

Het profiel Alain en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Alain
- Tarief 50€
- Reactie 2h
-
Leerlingen12
Aantal leerlingen die door Alain zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Alain zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

50€/u
1e les gratis
- Programmeren
- Programmeertalen
- C#
- SQL
- C#.NET
Wil je een super goede programmeur/codeur worden? Neem lessen van een ervaren persoon (15 jaar ervaring), eerste les gratis!
- Programmeren
- Programmeertalen
- C#
- SQL
- C#.NET
Leslocatie
-
Bij Alain: Rotterdam
- online
-
Over Alain
Mijn naam is Alain, 33 jaar oud en ik ben werkzaam bij de centrale bank, De Nederlandsche Bank (DNB), als senior softwareontwikkelaar.
Ik geef les omdat ik denk dat er niets mooier is dan de vruchten plukken van je eigen werk, door het o.a. “tot leven” te zien komen; en dat dan real-time ook nog! Daarnaast is automatisering dé toekomst. :-)
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Available languages are English and Dutch.
De lessen zijn standaard online en bij uitzondering in persoon. Indien in persoon: mijn adres is makkelijk bereikbaar met OV en op een paar minuten loopafstand van centraal station.
Ik geef les aan alle leeftijden en niveaus; het is nooit te vroeg of te laat om ermee te beginnen en dit werkveld heeft enorme potentie voor een leuke en interessante carrière. Uiteraard zal ik de manier van lesgeven aanpassen gebaseerd op jouw kennisachtergrond en leeftijd.
Voor mijn werk ben ik full-stack bezig (incl. Azure/DevOps), maar deze lessen zijn voornamelijk bedoeld om jou te helpen met het ontwikkelen van jouw abstractievermogen, nieuwe technieken, algemene werkwijzen, en, indien een complete beginner, de syntax van C#.
Wat betreft de dagen en tijdstippen:
* Maandagen vanaf 20:00;
* Dinsdagen vanaf 18:00;
* Woensdagen niet beschikbaar;
* Donderdagen vanaf 18:00;
* Vrijdagen niet beschikbaar;
* Zaterdagen vanaf 16:00 en tot maximaal 20:00;
* Zondagen vanaf 16:00 en tot maximaal 20:00.
De lessen kunnen genomen worden in tijdsloten van 1 uur, maar 2 uur is aangeraden omdat 1 uur vaak nét iets te kort is. Tijdsloten van meer dan 4 uur zullen niet worden gedaan, óók niet indien gewenst, omdat de concentratie van leerlingen na een langere zitting over het algemeen te veel zal wegebben. Het is namelijk veel denkwerk.
Ik werk standaard met lespakketten en deze zijn met korting. Check de relevante sectie voor info.
Idealiter volg je lessen op een wekelijkse basis, zodat de kennis goed toegepast kan worden en het niet vergeten wordt, maar dat is uiteraard aan jou om te kiezen.
Tarieven
Tarief
- 50€
Pakkettarieven
- 5u: 240€
- 10u: 450€
online
- 50€/u
gratis lessen
Alain biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
Vergelijkbare leraren Programmeren
Emil
Rotterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Saïd-Ahmed
Delft
- €30/u
- 1e les gratis
W
Delft & online
- €60/u
- 1e les gratis
Mitchel
Zoetermeer & online
- €25/u
- 1e les gratis
Souvik
Den Haag & online
- €20/u
- 1e les gratis
Mehdi Zamani
Amsterdam & online
- €40/u
Yanick
Amersfoort & online
- €60/u
Thom
Kerkwijk & online
- €30/u
- 1e les gratis
Manoj
Amsterdam & online
- €24/u
- 1e les gratis
Tymen
Wapenveld & online
- €18/u
- 1e les gratis
Sebastien
Bilthoven & online
- €25/u
Meilina
Nijmegen & online
- €35/u
- 1e les gratis
Max
's-Hertogenbosch & online
- €40/u
Joep
Haarlem & online
- €32/u
- 1e les gratis
Salman
Amsterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
Rando
Leeuwarden & online
- €50/u
- 1e les gratis
Kamiel
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Tom
Amsterdam & online
- €50/u
Onat
Leiden & online
- €25/u
- 1e les gratis
Can
Amsterdam & online
- €29/u
-
Bekijk meer leraren programmeren
