Kylian - Leraar Grafisch ontwerp - Amersfoort
1e les gratis
Kylian - Leraar Grafisch ontwerp - Amersfoort

Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Kylian zal zorgvuldig je eerste Grafisch ontwerpGrafisch ontwerp les organiseren.

Kylian

Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Kylian zal zorgvuldig je eerste Grafisch ontwerpGrafisch ontwerp les organiseren.

  • Tarief 40€
  • Reactie 1h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Kylian zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

    42

    Aantal leerlingen die door Kylian zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

Kylian - Leraar Grafisch ontwerp - Amersfoort
  • 4.9 (10 reviews)

40€/u

1e les gratis

Boek een les

1e les gratis

1e les gratis

  • Grafisch ontwerp
  • Photoshop
  • Digitale kunst
  • Smartphone
  • PC bouwen

Persoonlijke één-op-één lessen Adobe Photoshop, InDesign, Premiere Pro en After Effects van ervaren editor

  • Grafisch ontwerp
  • Photoshop
  • Digitale kunst
  • Smartphone
  • PC bouwen

Leslocatie

    • Bij Kylian: Amersfoort

    • online
    • bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 10 km vanuit Amersfoort

Ambassadeur

Dit is de ultieme leraar. Een compleet profiel, een geverifieerd diploma en een snelle responstijd. Kylian zal met plezier je eerste Grafisch ontwerp les verzorgen.

Over Kylian

Met jarenlange ervaring in media, design en digitale tools help ik mensen om zelfverzekerd en zelfstandig met hun computer en software te werken.
Ik werk dagelijks professioneel met programma’s zoals Adobe Photoshop, InDesign, Premiere Pro en After Effects en heb praktijkervaring opgedaan bij bedrijven als Coolblue, Scania en Kunst Cultuur.
Daardoor weet ik niet alleen hoe software werkt, maar ook hoe deze in het echte werkveld wordt toegepast.

In mijn lessen leg ik alles rustig en duidelijk uit, volledig afgestemd op jouw niveau en leerdoelen. Of je nu beginner bent, vastloopt met techniek of je creatieve skills wilt verbeteren: samen zorgen we dat je snel vooruitgang boekt en met vertrouwen aan de slag kunt.

Lees verder

Over deze les

  • VMBO
  • HAVO
  • VWO
  • +11
  • niveaus :

    VMBO

    HAVO

    VWO

    MBO

    Afgestudeerd MBO

    Volwassenenonderwijs

    HBO

    Anders

    Beginner

    Gevorderd

    Professioneel

    Ander niveau

    Kind

    Basisschool

  • Engels
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Engels

Nederlands

Ligt aan het leerdoel van mijn leerling. Als mensen hulp nodig hebben met programma's leg ik ze de tools uit zodat ze hier zelf mee aan de slag kunnen. Mocht het over Windows gaan en het iets nauwer komen doe ik het graag voor hun zodat er niets beschadigt raakt.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • 40€

Pakkettarieven

  • 5u: 200€
  • 10u: 400€

online

  • 45€/u

Reiskosten

  • + 12€

gratis lessen

Kylian biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.

  • 30min.

Video Kylian

Leer meer over Kylian

Leer meer over Kylian

  • 1) Vertel ons wanneer je passie voor ICT is begonnen en wat je eerste ervaring met een computer was (wellicht met een beetje nostalgie)!

    Dit begon op mijn 10e toen ik de oude laptop van mijn vader kreeg omdat hij een nieuwe kocht voor zijn werk. Op deze laptop heb ik veel geëxperimenteerd met verschillende soorten (sketchy) programma's. Sommige om illegaal te download maar vooral om video's en foto's te bewerken of om te DJen. Dit was de tijd dat Youtube nog relatief klein was maar al wel een voorbeeld voor mij was. Ik raakte geïnspireerd en begon zelf met het het maken van video's voor op Youtube. Hiervoor had ik buiten een camera ook programma's nodig om het mee te maken. Allereerst gebruikte ik sony vegas pro 12. Daarna kwam ik erachter dat alle professionals over het algemeen met adobe werken en toen ben ik mij daar in gaan verdiepen.
  • 2) Wat is volgens jou de belangrijkste technologische ontwikkeling die een keerpunt betekent op dit gebied?

    Ik ga toch voor de (snellere) laptops van tegenwoordig. Vroeger was het haast noodzakelijk om een vaste PC te gebruiken om video's of überhaupt iets te bewerken. Tegenwoordig kan je met je laptop en zelfs telefoon ook al prima een (korte) video monteren. Daarnaast is het allemaal veel minder bugg gevoelig waardoor je niet meer zo bang hoeft te zijn dat je computer vast loopt als je meer dan 2 taken te gelijk uitvoert. Dit was voor mij belangrijk omdat ik toen net begon aan een opleiding tot mediavormgever. Ik was één van de eerste lichtingen waarbij ze volledig van vaste pc's waren afgestapt en het verplicht was om een eigen laptop mee te nemen. Dit zorgt er ook voor dat het maken van video's niet meer iets is wat je alleen thuis kan doen maar bewijze van spreken op elke plek te wereld kan doen.
  • 3) Vertel ons meer over jouw specialiteit, jouw interesse hierin en het belang hiervan, op een grotere schaal, in het universum van de informatica!

