
Het profiel van Rong en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Rong
- Uurtarief 35€
- Reactietijd 1h
- Aantal studenten 50+

35€/u
- Wiskunde
- Rekenen
- Wiskunde B
- Wiskunde A
- Examentraining Wiskunde B/D
- Examentraining Wiskunde A/C
WO leraar TU Delft met wiskunde een 10! vwo6 leerling in 5 dgn geholpen wiskunde B herexamen met 7,5 voor de TU Delft! leerling groep8 advies MAVO/havo: in 3 mnd heeft ze VWO gehaald door rekenen!
Les locatie
Super tutor
Rong is een van onze beste leraren Wiskunde. Een goed profiel, een indrukwekkend diploma en uitstekende beoordelingen.
Over Rong
Ik ben ingenieur uit TU Delft. Wiskunde was mijn favoriet vak. Ik geef al since een jaar bijles aan kinderen van middelbaar school groep 2 t/m eindexamenjaar groep 6 vwo, ook help ik kinderen op basisscholen met Cito toets rekenen. meest recente prestatie: vwo6 leerling herexamen wiskunde B geholpen: in 5 dagen herexamen geslaagd met 7,5 en toegelaten voor de TU Delft! leerling groep 8 met schooladvies MAVO/havo geholpen met rekenen eindtoets heeft ze VWO gehaald door rekenen!
Over deze les
- Alle niveaus
- Engels
- Nederlands
In deze talen zijn de lessen mogelijk :
Engels
Nederlands
Ik ben een trotse leraar. Al mijn leeringen vinden het leuk om telkens met me aan tafel samen te werken. Mooi cijfers behalen en zelfvertrouwen bouwen in de klas zijn mijn doelen met mijn leeringen.
Beoordelingen
Al onze beoordelingen zijn verzameld door ons en 100% betrouwbaar.
Perfect! Mijn zoon (1VWO) vindt de wiskunde lessen van Rong heel leuk en nuttig. Rong is proactief en betrouwbaar, ik zou haar zonder twijfel aanbevelen!!
Excellent! Rong geeft duidelijk uitleg, neemt de tijd om de opgaven door te nemen. Is flexibel qua tijd en geduldig voor haar leerling. Geeft leerling alle ruimte om gemotiveerd, zelfstandig (met begeleiding) de online les te volgen.
Perfect! Rong heeft mij vanaf dag één super goed geholpen. Wiskunde B vind ik een zwaar vak maar door Rong wordt het een stuk makkelijker. Ze kan ontzettend goed les geven en geeft je alle aandacht. Ik kan met zekere zin zeggen dat zij mijn wiskunde heeft versterkt.
Perfect! Rong legt heel erg goed uit aan mijn dochter van 9 jaar en doet het echt heel leuk met kinderen! Het geeft mijn dochter zelfvertrouwen. Ik ben heel erg blij met de bijles van Rong.
Perfect! Rong geeft goed les en zorgt ook dat je het echt snapt. Ze is heel vriendelijk en ze kan bijna altijd wel les geven en ook op korte termijn wat ervoor heeft gezorgd dat ik binnen 2 weken van een 4,5 naar een 6,1 ben gegaan voor wiskunde! Ze staat open voor wat jij nodig hebt en kijkt ook mee naar wat jou verbeter punten zijn of wat je nog een keer moet herhalen.
Perfect! Altijd een erg fijne en duidelijke uitleg. Zeker een aanrader!
Excellent! Rong legt duidelijk uit. Haar bijlessen hebben ons erg geholpen. Ook reageerde ze snel op de aanvraag, waardoor we snel aan de slag konden!
Excellent! niet streng, en goede uitleg
- Samuel werkt heel netjes! ga zo door en wij gaan zeker terug naar de VWO!
Perfect! Rong heeft goede kennis van mijn wiskunde, wanneer ik aankom met een onderwerp, weet ze altijd gelijk wat ze er mee aanmoet. Ze kan duidelijk uitleggen, en de bijlessen helpen mij veel. Wiskunde gaat mij nu makkelijker af.
Perfect! Rong is duidelijk, heel zorgvuldig en ook heel vrolijk! Hele fijne combinatie! Mijn wiskunde B herexamen ging na paar dagen bijles heel goed. Ronduit top!
- Nicky werkt hard en netjes! Ik voel echt een Delftenaar naast me
Excellent! De bijles was echt top, zeker aan te raden! Ik ga nu gegarandeerd met een stuk meer vertrouwen en vaardigheid mijn examen in!
