

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Isa zijn geverifieerd
Isa
- Tarief €15
- Reactie 1h
-
Leerlingen5
Aantal leerlingen die door Isa zijn begeleid sinds haar start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Isa zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

€15/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Biologie
Maak kennis met Isa, ervaren leraar Biologie in Nijmegen die gepersonaliseerde privélessen op maat aanbiedt
- Biologie
Leslocatie
Aanbevolen
Isa is een geliefde lerares binnen haar community. Ze werd aanbevolen voor haar toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Isa
Hallo, mijn naam is Isa en ik ben 20 jaar! Afgelopen schooljaar ben ik geslaagd voor mijn VWO diploma. Momenteel studeer ik tandheelkunde aan de Radboud universiteit Nijmegen. Graag geef ik mijn kennis op een leuke en gezellige manier over aan middelbare scholieren!
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Met al een achtergrond in het geven van bijles ben ik ervan overtuigd dat ik leerlingen kan helpen met het beter begrijpen van de lesstof.
Om efficiënt te werk te gaan zal ik voor de bijles vragen of de leerlingen mij de lesstof kunnen doorsturen zodat ik mij kan voorbereiden. Op deze manier kan ik tijdens de bijles de leerling gericht helpen met zijn of haar vragen en belangrijke aandachtspunten toelichten. Daarnaast zal ik de leerling hulp bieden bij het inplannen van de lesstof zodat de leerling na de bijles gericht aan de slag kan en systematisch de lesstof kan herhalen.
Naast dit alles is een leuke en vertrouwde werksfeer natuurlijk van groot belang, dit hoop ik met de leerling te bereiken door regelmatig contact te houden en te vragen hoe het momenteel gaat!
Hopelijk kan ik jou helpen.
Met vriendelijke groet,
Isa
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Biologie.
Helped my girl with her exam prep for Geography for VWO Gymnasium. I would recommend Isa to others. 👍
hele goede uitleg en erg gezellig ;))
Ze is heel geduldig ze Legt goed uit
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- €15
Pakkettarieven
- 5u: €75
- 10u: €150
online
- €15/u
Vergelijkbare leraren Biologie
-
![teacher_picture]()
Dewi
Nijmegen & online- Nieuw
Ik ben 3e jaars biologie student aan de radboud universiteit en geef les in nijmegen of online in biologie op vwo niveau.
- €20/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Ella
Nijmegen & online- Ervaren
Hallo! ik ben ella en ik geef bijles biologie aan leerlingen van verschillende niveaus. ik studeer biologie (3e jaar) en heb het vak zelf op vwo-niveau afgerond. ik help graag met examens, toetsen en
- €18/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Rosa
Nijmegen & online- Nieuw
Hoi, ik ben rosa (18) en ik heb vorig jase mijn havo-diploma gehaald. biologie was mijn beste vak en dat vond ik ook erg leuk. het lijkt mij leuk om uw kinderen uit het eerste of tweede jaar van de mi
- €23/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Isa
Nijmegen & online- Nieuw
Afgestudeerd biologie docente. ik sta voor de klas, maar geef ook graag bijles op mijn vrije dagen. werkervaring in alle niveaus.
- €30/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Frederike
Ubbergen & online- Nieuw
Biologie bijles voor leerlingen t/m het 5e jaar van hun opleiding. (vmbo-vwo)
- €15/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Xavier
Heilig Landstichting- Nieuw
Hulp nodig bij biologie? hierbij kan ik je helpen. ik ben xavier van geenen 16 jaar (bijna 17). ik kan alles tot 4 vwo uitleggen. lessen kunnen overal.
- €21/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Mirthe
Wijchen & online- Nieuw
6 vwo leerling geeft bijles biologie voor leerlingen op de middelbare school van alle niveaus.
- €18/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Bo
Ravenstein & online- Nieuw
Gediplomeerd docent biologie met ervaring in examenklassen. specialisatie in mavo/havo niveau en mbo 3 en 4.
- €25/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Nadir
Arnhem & online- Nieuw
Universitair student biomedische wetenschappen geeft biologie en scheikunde bijles op alle niveaus in regio arnhem en online
- €25/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Tasbeh
Wageningen & online- Nieuw
Experienced biology tutor: myp, gcse, igcse, a-level, ib and key stage 3
- €32/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Chris
Wijk bij Duurstede & online- Nieuw
Ervaren (1e graads) biologiedocent (31) met 13 jaar vo- & examentrainingexpertise – voor krachtige, persoonlijke bijles & zekerheid op het examen! op locatie of online.
- €40/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Dr pratibha kumari
Hoofddorp & online- Super tutor
Phd biology & chemistry tutor | 10+ years experience | ib, gcse, a-level, havo/vwo specialist | all levels and groups| concepts to real understanding
- €25/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Kim
Zeist & online- Ambassadeur
Biologie bijles en examentraining door enthousiaste student biomedische wetenschappen aan universiteit utrecht
- €30/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Zeruïah
Amsterdam & online- Super tutor
Scheikunde en biologie bijles met plezier (een bio-farmaceutische wetenschappen student te leiden universiteit)
- €24/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Florian
Zwolle & online- Super tutor
Afgestudeerd docent biologie! leerlinggericht en flexibel in tijden. alle lessen online. alle niveaus!
- €32/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Anouk (universitair student)
Almere & online- Ambassadeur
Bijlessen in biologie (en bijna alle andere middelbare school vakken)! online/fysiek mogelijk!
- €30/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Fabienne
Leiden & online- Ambassadeur
Examens in zicht en hulp nodig? ik ben fabienne, afgestudeerde masterstudent biologie aan de universiteit leiden en ik help je biologie begrijpelijker en leuker te maken!
- €30/u
-
![teacher_picture]()
Diliana
Amsterdam & online- Ambassadeur
Docent biologie 1e graads, helpt je ook met andere bètavakken (bi/wi/na/sk)
- €70/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Tibor
Leiden & online- Super tutor
Ervaren docent biologie en scheikunde! samen bouwen wij meer zelfvertrouwen op, met een manier die bij jou past
- €30/u
- 1e les gratis
-
![teacher_picture]()
Zahed
Breda & online- Ambassadeur
Persoonlijke en effectieve biologie bijles voor vmbo-, havo- en vwo-leerlingen, gegeven door een ervaren en deskundige bijlesdocent met zowel een havo- als vwo-diploma.
- €30/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren biologie




















