

Het profiel van Robbie en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Robbie
- Tarief 25€
- Reactie 1h
-
Leerlingen3
Aantal leerlingen die door Robbie zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Robbie zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

25€/u
1e les gratis
- Wiskunde
- Scheikunde (Chemie)
- Examentraining Wiskunde
Wiskunde bijles door een ervaren bijlesdocent. Alle niveaus en jaarlagen zijn welkom! Student Econometrics & Operations research aan de VU.
- Wiskunde
- Scheikunde (Chemie)
- Examentraining Wiskunde
Leslocatie
Aanbevolen
Robbie is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Robbie
Ik ben student aan de VU, daar studeer ik Econometrics & Operations Research. Ik ben een ervaren bijlesdocent die al meer dan 5 jaar veel bijles geeft en sinds een aantal jaar ook examentraining. In combinatie met mijn expertise in wiskunde heeft dit ertoe geleid dat ik veel leerlingen al op weg heb geholpen naar een goed cijfer voor hun examen. Wil jij dit ook? Hook me up!
Ik geloof dat Superprof een fee vraagt om mij te contacteren. U kunt mij kosteloos contacteren via de volgende media:
E-mail: (Opgeslagen informatie)
LinkedIN: Robbie Bernecker (Stuur een connectieverzoek + bericht)
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
In mijn lessen leg ik rustig alles uit waar de leerling behoefte aan heeft. Ik geef persoonlijke begeleiding en kijk goed naar wat de leerling nodig heeft. Ik ben een ervaren bijlesdocent, al meer dan 5 jaar geef ik bijles en sinds een aantal jaar ook examentraining. Mijn lessen duren een uur maar naar behoefte kunnen deze uiteraard verlengd worden.
Ik geef alleen online bijles. Dit doe ik omdat ik merk dat online bijlessen vaak efficiënter zijn dan fysieke. Ik deel het scherm van mijn tablet, waar ik alle uitleg (als een soort whiteboard) opschrijf. Zo kan de leerling precies zien waar ik mee bezig ben, in tegenstelling tot fysiek, waar ik meestal geen toegang heb tot een groot whiteboard wat duidelijk zichtbaar is voor de leerling. Ook vraag ik de leerling om de webcam aan te zetten. Zo kan ik goed zien of de leerling de stof begrijpt en of ik te snel ga of niet.
Mijn lessen zijn bedoeld voor leerlingen die hulp nodig hebben wat betreft de stof begrijpen, maar ook leerlingen die moeite hebben met examenvragen beantwoorden. Dit zijn meteen de 2 soorten lessen die ik geef: Vakgerichte bijles en examentraining. (Alle niveaus en leerjaren zijn welkom)
Bij de vakgerichte bijles ga ik diep in op de stof waar de leerling moeite mee heeft. Ik kijk waar de zwaktepuntjes liggen en pas mijn les daar op aan. Als de leerling zelf nog eventuele huiswerkvragen of andere vragen over de stof heeft behandel ik dat natuurlijk ook.
Bij een examentraining ga ik examens behandelen met de leerling. Ik ga dan uitgebreid examenvragen behandelen en leer de leerling technieken aan om deze vragen aan te pakken. Daarnaast zal ik behandelen hoe de leerling zich het beste kan voorbereiden op een examen.
Deze twee soorten bijles sluiten elkaar niet uit. Een combinatie is uiteraard ook mogelijk. Eerst stof behandelen en vervolgens een examenvraag behandelen of andersom doe ik vaak. Zo traint de leerling examenvaardigheden, maar begrijpt de stof ook beter.
Daarnaast merk ik dat leerlingen kort voor een toets behoefte hebben aan meer bijles. Vaak hebben leerlingen behoefte aan een bijles van 2 uur, om alle onduidelijkheden en vragen nog even te bespreken.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Wiskunde.