- Het gaat hartstikke goed: samen sommen maken. Quinn werkt heel netjes, compliment! :)
Excellent! Rong geeft al een tijdje wiskunde bijles aan onze havo5 zoon. Hij heeft zijn cijfer al 2,7 punten opgehaald! Super(prof)!!! Rong heeft een hele prettige manier van bijles geven. Op naar de eindexamen.
- Sean is een doorzetter en wij zijn een goed team samen, op weg naar examen!
Bekijk meer beoordelingen
Aanbevelingen
Les recommandations proviennent des proches et des connaissances de ce professeur Wiskunde.
Leuke docente, vriendelijk en geeft goede uitleg! Mijn dochter van 11 is er blij mee:)
De lessen van Rong zijn goed uitgelegd. Mijn dochter is blij met de progressie dat ze in een korte periode heeft gemaakt.
Hi ik heb gisteren mijn eerste bijles gekregen van Rong. Ik vindt dat ze alles goed en duidelijk uitlegt. Ik ben blij met de eerste les door haar uitleg begrijp ik de stof nu beter. Ze is ook geduldig en je als je het niet begrijpt legt ze het nog een keer uit. Ik kijk uit naar mijn volgende les.
Onze zoon is vorig jaar blijven zitten in 5vwo, o.a. op wiskunde. Na de bijles van Rong scoorde hij voor de toets waar hij vorig jaar een 2,5 voor haalde nu een 7,9! We zijn hartstikke blij met Rong, echt een Superprof!
Super goede leraar!! Ze legt de stof eerst uit en laat je daarna een opgave zef maken. Ook heeft ze heel veel geduld, ik weet zeker dat ik nu veel betere cijfels zal gaan halen!
Ik vind dat ze heel aardig is en je heel erg goed helpt met je problemen en de vragen die je hebt. Ik duurde normaal gesproken 3+ uur om mijn scheikunde huiswerk the maken maar in de bijles met haar uitleg krijg ik het bijna 100% af in 1 uur!! Ze legt heel goed uit en motiveert je om beter doen, ik zou deze bijles docent zeker aanraden voor mensen die ook moeite hebben met scheikunde!
Rong is heel aardig en legt heel fijn uit. Rong kan je helpen met verschillende vakken en ze is er ook even goed in. Ik heb hulp gekregen bij natuurkunde en scheikunde, ik snapte er eerst helemaal niks van, maar na de les snapte ik het wel. Ik ging bij natuurkunde van een 4 naar bijna een 8 op de toets (na 2 bijlessen van natuurkunde). Ik ben zeer tevreden met de lessen die Rong geeft en ze heeft ook veel geduld met je. Rong legt ook goed uit waarom je dingen zo moet doen, wat ze bij mij niet in de les op school vertellen. Rong legt eerst uit hoe je dingen moet uitrekenen en dan als ze denkt dat je het snapt moet je ook een som zelf doen, bij mij gaat dat meestal goed en ik vind het erg fijn dat ze dat zo doet. Als je het goed hebt is Rong heel enthousiast en dat geeft je een goed gevoel. Ik raad haar sterk aan als je veel moeite hebt met een vak!
Super lessen! Je wordt goed begeleid op de vlakken die nodig zijn!
Rong geeft mij bijlessen wiskunde en ze legt alles op een makkelijke manier uit, ik raad rong aan omdat ik door haar super goede cijfers haal
Rong heeft mijn zoontje voor 1 dag les gegeven. Mijn zoontje ervaarde het prettig, lieve mevrouw. Kindvriendelijk.
Rong geeft goede uitleg en laat goed alle stappen zien die je moet maken om tot het goede antwoord te komen. Ze heeft mij erg goed geholpen met wiskunde.
Rong geeft duidelijk aan wat ze verwacht van de leerling, hierna gaan ze samen aan de slag. Ze is vriendelijk en heeft kennis van zaken.
Rong legt altijd super goed uit waardoor ik het in eens snap! het is fijn om met haar een oefentoets te doen zodat je weet hoe je het op de toets moet doen. hierdoor haalde ik eindelijk na 2 jaar een voldoende voor natuurkunde
A very nice qualified teacher.Would highly recommend her to anyone.She definately deserved 5 stars.She helped my daughter with math and she scored an A plus
Ze legt opdrachten heel goed en duidelijk uit! Heeft veel geduld als je moeite met iets hebt.