    Mijn specialiteit is de veelzijdigheid van adobe en de mogelijkheden die er zijn als je alle programma's (goed) kent. Omdat ik erg nieuwsgierig ben en het leuk vind nieuwe dingen uit te proberen weet ik van vrijwel alle basis adobe programma's (lees: Premiere pro, After effects, Illustrator, photoshop en indesign) hoe ze werken. Hierdoor kan ik efficiënt te werk gaan omdat ik weet wanneer je iets in bijvoorbeeld photoshop moet maken ipv illustrator. Dit maakt mij veelzijdig en in de mediawereld multi inzetbaar.
  • 4) Wat inspireren visionairs als Bill gates, Steve Jobs of zelfs Mark Zuckerberg in jou?

    Niet is onmogelijk. Al deze mensen hebben een duidelijk doel voor ogen en met maar genoeg wilskracht lukt het hun om dit te bereiken en misschien verder te komen dan ze zelf hadden kunnen verbeelden.
  • 5) Kun je ons een leuke anecdote vertellen die te maken heeft met jouw beroep of jouw eigen schooltijd?

    Het was 2021. Ik was al een jaar van het MBO collage af en plots krijg ik een instagram DM van iemand die op dat moment dezelfde opleiding volgt als dat ik heb gedaan. Hij vertelde mij dat tijdens het uitleggen van een nieuwe opdracht ze mijn video hadden laten zien als referentie. En het leuke was dat hij blijkbaar zo te spreken was over de video dat hij mijn naam heeft opgezocht op internet en mij heeft gecontact. Hierna hebben we nog een tijdje heen en weer gechat. Ik was natuurlijk benieuwd of er nog iets was verandert en hoe het was en hij was benieuwd naar wat ik nu aan het doen was. Uiteindelijk is het contact opgehouden maar het gebaar en het compliment die daar aanhangt voel ik nog steeds.
  • 6) Wat zou je zeggen tegen een persoon die niet zo op zijn of haar gemak is achter een scherm en die beweert: "Informatica, dat is veel te ingewikkeld" ?

    Druk gewoon op wat knopjes en kijk wat er gebeurt. Uiteindelijk is dat precies wat het is. Je kan over het algemeen niets kapot maken en altijd CTRL Z doen of een oudere versie pakken.
  • 7) Help ons je een beetje beter te leren kennen door ons te vertellen over je hobbies (die wel of niet met IT te maken hebben)!

    Als ik niet op school zit dan werk ik voor een interactief kunst collectief die veel doen kunst installaties bouwen en verhuren. Daarnaast live-stream ik graag. Hierbij ben ik ze wel de techneut als de presentator en de regisseur in één. Ook vind ik het leuk om te DJen en hier een klein showtje van te maken. Daarnaast als ik nog tijd over heb maak ik soms art voor mijzelf.
  • 8) Wat maakt jou een Superprof (waarom je niet door Artificial Intelligence zou kunnen worden vervangen)?

    Ik ben erg leergierig en hou van nieuwe dingen uitvinden. Als mensen een vraag aan mij stellen zal mijn antwoord nooit zijn, dat weet ik niet. Ik zal altijd kijken voor een oplossing of daar later op terug komen. Ook het brede pallet aan kennis zorgt dat mensen veel vragen bij mij kwijt kunnen en ze voor vrijwel alle adobe programma's mij als docent kunnen gebruiken ipv constant te moeten zoeken naar een nieuw geschikt persoon. AI is in veel dingen goed maar de compleetheid en begeleiding die je bij mij krijgt kan je moeilijk (in het Nederlands) op het internet vinden.
--
--

Vergelijkbare leraren Grafisch ontwerp

  • Nathaniël

    Boskoop & online

    5 (9)
    • €30/u
  • Raymond

    Woerden & online

    4.9 (10)
    • €18/u
    • 1e les gratis
  • Lisa

    Bergschenhoek & online

    5 (9)
    • €75/u
  • Rob

    Eindhoven & online

    5 (9)
    • €45/u
    • 1e les gratis
  • Lisa

    Hoek van Holland & online

    5 (4)
    • €60/u
    • 1e les gratis
  • Danny

    Oss & online

    4.8 (4)
    • €29/u
    • 1e les gratis
  • Inge

    Amsterdam & online

    5 (2)
    • €50/u
    • 1e les gratis
  • Evelien

    Gemert & online

    4 (1)
    • €37/u
    • 1e les gratis
  • Bo-Danique

    Voorschoten & online

    5 (1)
    • €60/u
    • 1e les gratis
  • Julia

    Amsterdam & online

    5 (2)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Marjolein

    Hilversum & online

    5 (2)
    • €50/u
    • 1e les gratis
  • Boas

    Den Haag & online

    5 (1)
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Diana

    Groningen & online

    5 (1)
    • €29/u
    • 1e les gratis
  • Naomi

    & online

    Nieuw
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Bram

    Utrecht & online

    5 (1)
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Reinier

    's-Gravenzande & online

    5 (2)
    • €10/u
    • 1e les gratis
  • Amine

    Amsterdam & online

    Nieuw
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Michelle

    Tilburg & online

    Nieuw
    • €45/u
    • 1e les gratis
  • Sander

    Genemuiden & online

    Nieuw
    • €34/u
    • 1e les gratis
  • Philemon

    Den Haag & online

    Nieuw
    • €15/u
    • 1e les gratis
  • Bekijk meer leraren grafisch ontwerp