Ik heb een ontzettend fijne ervaring met Robbie als bijlesdocent voor Wiskunde B. Zijn kennis en duidelijke uitleg hebben mij enorm geholpen. Wanneer ik vastloop, neemt hij me stap voor stap mee in de oplossing en geeft hij waardevolle tips, terwijl hij me ook de ruimte laat om zelf te leren van fouten.
Robbie motiveert niet alleen tijdens de lessen, maar toont ook oprechte interesse buiten de bijles om, bijvoorbeeld over hoe mijn examens zijn gegaan. Hoewel ik normaal fysieke bijles prefereer, maakt zijn online lesmethode het leren overzichtelijk en efficiënt.
Kortom, als je op zoek bent naar een bijlesdocent met veel kennis van exacte vakken, die jou niet alleen verder helpt maar ook motiveert, dan kan ik Robbie zeker aanraden!Ik vind dat Robbie een vertrouwenswaardige leraar is die de titel superprof verdient omdat hij mij in korte tijd heel erg heeft geholpen met wiskunde. Hij leert je hoe je je antwoorden moet formuleren en welke denkstappen je moet zetten om tot het juiste antwoord te komen. Daarnaast is het super fijn dat Robbie zowel fysiek als online altijd beschikbaar is. Mijn cijfers zijn omhoog gegaan en dat heb ik echt aan Robbie te danken. Hij blijft heel lang geduldig en legt het op verschillende manieren uit als je het de eerste keer nog niet snapt.
Suuuuper goede uitleg!! Ik zit (nu zat) in 6v en begon het jaar met twee 4en. Zojuist m’n eindexamen wis b afgerond met een 6,8! Heel erg geholpen met eindelijk snappen wat ik eigenlijk aan het doen was tijdens wiskunde.
Robbie kan heel duidelijk uitleggen en stemt zijn lessen goed af op wat je nodig hebt. Hij heeft me erg geholpen met scheikunde en ik raadt hem zeker aan!
Robbie geeft mij scheikunde bijles, maar hij kan mij ook wiskunde uitleggen als dat nodig is. Zijn verschillende manieren van uitleggen helpen mij erg! Door Robbie weet ik beter hoe ik het maken van een opdracht op de toets moet aanpakken.
Robbie is echt een mega topper, ik heb hem leren kennen via blijles en hij snapt alles en weet alles binnen no-time uit te leggen. Sinds Robbie mijn docent is haal ik alleen nog maar achtens, wat een bink! Ik raad Robbie zeker aan!!
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 25€
Pakkettarieven
- 5u: 120€
- 10u: 230€
online
- 25€/u
gratis lessen
Robbie biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 30min.
Vergelijkbare leraren Wiskunde
Jonna
Hoofddorp & online
- €15/u
- 1e les gratis
Rohan
Hoofddorp & online
- €15/u
- 1e les gratis
Ian
Hoofddorp & online
- €40/u
- 1e les gratis
Martine
Hoofddorp
- €25/u
- 1e les gratis
Tobias
Hoofddorp & online
- €17/u
- 1e les gratis
Jaël
Hoofddorp
- €22/u
- 1e les gratis
Jillian
Hoofddorp
- €18/u
- 1e les gratis
Kwame
Hoofddorp & online
- €25/u
- 1e les gratis
Rahul
Hoofddorp & online
- €18/u
- 1e les gratis
Danny
Hoofddorp & online
- €17/u
- 1e les gratis
Ash
Hoofddorp & online
- €23/u
- 1e les gratis
Rania
Hoofddorp & online
- €30/u
- 1e les gratis
Dominique
Hoofddorp & online
- €22/u
- 1e les gratis
Imme
Hoofddorp & online
- €21/u
- 1e les gratis
Luch
Hoofddorp & online
- €15/u
- 1e les gratis
Lisanne
Hoofddorp & online
- €22/u
- 1e les gratis
Chahid
Nieuw-Vennep & online
- €25/u
- 1e les gratis
Tobias
Nieuw-Vennep & online
- €14/u
- 1e les gratis
Vesper
Nieuw-Vennep
- €12/u
- 1e les gratis
Jamal
Haarlem
- €25/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren wiskunde