Rong is aardig en geduldig. Ze geeft goed, rustig en duidelijk uitleg. Zij leert mij de stappen (structuur) in de opgaven. Ik ben erg blij met Rong. :-)
Rong heeft mij na 1 lesje al veel bijgeleerd! Ze vereenvoudigt de vraag en geeft je alle tijd om het op je eigen tempo te maken.
Een super lerares, legt goed en duidelijk wiskunde uit. Ik zou mvr. Rong adviseren
Rong is een echte superprof! Ze heeft mijn zoon goed op gang gekregen met wiskunde.
Snel afspraak gemaakt. Krachtig en efficiënte les aan mijn dochter gegeven. Ik heb mijn dochter nooit zo blij na een wiskunde les gezien. Ik hoop dat vandaag de eerste stap naar een structurele verbetering wordt. Bedankt
Wij zijn erg tevreden met de bijles van Rong aan onze zoon (2 VWO). Goede en duidelijke uitleg van Wiskunde. Is flexibel en erg professioneel. Onze zoon vindt wiskunde nu zelfs leuk om te leren, omdat hij het nu wel begrijpt. WIJ raden Rong van harte aan en zullen zeker van haar begeleiding gebruik blijven maken. Familie Griffioen, Apeldoorn
Ik vind dat mevrouw Rong duidelijk kan uitleggen ook vind ik het fijn dat als ik iets niet begrijp we langzaam door de stof kunnen gaan tot dat ik het begrijp. Hierdoor staat er geen druk op je en kan je de stof beter leren begrijpen.
Rong heeft mij vanaf dag één super goed geholpen. Wiskunde B vind ik een zwaar vak maar door Rong wordt het een stuk makkelijker. Ze kan ontzettend goed les geven en geeft je alle aandacht. Ik kan met zekere zin zeggen dat zij mijn wiskunde heeft versterkt. Lina
Rong is een geweldige leraar en legt wiskunde op een hele fijne manier uit! Lessen met haar gaan heel soepel en ik begrijp steeds meer van mijn hoofdstukken. Super fijn dat ik haar heb als hulp!
Fijne docent! We gaan snel door de opdrachten heen en ik krijg goede uitleg!
Na 2 lessen is mijn inzicht al
vergroot.
Rong weet direct, kort en helder uit te leggen waardoor ik meteen verder kan, ik voel me echt geholpen.
Ik vind Rong echt een super prof en beveel haar van harte aan!Mijn zoon moest een voldoende halen voor zijn wiskunde A toets (VWO 4) voor kansberekening. Twee on-line bijlessen waarin Rong alles duidelijk en rustig met hem doornam en uitleg gaf, hebben ervoor gezorgd dat hij een 8,7 haalde.
Rong heeft geduld en maakt tijd vrij, zonodig ook op korte termijn. Ze zorgt ervoor dat onze zoon de dingen beter begrijpt. En daardoor groeit zijn vertrouwen in zichzelf. Rong is enthousiast wanneer hij de dingen snapt. Ze houdt zich altijd aan de gemaakte afspraken. Onze zoon is blij met de manier waarop Rong hem helpt de dingen beter te begrijpen. En ik ben blij dat zij hem kan helpen waar ik het niet zelf kan. Bedankt Rong!
Rong geeft mijn dochter van 9 jaar bijles in rekenen. We doen dit online aangezien we niet in de buurt wonen. Dit gaat heel erg goed. Rong weet het heel goed en duidelijk uit te leggen en ze doet dat heel leuk met mijn dochter en ze geeft haar zelfvertrouwen, zelf leer ik er ook veel van!
Rong heeft me super goed en snel geholpen in tijden die vaker mij uitkwamen dan haar voor mijn laatste definitieren toets waarvoor ik nog optijd een 6,2 kon halen om mijn diploma af te ronden. Dankjewel nog!
Rong geeft goede uitleg a.d.h.v. opgaven en legt het vaker uit als het de eerste keer niet duidelijk was. Het was mogelijk snel een afspraak op korte termijn te plannen.
Rong heeft voldaan aan alle verwachten. De studenten waren zeer tevreden!!
Juf Rong, heeft heel goed les.En de manure was top se uitlegd is fantastisch.Ze is heel eg beter Dan mijn wiskunde juf.Ik Beveel jullie echt aan om haar jou les te laten geven
De reden waarom ze de super prof verdiend is omdat ik haar alles kan vertellen en door haar ben ik echt beter geworden in wiskunde/nask
Heel fijn! Ik ging van een heel laag cijfer naar een 7, de lessen zijn heel leerzaam en helpen goed. Ik raad het zeker aan!
