

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Pier zijn geverifieerd
Pier
- Tarief 22€
- Reactie 1h

22€/u
1e les gratis
- Wiskunde
- Scheikunde (Chemie)
Wiskunde, chemie en andere wetenschapsvakken. Masterstudent Bio-ingenieurswetenschappen aan Universiteit Gent, specialisatie in Chemie en Bioprocestechnologie.
- Wiskunde
- Scheikunde (Chemie)
Leslocatie
Over Pier
Hey, mijn naam is Pier!
Ik ben laatstejaarsstudent Bio-ingenieurswetenschappen aan de UGent, met een specialisatie in Chemie en Bioprocestechnologie.
Naast mijn studies ben ik actief bij de scouts, waar ik al enkele jaren leiding geef en momenteel ook groepsleider ben. Daarnaast heb ik jarenlang gevoetbald.
In mijn vrije tijd reis ik het liefst. In de winter ga ik graag skiën en in de zomer trek ik graag de bergen in of zoek ik de zee op. Ook mijn studies hebben mij de kans gegeven om veel te reizen. Zo heb ik een Erasmussemester in Wenen gedaan en heb ik mijn thesisonderzoek in Vietnam uitgevoerd.
Ik vind het leuk om mijn kennis en enthousiasme voor wetenschappen door te geven en leerlingen te helpen om moeilijke leerstof op een duidelijke en begrijpelijke manier onder de knie te krijgen.
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
- Volwassenenonderwijs
- +2
niveaus :
Basisschool
VMBO
Volwassenenonderwijs
HBO
Anders
- Engels
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Engels
Nederlands
Ik hecht veel belang aan het echt begrijpen van de leerstof en aan het achterhalen waarom iets wel of niet lukt. Zeker bij vakken zoals wiskunde vind ik het belangrijk dat leerlingen niet enkel een bepaalde oefening kunnen oplossen, maar ook begrijpen waarom een bepaalde aanpak werkt. Daarom zoek ik graag naar een uitleg die persoonlijk, toepasbaar en verstaanbaar is.
Op die manier probeer ik niet alleen de leerstof duidelijker te maken, maar ook het enthousiasme voor het vak te versterken.
Deze aanpak vraagt soms wat extra voorbereiding. Daarom hoor ik graag vooraf welke leerstof of onderwerpen tijdens de bijles aan bod zullen komen. Zo kan ik de les zo goed mogelijk afstemmen op de noden van de leerling.
Als laatstejaarsstudent Bio-ingenieurswetenschappen aan de Universiteit Gent, met een specialisatie in Chemie en Bioprocestechnologie, kan ik bijles geven tot en met het 6e middelbaar ASO. Daarnaast kan ik ook helpen bij de voorbereiding van een toelatingsexamen of ijkingsproef voor wiskunde, chemie en fysica.
Ik heb eerder bijles gegeven aan leerlingen uit de 2e en 3e graad ASO. Daarnaast beschik ik over een certificaat in didactiek dankzij een trainersopleiding en heb ik als scoutsleider veel ervaring met het begeleiden van middelbare schoolkinderen.
Tarieven
Tarief
- 22€
Pakkettarieven
- 5u: 110€
- 10u: 220€
gratis lessen
Pier biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
online
- 22€/u
Vergelijkbare leraren Wiskunde
Marijn
Soest & online
- €39/u
- 1e les gratis
Adam
Amsterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Paul
Rotterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Huib
Varsseveld & online
- €49/u
Naut
Rotterdam & online
- €38/u
- 1e les gratis
Pepijn
Hilversum & online
- €55/u
Ton
's-hertogenbosch & online
- €40/u
Jasper
Den Haag & online
- €50/u
- 1e les gratis
Hugo
Amsterdam & online
- €40/u
Mehdi Zamani
Amsterdam & online
- €40/u
Daniel
Amsterdam & online
- €80/u
- 1e les gratis
Sebastiaan
Leidschendam & online
- €36/u
- 1e les gratis
Tim
Sittard & online
- €70/u
- 1e les gratis
Damian
Papendrecht & online
- €30/u
- 1e les gratis
Zahed
Breda & online
- €30/u
- 1e les gratis
Max
Soest & online
- €40/u
- 1e les gratis
Jelmer
Utrecht & online
- €50/u
- 1e les gratis
Diliana
Amsterdam & online
- €70/u
- 1e les gratis
Mick
Amsterdam & online
- €55/u
Amir
Rotterdam & online
- €70/u
-
Bekijk meer leraren wiskunde
