

Het profiel van Ruben en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Ruben
- Tarief 22€
- Reactie 3h
-
Leerlingen8
Aantal leerlingen die door Ruben zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Ruben zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

22€/u
1e les gratis
- Frans
- Vocabulaire - Frans
- Leesvaardigheid - Frans
- Luistervaardigheid - Frans
- Vertaling - Frans
Rechtenstudent van de Universiteit Antwerpen geeft Franse lessen met bijzonder veel aandacht aan grammatica, vocabulair en de schrijfwijze.
- Frans
- Vocabulaire - Frans
- Leesvaardigheid - Frans
- Luistervaardigheid - Frans
- Vertaling - Frans
Leslocatie
Super tutor
Ruben is een van onze beste leraren Frans. Een goed profiel, een indrukwekkend diploma en uitstekende reviews.
Over Ruben
Ik ben een talenknobbel die inmiddels 4 talen begrijpt. Ik vind het altijd heel leuk om taal op een technische manier te benaderen. Deze vaardigheden worden elke dag opnieuw verfijnd. Bovendien is het voor mij ook een manier om nog meer met taal bezig te zijn.
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
- HAVO
- +16
niveaus :
Basisschool
VMBO
HAVO
Volwassenenonderwijs
HBO
Anders
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Ander taal niveau
Beginner
Intermediate
Gevorderd
Professioneel
Ander niveau
Kind
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Ik heb heel wat feeling met de Franse taal. Daarnaast ben ik ermee opgegroeid. Ik studeer rechten, een richting waarbij de Franse taal een belangrijke taal is. Ik heb vorig jaar het vak Frans afgerond. En ik heb op de middelbare school altijd in een talen richting gezeten.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Frans.
Een rechtenstudent met een talent voor schaken. Met elke zet denkt hij 15 stappen vooruit.
Een leerkracht met passie voor zijn vak.
Probeert zijn lessen zo duidelijk en creatief mogelijk over te brengen.
Steekt ook heel veel tijd in zijn leerlingen en is zeer geduldig.Rubens gerichte ondersteuning heeft mij zeker geholpen bij het aanscherpen van mijn strategieën. Hij brengt de informatie op een scherpe en ludieke manier over.
Ik heb Ruben leren kennen binnen mijn rechtenopleiding aan de Universiteit Antwerpen. We zitten op dit moment samen in onze 2e bachelor, op modeltraject. Wat ik enorm waardeer aan Ruben is zijn eerlijkheid, duidelijkheid, geduld en vooral zijn ambitie. Je merkt enorm aan Ruben dat hij positief in het leven staat en dat siert hem. Vanuit mijn eigen ervaring kan ik zeggen dat Ruben op een rustige en vooral heldere manier kan uitleggen. Iets wat een prof onnodig complex uitlegt, kan hij op een eenvoudigere, maar even correcte manier uitleggen. Dit alles vormt Ruben tot een top-leraar die er alles aan zal doen om jou of je kind goed op weg te helpen.
Ik heb Ruben leren kennen op een schaaktoernooi. Hij is een super vriendelijke en sportieve gast die op een rustige en verstaanbare manier uitleg geeft.
Ruben is een gepassioneerde en getalenteerde schaker. Zijn geduld is één van zijn vele topkenmerken!
Ruben is een heel professionele leraar, hij is geduldig en weet je op een goede manier te helpen voor je probleem of problemen voor het vak Frans. Een echte aanrader!
Ruben is een welbespraakte en geduldige leraar. Hij helpt je op maat van jouw niveau. Hij zal er alles aan doen om je te helpen slagen!
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 22€
Pakkettarieven
- 5u: 90€
- 10u: 170€
gratis lessen
Ruben biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
online
- 22€/u
Vergelijkbare leraren Frans
Aek
Bergen op Zoom
- €35/u
- 1e les gratis
Eniko
Bergen op Zoom
- €35/u
- 1e les gratis
Martinus
Huizen & online
- €25/u
- 1e les gratis
Ron
Amsterdam & online
- €26/u
- 1e les gratis
Judes
Emmen & online
- €30/u
- 1e les gratis
Elsa
Eindhoven & online
- €35/u
- 1e les gratis
Esfaind
Capelle aan den IJssel & online
- €45/u
- 1e les gratis
Catherine
Doetinchem & online
- €30/u
- 1e les gratis
Vicky
Zoetermeer & online
- €25/u
- 1e les gratis
Fernando
Roermond & online
- €35/u
- 1e les gratis
Bram
Amsterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
Carolina
Amsterdam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Dion
Soest & online
- €40/u
Leila
Amsterdam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Vicki
Den Haag & online
- €55/u
Alara
Prinsenbeek & online
- €30/u
- 1e les gratis
Hélène
Leiden & online
- €35/u
- 1e les gratis
Mohamed
Amsterdam & online
- €37/u
- 1e les gratis
Valérie
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Bart
Castricum & online
- €14/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren frans