Rong geeft goede uitleg en zorgt ervoor dat je alles goed begrijpt. Zeker een aanrader!
Ik had snel hulp nodig met wiskunde i.v.m. met een herkansing. Rong kon me meteen helpen! Ze is erg flexibel qua uren, geduldig tijdens de lessen en legt de verschillende formules zodanig uit, dat ze veel makkelijker te begrijpen zijn.
Zeker een aanrader voor als je hulp nodig hebt!Rong helpt mij altijd goed en is erg lief! Mijn cijfers zijn zeker verbeterd.
Hele lieve mevrouw en geeft goed en duidelijk uitleg!
Rong geeft goed en duidelijk les. Ze gaat snel door de stof heen als je het begrijpt en geeft extra uitleg als je het niet goed begrijpt. Zeker een aanrader.
Rong is super fijn om bijles van te krijgen. Iets wat ik echt heel erg fijn vind is dat je zelf de kans krijgt om goed over de stof na te denken, als het dan toch niet lukt kan Rong je altijd helpen. Echt een aanrader.
Rong is erg geduldig en geeft op het tempo van de leerling les. Alles wordt rustig uitgelegd op een manier waardoor het erg snel te begrijpen is. Je vragen worden ook uitgebreid behandeld wat erg fijn is!
Ik heb nog niet zo lang les van Rong, maar ik zie nu al een grote vooruitgang in mijn cijfers. Je kan erg makkelijk met haar praten en ze legt alles erg goed uit!
Rong legt altijd heel duidelijk uit en heeft al genoeg keren mijn cijfer een boost kunnen geven (vaak omdat ik te laat begon met leren, oeps). Maar Rong heeft me er altijd doorheen geholpen :)
Een hele fijne en betrouwbare bijles docente!Hele goede lessen, heb een mooi cijfer gehaald voor mijn wiskunde toets!!
Erg goede leraar. Legt wanneer je iets snapt alles rustig en duidelijk uit! Ben met mijn laatste wiskunde toets van een 4 naar een 6 gegaan door een 8,2 te halen. Zeker aan te raden dus!
Rong is heel geduldig en als ik iets niet begrijp, weet ze altijd een andere manier te vinden om het uit te leggen. Geeft goed aan wat voor soort vragen er op een proefwerk zullen komen en hoe je ze moet beantwoorden.
Rong is een positieve, opgewekte, flexible en heel geduldige coach met duidelijk veel ervaring. Ik kan haar ten zeerste aanbevelen. Wij zijn blij dat we haar via superprof gevonden hebben. De hulp met wiskunde die ze onze dochter geeft wordt enorm gewaardeerd en is zeer effectief.
Rong heeft mij heel goed kunnen helpen met zowel natuurkunde als scheikunde. Ze heeft het goed uitgelegd, en begreep ik het toch niet keken we er nog een keer naar. Zo heb ik mijn scheikunde toets voor mijn gevoel heel goed kunnen maken wat ik nog nooit heb gehad. En dat bleek ook uit het resultaat een 8.1 nog nooit zo’n goed cijfer voor scheikunde gehaald. Ik zou Rong daarom zeker aanraden! En ga de bijles ook zeker doorzetten.
Met Rong heeft mijn dochter grote sprongen gemaakt (met rekenen) en bereidt zich helemaal voor op de İep toetsen in April.
Rong is een fijne lerares die stap voor stap begeleid bij de wiskunde opgaven. Ze kijkt aktief mee naar de stappen die de leerling zelf zet en corrigeert waar nodig. Top!
Sinds een half jaar heeft onze dochter les van Rong. Op een rustige manier les geven in je eigen huis. Beter kan niet! Resultaat met rekenen is met hele grote sprongen voor uitgegaan! Volgend schooljaar gaan we zeker door met Rong
Ik kreeg bijles van Rong omdat mijn andere bijles docent door moeilijkheden niet meer mij les kon geven. Ik had veel geleerd van Rong en ik kreeg ook de motivatie om mijn huiswerk weer te maken.
Wij hebben elkaar leren omdat ik bijles zocht voor wiskunde. Om mij te helpen met mijn wiskunde zijn we door alle paragrafen en vragen van de hoofdstukken gegaan waar mijn toets over ging. Ik raad Rong aan omdat ze stof goed uit kan leggen en ze een goede manier heeft om alle stof voor de toets door te lopen.
