Jate - Leraar Engels - Nijmegen
Jate - Leraar Engels - Nijmegen

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Jate zijn geverifieerd

Jate

  • Tarief €15
  • Reactie 1h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Jate zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

    1

    Aantal leerlingen die door Jate zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

Jate - Leraar Engels - Nijmegen

€15/u

Bekijk meer leraren engels

Helaas is deze leraar onbeschikbaar

  • Engels
  • Spreekvaardigheid - Engels
  • Leesvaardigheid - Engels
  • Schrijfvaardigheid - Engels
  • Vocabulaire - Engels
  • Uitspraak (accent) - Engels

WO student Rechtsgeleerdheid geeft bijles in alle vormen van Engels in Nijmegen

  • Engels
  • Spreekvaardigheid - Engels
  • Leesvaardigheid - Engels
  • Schrijfvaardigheid - Engels
  • Vocabulaire - Engels
  • Uitspraak (accent) - Engels

Leslocatie

    • bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 5 km vanuit Nijmegen

Over Jate

Ik heb een vwo diploma gehaald met een gemiddelde van een 7 voor het vak CAE Engels, ik heb nog nooit "officieel" bijles gegeven maar ik hielp wel veel klasgenoten bij Engels. Daarbij heb ik een jonger broertje die ik vaak help bij veel vakken en projecten.

Lees verder

Over deze les

  • Alle niveaus
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Nederlands

Bij een Engels bijles vind ik het belangrijk te focussen op zoveel mogelijk punten, dus niet alleen vertalen maar ook leesvaardigheid, uitspraak en bijvoorbeeld vocabulaire. Mijn methode van lesgeven is een stappenplan opstellen op basis van hoeveel tijd we allebei hebben en hoeveel er geleerd moet worden, iedere leerling is anders en de ene heeft wat meer tijd of hulp nodig dan de ander en daarom houd ik meer van persoonlijke lessen. Ik maak graag gebruik van de studieboeken van de leerlingen (omdat iedere methode focust op andere aspecten) en daarbij is oefening natuurlijk ontzettend belangrijk.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • €15

Pakkettarieven

  • 5u: €65
  • 10u: €140

Specificaties

Wanneer een ingeplande bijles niet 24 uur van tevoren afgezegd wordt zal ik geen terugbetalingen geven. Daarbij komt een bijles van twee kanten: de leerling moet er ook voor willen werken, dit houd onder andere in dat ik niet verantwoordelijk ben voor wellicht slechte resultaten terwijl de leerling van mij bijles krijgt. We kunnen dan samen focussen op gemaakte fouten maar ik zal geen terugbetalingen kunnen bieden en kan niet verantwoordelijk gehouden worden.

Vergelijkbare leraren Engels