Stijn - Leraar Wiskunde - Nijkerk
Stijn - Leraar Wiskunde - Nijkerk

Het profiel van Stijn en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts

Stijn

  • Tarief 15€
  • Reactie 18h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Stijn zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

    3

    Aantal leerlingen die door Stijn zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

Stijn - Leraar Wiskunde - Nijkerk
  • 4.5 (2 reviews)

15€/u

Bekijk meer leraren wiskunde

Helaas is deze leraar onbeschikbaar

  • Wiskunde
  • Natuurkunde
  • Rekenen
  • Scheikunde (Chemie)
  • Wiskunde B
  • NaSk (Natuur Scheikunde)

WO student Kunstmatige Intelligentie geeft bijles in verschillende middelbare schoolvakken (voornamelijk beta)

  • Wiskunde
  • Natuurkunde
  • Rekenen
  • Scheikunde (Chemie)
  • Wiskunde B
  • NaSk (Natuur Scheikunde)

Leslocatie

    • Bij Stijn: Nijkerk

    • bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 10 km vanuit Nijkerk

Aanbevolen

Stijn is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.

Over Stijn

Ik heb sinds de vierde klas van de middelbare school bijles gegeven aan in totaal zo'n tien kinderen, voor verschillende vakken (voornamelijk wiskunde, maar ook rekenen, natuurkunde, en engels). Al deze leerlingen zijn er qua cijfers op vooruit gegaan door de bijles.

Lees verder

Over deze les

  • Alle niveaus
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Nederlands

Mijn lessen zijn vooral gericht op middelbare schoolleerlingen en eerstejaars universiteitsstudenten. De les bestaat uit drie fasen: het vaststellen van de vaardigheden van de leerling, het uitleggen van de stof waar de leerling moeite mee heeft, en het laten maken van enkele opdrachten om te zien of het begrip verbeterd is. Daarna geef ik leerlingspecifiek advies en stel ik huiswerk voor voor de volgende les.

Ik ben een geduldig en kalm persoon die goed uitleg kan geven, vooral bij abstracte onderwerpen.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • 15€

Pakkettarieven

  • 5u: 75€
  • 10u: 150€

Reiskosten

  • + 5€

Leer meer over Stijn

Leer meer over Stijn

  • Wanneer is de interesse voor jouw onderwerp en voor het geven van privéles ontstaan?

    Ik denk dat mijn interesse voor wiskunde voortkomt uit het feit dat mijn vader dit heeft gestudeerd. Het zit een beetje in mijn genen!
  • Vertel ons meer over het vak waarin je lesgeeft en over de onderwerpen die je leuk vindt om te bespreken met leerlingen (en eventueel ook de onderwerpen die je minder leuk vindt)!

    Wiskunde is natuurlijk een zeer veelzijdig vak, wat zowel simpele vraagstukken als het optellen en aftrekken van negatieve getallen, maar ook lastigere problemen zoals logaritmes behandeld. Persoonlijk is mijn favoriete ding om les over te geven toch de basisregels van wiskunde zoals de balansmethode: het is fijn om iemand iets te leren waar ze voor de rest van hun schooltijd (en hopelijk daarna ook) iets aan hebben.
  • Vertel ons over je grote voorbeeld of rolmodel, of het nou een leraar of lerares is waar je zelf les van hebt gehad of een genie in jouw veld!

    Mijn grote voorbeeld is Mevrouw Westerhout, die me vijf jaar lang wiskunde heeft gegeven op de middelbare. Ik bewonder haar geduldige doch standvastige leerstijl, alsook het geduld dat ze toont voor leerlingen.
  • Wat zijn, volgens jou, de vereiste kwaliteiten om een expert te zijn in jouw vak?

    Geduld, doorzettingsvermogen, en creativiteit.
  • Kun je ons een leuke anekdote vertellen die te maken heeft met jouw beroep of jouw eigen schooltijd?

    Ik had zeer veel kleurrijke docenten op de middelbare school, zoals een kilt-dragende Engelsdocent, een luidruchtige en enthusiaste natuurkundeleraar, en een altijd vrolijk geklede Nederlandslerares.
  • Dan is nu de tijd gekomen om toe te geven dat jij misschien ook wel wat moeilijkheden hebt gehad op school... en hoe je die hebt overwonnen!

    Ik zal eerlijk zijn: vroeger kwam het wel eens voor dat ik leren voor toetsen te lang uitstelde, of niet grondig genoeg leerde. Ik ben mezelf daar ook wel een paar keer tegen gekomen.
  • Help ons je een beetje beter te leren kennen door ons te vertellen over jouw passies (die je misschien ook van plan bent te delen via Superprof).

    Mijn passies zijn mijn studie, mijn relatie, en lezen: ik ben echt dol op een goed verhaal.
  • Wat maakt jou een Superprof (behalve het beantwoorden van deze vragen?

    Mijn geduld met leerlingen, vermogen om passend leeradvies te geven, en betrouwbaarheid.
--
--

Vergelijkbare leraren Wiskunde

  • Peter

    Nijkerk

    Nieuw
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Adis

    Nijkerk & online

    5 (2)
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Greta

    Hoevelaken & online

    Nieuw
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Carmen

    Hooglanderveen & online

    5 (1)
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Kalyca

    Amersfoort

    5 (3)
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Jimmy

    Amersfoort & online

    5 (3)
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Yuri

    Amersfoort & online

    Nieuw
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Aram

    Amersfoort & online

    Nieuw
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Arwen

    Amersfoort & online

    Nieuw
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Wouter

    Amersfoort & online

    Nieuw
    • €27/u
    • 1e les gratis
  • Bink

    Soest & online

    5 (6)
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Yaron

    Zeewolde & online

    Nieuw
    • €17/u
    • 1e les gratis
  • Lonneke

    Zeewolde

    5 (1)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Pepijn

    Hilversum & online

    5 (23)
    • €55/u
  • Rowaida

    Harderwijk & online

    Nieuw
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Oscar

    Laren

    Nieuw
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Kamal

    Almere & online

    4.9 (13)
    • €25/u
  • Abdul

    Almere & online

    4.9 (10)
    • €30/u
  • Bushra

    Huizen & online

    Nieuw
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Senna

    Den Dolder & online

    Nieuw
    • €12/u
    • 1e les gratis
  • Bekijk meer leraren wiskunde