Ik heb bijles wiskunde van Rong en sinds ik met haar begeleiding werk is mijn cijfer enorm omhoog gegaan, de uitleg die ze geeft is duidelijk en helpt mij enorm. Als je hulp nodig hebt is ze de juiste persoon voor jou.
Rong is een fijne bijles docent. Ze neemt de tijd voor de leerling en heeft geduld, ze pakt de sommen stap voor stap aan en dit heeft mij persoonlijk wel rust gegeven tijdens het maken van de sommen.
Mijn kleinzoon zit in groep 8 van de basisschool en krijgt bijles van Rong.
Hij is heel slordig bij het rekenen en maakte altijd veel fouten. Nu hij een tijdje bijles heeft gehad van Rong gaat het veel beter. Hij scoort heel hoog in de klas.Wat zijn blij met Rong. Echt super blij!! Rong is aardig vertrouwend en altijd spontaan. Rong heeft super veel kennis die ze op een simpele manier overbrengt aan de leerling. Rekenen daar is ze goed in! Dat hebben wij wel gemerkt. De cijfers vliegen bij ons omhoog!! Super aanrader als je resultaten wilt hebben!!
Ik ken Rong van mijn bijles, de methodes die Rong mij heefd geleerd zijn super handig en niet eens moeilijk! Ze is ook niet streng en super aardig tijdends mijn bijles leer ik altijd super veel. Ik raad Rong aan als bijles juf omdat ik veel verder ben gekomen met rekenen en ik veel hogere cijfers haal.
Rong is een hele lieve en spontane docent. Ze kan les geven aan kinderen op alle niveaus. Ik heb 2 kinderen een op het vwo 2 en een in groep 6, ze hadden eerst allebei heel veel moeite, maar na een paar lessen van Rong ging het heel goed!!
NashmeenRong is een aardige en kundige bijlesdocente. Ze heeft mij meer vertrouwen gegeven in slagen. Dit komt vooral doordat Rong erg geduldig is en goed kan uitleggen. Daarnaast is er ook altijd ruimte voor humor. Kortom ik zou haar zeker aanraden!
Erg doeltreffende bijlessen, een vrouw met verstand van zaken!
Toen ik super lastige stof had en eigenlijk te weinig tijd om deze te leren hielp ze me super goed! Ik had de basis niet en kon dus de nieuwe stof niet leren, ze heeft me eerst stap voor stap de basis geleerd en daarna de stof die ik moest kennen. Ook is ze heel geduldig en legt het op zoveel mogelijk manieren uit tot je het begrijpt.
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Uurtarief
- 35€
Kortingstarieven
- 5u: 175€
- 10u: 350€
webcam
- 35€/u
Leer meer over Rong
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Andere leraren Wiskunde in Apeldoorn
Daan
Apeldoorn & Online (via webcam)
- 40 €/u
- 1e les gratis
Pippa
Apeldoorn & Online (via webcam)
- 20 €/u
- 1e les gratis
Jesse
Apeldoorn & Online (via webcam)
- 25 €/u
- 1e les gratis
Tessa
Apeldoorn & Online (via webcam)
- 21 €/u
- 1e les gratis
Wouter
Apeldoorn & Online (via webcam)
- 17 €/u
- 1e les gratis
Rasha
Deventer
- 12 €/u
- 1e les gratis
Manon
Zutphen & Online (via webcam)
- 15 €/u
- 1e les gratis
Daisy
Dieren & Online (via webcam)
- 16 €/u
- 1e les gratis
Anton
Garderen & Online (via webcam)
- 17 €/u
- 1e les gratis
Adam
Amsterdam & Online (via webcam)
- 35 €/u
- 1e les gratis
Paul
Rotterdam & Online (via webcam)
- 30 €/u
- 1e les gratis
Ton
's-Hertogenbosch & Online (via webcam)
- 25 €/u
Amir
Rotterdam & Online (via webcam)
- 30 €/u
- 1e les gratis
Ayoub
Amsterdam & Online (via webcam)
- 30 €/u
- 1e les gratis
Daniel
Delft & Online (via webcam)
- 35 €/u
- 1e les gratis
Tim
Sittard & Online (via webcam)
- 35 €/u
Sanne
Arnhem & Online (via webcam)
- 25 €/u
Annelene
Diemen & Online (via webcam)
- 30 €/u
Stephen
Amsterdam & Online (via webcam)
- 60 €/u
Peter
Hurdegaryp & Online (via webcam)
- 21 €/u
- 1e les gratis
-
Bekijk de wiskunde leraren