar Wiskunde - Delft
Jeroen - Leraar Wiskunde - Delft

Het profiel van Jeroen en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts

Jeroen

  • Tarief €20
  • Reactie 1h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Jeroen zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

    5

    Aantal leerlingen die door Jeroen zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

Jeroen - Leraar Wiskunde - Delft
  • 5 (4 reviews)

€20/u

Bekijk meer leraren wiskunde

Helaas is deze leraar onbeschikbaar

  • Wiskunde
  • Natuurkunde
  • Scheikunde (Chemie)
  • Wiskunde B
  • Thermodynamiek

4de jaars werktuigbouwkundestudent aan de TU Delft geeft graag bijles voor natuurkunde, wiskunde en scheikunde in Delft en omstreken.

  • Wiskunde
  • Natuurkunde
  • Scheikunde (Chemie)
  • Wiskunde B
  • Thermodynamiek

Leslocatie

    • bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 10 km vanuit Delft

Aanbevolen

Jeroen is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.

Over Jeroen

Ik bent student aan de Tu delft en ik studeer werktuigbouwkunde. Op dit moment ben ik tweede jaars. Ik heb ervaring, omdat ik een half jaar op de universiteit aan eerstejaars bijles gegeven in natuurkunde. Verder waren natuurkunde, wiskunde en scheikunde mijn beste vakken op de middelbare school. Het jaar hierna ben ik mentor van eerstejaars geweest en tijdens deze leervolle periode heb ik erg veel kennis opgedaan over het omgaan met jonge studenten. Al deze ervaring helpt mij goed om gestructureerd en snel een probleem aan te pakken.

Lees verder

Over deze les

  • VMBO
  • HAVO
  • VWO
  • +2
  • niveaus :

    VMBO

    HAVO

    VWO

    MBO

    HBO

  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Nederlands

Als eerste analyseer ik de vraag samen met de leerling en werk deze in stappen uit. Meestal is de vraag een stuk makkelijker als hij in kleine stukje opgebouwd. Tijdens uitleggen proberen ik de antwoorden door de leerling zelf te laten formuleren door het stellen van gerichte vragen. Met de meeste leerlingen werkt dit het beste, maar wanneer de leerling een andere lesmethode prefereert dan sta ik daar natuurlijk ook voor open.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • €20

Pakkettarieven

  • 5u: €100
  • 10u: €200

Vergelijkbare leraren Wiskunde