Syed - Leraar Verpleging - Kingston upon Thames
Syed - Leraar Verpleging - Kingston upon Thames

Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Syed zal zorgvuldig je eerste VerplegingVerpleging les organiseren.

Syed

Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Syed zal zorgvuldig je eerste VerplegingVerpleging les organiseren.

  • Tarief 116€
  • Reactie 1h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Syed zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

    50+

    Aantal leerlingen die door Syed zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

Syed - Leraar Verpleging - Kingston upon Thames
  • 5 (73 reviews)

116€/u

Boek een les
  • Verpleging
  • Geneeskunde (medicijnen)
  • Fysiotherapie
  • Volksgezondheid
  • Farmaceutische wetenschappen

Leer het literatuuronderzoek te structureren en te schrijven en tijdschriftartikelen te evalueren met behulp van kritische evaluatiechecklists zoals CEBM, CASP, PRISMA, enz.

  • Verpleging
  • Geneeskunde (medicijnen)
  • Fysiotherapie
  • Volksgezondheid
  • Farmaceutische wetenschappen

Leslocatie

Ambassadeur

Dit is de ultieme leraar. Een compleet profiel, een geverifieerd diploma en een snelle responstijd. Syed zal met plezier je eerste Verpleging les verzorgen.

Over Syed

Ik heb een langdurige interesse en expertise in het omgaan met termijnprojecten, scripties en onderzoekspapers op bachelor- en masterniveau in de domeinen van de medische wetenschappen, farmacie en tandheelkunde, naast mijn kerninteresses in sociale wetenschappen en geesteswetenschappen.

Ik heb ruime ervaring als onderzoeker, als scriptiebegeleider, als auteur en als tijdschriftreferent. Wat betreft het beheer van onderzoeksactiviteiten, was ik Senior Fellow en coördinator van onderzoek.

Mijn carrière domineerde mijn rollen als faculteit Onderzoeksmethodologie en als onderzoeker. In de Medische Wetenschappen kreeg ik de kans om scripties en op onderzoek gebaseerde opdrachten te behandelen, met name in de domeinen Klinisch onderzoek, epidemiologie, interne geneeskunde, farmacie, tandheelkunde, sportgeneeskunde en Cytologie.

Ik heb 15 tijdschriftartikelen gepubliceerd, terwijl 13 van mijn papers ook zijn gepubliceerd in International Conferences-procedures. Daarnaast heb ik als consultant 2 contractuele onderzoeksprojecten behandeld en tot nu toe heb ik meer dan 141 studentenpapers begeleid.

Lees verder

Over deze les

  • VMBO
  • HAVO
  • VWO
  • +7
  • niveaus :

    VMBO

    HAVO

    VWO

    MBO

    WO Master

    Volwassenenonderwijs

    HBO

    WO Bachelor

    Afgestudeerd HBO

    WO Master afgerond

  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Nederlands

Studies in medische en gezondheidswetenschappen komen prominent voor in alternatieve vormen zoals prevalentiestudies; diagnostische nauwkeurigheidsstudies; cohortstudies; een systematische review van literatuur; meta-analyse; therapie; of interventiestudies.

Om tijdschriftartikelen kritisch te beoordelen, gebruik ik bij voorkeur ofwel de tools van het centrum voor evidence-based medicine (CEBM); checklists voor het programma voor kritische beoordelingsvaardigheden (CASP); de effectieve protocollen voor openbare gezondheidspraktijken (EPHPP); Joanna Briggs Institute (JBI) checklists voor kritische evaluatie; PRISMA, of de AMSTAR 2 (indien van toepassing).

Aangezien het huidige medische onderzoek voornamelijk draait om het gebruik van kwantitatieve modellering, zoals in de vorm van beschrijvende en visuele hulpmiddelen voor de presentatie van de gegevens; gebruik van hypothesetoetsing en betrouwbaarheidsintervallen; gebruik van regressie, odds/risk ratio's; en het doen van de overlevingsanalyse om morbiditeit en mortaliteit te beoordelen, dus ik maak gebruik van mijn achtergrond in onderzoek en kwantitatieve methoden om de basis van complexe analyses uit te leggen en om getallen en gebruikte methoden op een volledig begrijpelijke manier te interpreteren.

Daarnaast is het bedenken en inrichten van de structuur van de studie een van mijn passies en expertises, aangezien mijn academische achtergrond, carrière, persoonlijkheid en interesses draaien rond mijn complementaire rollen als onderzoeker, scriptiebegeleider, auteur en scheidsrechter .

Om dat effectief te doen, ben ik sterk afhankelijk van belangrijke databases met academische literatuur zoals PubMed; CINAHL Plus; EMBASE: Excerpta Medica-database; Wetenschap direct; Springer-link; en Sage, enz., zodat elk onderzoeksconcept sterk gefundeerd kan zijn in de literatuur.

Gebruikmakend van mijn achtergrond in kwantitatief onderzoek, en als onderzoeksbegeleider, dring ik erop aan om de verwachtingen van mijn studenten te managen, in de vorm van kwaliteitsbegeleiding.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • 116€

Pakkettarieven

  • 5u: 580€
  • 10u: 1160€

online

  • 116€/u

Specificaties

Voor het communiceren van uw academische zorgen en voor de voorlopige planning van lessen, kunnen we een gratis sessie van 15 minuten hebben.

De genoemde vergoeding is voor lessen over reguliere cursusinhoud, terwijl voor discussie over opdrachten, onderzoeksprojecten, enz. we moeten beslissen over het uurtarief.

Indien het nodig wordt geacht om uw werk(dossiers) na te kijken, zal ik vóór het gesprek mijn tijdsbesteding communiceren over het beoordelingsproces dat moet worden vergoed.

Vergelijkbare leraren Verpleging

  • Abel (MD, PhD)

    Amsterdam & online

    5 (16)
    • €50/u
  • Cassandra

    Eindhoven & online

    4.8 (10)
    • €30/u
  • Oumaima

    Amsterdam & online

    5 (6)
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Gaula

    Amsterdam & online

    5 (5)
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Dr Mary (Professional Teacher)

    Rotterdam & online

    5 (62)
    • €79/u
  • Christine

    Herveld & online

    5 (1)
    • €22/u
    • 1e les gratis
  • Vanessa

    Rotterdam & online

    Nieuw
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Jelle

    Valkenswaard & online

    5 (2)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Houda

    Hilversum & online

    Nieuw
    • €28/u
    • 1e les gratis
  • Michiel

    Zwaag & online

    Nieuw
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Leo

    Utrecht & online

    Nieuw
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Lieke

    Kamperland & online

    Nieuw
    • €37/u
    • 1e les gratis
  • Judith

    Ochten & online

    Nieuw
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Kiki

    Valkenswaard & online

    Nieuw
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Evelien

    Geertruidenberg & online

    Nieuw
    • €37/u
    • 1e les gratis
  • Lente

    Amersfoort & online

    Nieuw
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Elzeline

    Nietap & online

    Nieuw
    • €37/u
    • 1e les gratis
  • Tim

    Utrecht & online

    Nieuw
    • €23/u
    • 1e les gratis
  • Jaimé

    Tilburg & online

    Nieuw
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Syed

    Oslo, Noorwegen & online

    5 (42)
    • €72/u
  • Bekijk meer leraren verpleging