Regilio - Leraar Voetbal - Delft
1e les gratis
Regilio - Leraar Voetbal - Delft

Het profiel Regilio en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts

Regilio

  • Tarief 40€
  • Reactie 24h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Regilio zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

    2

    Aantal leerlingen die door Regilio zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

Regilio - Leraar Voetbal - Delft
  • 5 (1 review)

40€/u

1e les gratis

Boek een les

1e les gratis

1e les gratis

  • Voetbal

Ontwikkel jouw voetbaltalent bij TPA met professionele trainingen, persoonlijke begeleiding en een veilige leeromgeving.

  • Voetbal

Leslocatie

    • bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 40 km vanuit Delft

Over Regilio

Mijn naam is Regilio Mac Donald en ik ben de oprichter en hoofdtrainer van Talent And Performance Academy (TPA).
Ik help spelers zich op alle vlakken te ontwikkelen: techniek, tactiek, fysiek én mentaal — altijd op een veilige, positieve en leergerichte manier.

Met meer dan 15 jaar ervaring in training en begeleiding van spelers op uiteenlopende niveaus, weet ik goed in te spelen op wat elke speler nodig heeft. Door mijn achtergrond in de zorg begeleid ik spelers niet alleen sportief, maar ook persoonlijk — zodat zij met meer zelfvertrouwen en motivatie beter worden.

Bij mij krijg je:
• Persoonlijke aandacht
• Gericht werken aan jouw doelen
• Trainingen die effectief én leuk zijn
• Gericht op groei — op en naast het veld

Wil jij sterker worden met plezier en resultaat? Dan help ik je graag!

Lees verder

Over deze les

  • Alle niveaus
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Nederlands

Waarom trainen bij Talent And Performance Academy?

Bij Talent And Performance Academy (TPA) ontwikkelen we spelers volgens de TPA-methodiek: Talent, Prestatie en Ambitie. Speler en trainer staan samen in één lijn om de ambitie van de speler te realiseren. Presteren tijdens trainingen is daarbij essentieel, ongeacht het niveau. Of het nu gaat om recreatief voetbal met plezier, of prestatiegericht trainen op het hoogste niveau, bij TPA gaan ontwikkeling en plezier altijd hand in hand.

Onze trainingen zijn wedstrijdgericht en worden uitgevoerd in hoge intensiteit (HIIT). Wij trainen alle aspecten van het moderne voetbal:
techniek, tactiek, fysiek en mentaal, aangevuld met fysieke motorische ontwikkeling door middel van SAQ-trainingen (Speed, Agility & Quickness). Hiermee verbeteren spelers hun snelheid, wendbaarheid, coördinatie en explosiviteit.

Mentale weerbaarheid speelt een grote rol binnen TPA. Spelers leren omgaan met tegenslagen, druk en verwachtingen, terwijl zij werken aan zelfvertrouwen, focus en discipline. Sport gebruiken wij bewust als middel om levenslessen mee te geven waar spelers, ook buiten het voetbal, profijt van hebben.

Wat TPA onderscheidt is de persoonlijke en pedagogische aanpak. Dankzij trainers met meer dan 15 jaar ervaring in het begeleiden van groepen en individuen — op amateurniveau én betaald voetbalniveau — wordt iedere speler gezien en begeleid op maat. Binnen TPA is tevens ervaring aanwezig als scout bij een betaald voetbalclub, wat zorgt voor realistische begeleiding richting vervolgstappen.

TPA is waar talent en prestaties samenkomen.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • 40€

Pakkettarieven

  • 5u: 200€
  • 10u: 400€

gratis lessen

Regilio biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.

  • 1uur

Specificaties

Wij bieden:
1 op 1 lessen
Groepslessen
Duo training

Komen op locatie.
Stuur ons een berichtje voor meer info.


Prijzen:
Verschillen per aanbieding

Vergelijkbare leraren Voetbal

  • Jaimy

    Den Haag

    Nieuw
    • €10/u
    • 1e les gratis
  • Mert

    Den Haag

    Nieuw
    • €50/u
    • 1e les gratis
  • Mirza

    Rotterdam

    Nieuw
    • €50/u
    • 1e les gratis
  • Ibrahim

    Amsterdam

    5 (9)
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Mohamed

    Nijmegen

    5 (4)
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Nick

    Amsterdam

    5 (1)
    • €45/u
    • 1e les gratis
  • Shady

    Haarlem

    5 (2)
    • €50/u
    • 1e les gratis
  • Fabiën

    Breda & online

    5 (4)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Manuel

    Harderwijk

    Nieuw
    • €50/u
    • 1e les gratis
  • Kamiel

    Amsterdam

    5 (1)
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Michiel

    Groningen

    Nieuw
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Seyid

    Amsterdam

    Nieuw
    • €100/u
    • 1e les gratis
  • Peter

    Gouderak

    Nieuw
    • €48/u
    • 1e les gratis
  • Lucas

    Oosterhout

    Nieuw
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Henri

    Amsterdam

    Nieuw
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Lugmane

    Venlo & online

    Nieuw
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Stach

    Arnhem

    Nieuw
    • €10/u
    • 1e les gratis
  • Luigino

    Heelsum

    Nieuw
    • €9/u
    • 1e les gratis
  • Noah

    Beneden-Leeuwen

    Nieuw
    • €15/u
    • 1e les gratis
  • Gabriel

    Cascais, & online

    5 (12)
    • €35/u
  • Bekijk meer leraren voetbal