Joris - Leraar Engels - Amsterdam
Joris - Leraar Engels - Amsterdam

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Joris zijn geverifieerd

Joris

  • Tarief €16
  • Reactie 1h
Joris - Leraar Engels - Amsterdam

€16/u

Bekijk meer leraren engels

Helaas is deze leraar onbeschikbaar

  • Engels
  • Leesvaardigheid - Engels
  • Vocabulaire - Engels
  • Luistervaardigheid - Engels
  • Cambridge Engels Proficiency

Studeer International Business Administration aan de Vrije Universiteit en zit daar in mijn tweede jaar. Heb dik 2 jaar geleden mijn VWO diploma behaald, Cambridge Engels Proficiency gehaald in Oxford

  • Engels
  • Leesvaardigheid - Engels
  • Vocabulaire - Engels
  • Luistervaardigheid - Engels
  • Cambridge Engels Proficiency

Leslocatie

    • Bij Joris: Amsterdam

    • bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 10 km vanuit Amsterdam

Over Joris

Ik ben Joris, 20 jaar oud en studeer aan de VU in Amsterdam. Ik ben geboren en getogen in Amsterdam, woon nu in de Rivierenbuurt met 2 vrienden en ben een iets te fanatieke Ajax-fan. Verder ben ik vaak met vrienden en hou gewoon van gezelligheid. Ook ga ik vaak naar de gym en probeer ik naast het gezellige leven ook een beetje gezond te doen (niet heel succesvol). Vind mezelf verder iets te grappig dus de lessen worden sowieso gezellig. Ik kan jou helpen door mijn praktische en simpele aanpak waardoor hele ingewikkelde dingen toch een stukje makkelijker worden. Verder, neem het allemaal niet te serieus, doe je wel best maar maak vooral ook lol. Dan kom je heel ver.

Lees verder

Over deze les

  • Alle niveaus
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Nederlands

Geen ervaring als leraar/bijles gever. Wel ervaren hulpje van vrienden die te laat begonnen zijn met leren voor tentamens. Daar probeer ik het altijd zo simpel mogelijk te houden en voorbeelden uit de praktijk te gebruiken, ook hou ik van visuele voorbeelden gebruiken al licht dat weer aan de student. Ik zou graag middelbare scholieren willen helpen, leeftijd en klas maakt niet uit, dit kan tussen de 1 en 2 uur van duur zijn.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • €16

Pakkettarieven

  • 5u: €80
  • 10u: €160

Vergelijkbare leraren Engels