Rodienne - Leraar Nederlands (nt2) - Tilburg
1e les gratis
Rodienne - Leraar Nederlands (nt2) - Tilburg

Het profiel van Rodienne en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts

Rodienne

  • Tarief 27€
  • Reactie 1h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Rodienne zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

    49

    Aantal leerlingen die door Rodienne zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

Rodienne - Leraar Nederlands (nt2) - Tilburg
  • 5 (4 beoordelingen)

27€/u

1e les gratis

Boek een les

1e les gratis

1e les gratis

  • Nederlands (NT2)
  • Leesvaardigheid - Nederlands
  • Schrijfvaardigheid - Nederlands
  • Spreekvaardigheid - Nederlands
  • Vocabulaire - Nederlands

Jurist geeft bijles/cursus Nederlands op alle niveaus aan kinderen en volwassenen (online)

  • Nederlands (NT2)
  • Leesvaardigheid - Nederlands
  • Schrijfvaardigheid - Nederlands
  • Spreekvaardigheid - Nederlands
  • Vocabulaire - Nederlands

Leslocatie

Aanbevolen

Rodienne is een geliefde lerares binnen haar community. Ze werd aanbevolen voor haar toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.

Over Rodienne

Ik ben een afgestudeerde WO-jurist met veel ervaring op het gebied van bijles geven. Ik heb inmiddels al aan tig leerlingen les gegeven en krijg alleen positieve resultaten van hen te zien. Ik heb in 2016 mijn vwo-diploma behaald en ben sindsdien gedreven om mijn kennis aan anderen over te brengen.

Lees verder

Over deze les

  • Alle niveaus
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Nederlands

Mijn methode van lesgeven is uniek. Ik werk aan de hand van powerpoint-presentaties die ik zelf in elkaar zet met zowel theorie- als oefenlinks. Ook werk ik vaak met audiovisueel materiaal, zodat leerlingen de les niet als eentonig en saai ervaren. Mijn lessen bereid ik dus goed voor door het maken van powerpoint-presentaties die doelen op de knelpunten van de leerling. Ook wordt de voortgang van de leerling structureel bijgehouden middels mijn leerlingvolgsysteem.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • 27€

Pakkettarieven

  • 5u: 135€
  • 10u: 270€

online

  • 27€/u

gratis lessen

Rodienne biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.

  • 1uur

Specificaties


- Lespakketten beschikbaar (vanaf 4 uur p/m)
- Groepslessen zijn mogelijk

Leer meer over Rodienne

Leer meer over Rodienne

  • Praat je deze taal vloeiend door je afkomst of omdat iemand jou deze taal heeft geleerd?

    Ik durf bijna met zekerheid te zeggen dat mijn eerste contact met het Nederlands al in de baarmoeder begon. 😊 Mijn moeder las tijdens de zwangerschap al vele prentenboekjes voor en ze deed dit, naar eigen zeggen, regelmatig. Mede door mijn afkomst spreek ik vloeiend Nederlands: thuis spraken wij meerdere talen, maar Nederlands is altijd de algemene voertaal geweest tijdens mijn opvoeding. Uiteraard ben ik met de tijd beter geworden in de taal. Op jonge leeftijd (8 jaar) had ik al een bibliotheekpas. Ik mocht in de bieb voor zes (6) weken twaalf (12) kinderboeken lenen. Echter, las ik keer op keer alle twaalf boeken in twee weken tijd al uit! Ik koos zelf de boeken uit. Mijn favorieten kwamen uit de reeks: “Hoe overleef ik…?” Vanaf dat moment drong het tot mij door: lezen is leuk en het helpt je ook nog bij de ontwikkeling van je taal.
  • Citeer een levend, historisch of fictief persoon die, volgens jou, hét symbool is dat de desbetreffende cultuur vertegenwoordigt!

    Johan Cruijff: “Elk nadeel heeft z’n voordeel.”
  • Is er in deze taal een woord, uitdrukking, traditie of typisch soort gedrag dat je bijzonder of leuk vindt?

    De Nederlandse fietscultuur vind ik heel bijzonder. Er wordt altijd gefietst, ongeacht het tijdstip en ongeacht de weersomstandigheden.
  • Waarom is het belangrijk om deze taal te spreken, of het nou vanuit een academisch, professioneel of meer persoonlijk oogpunt is?

    Het is heel belangrijk om Nederlands te spreken, zeker vanuit academisch oogpunt. In Nederland wordt over het algemeen les gegeven in het Nederlands op scholen (uitzonderingen daartoe gelaten). Dit betekent dat ook het lesmateriaal zoals de boeken, audiovisuele middelen e.d. in het Nederlands zijn samengesteld. Als je de Nederlandse taal onvoldoende beheerst, wordt je academische voortgang, op een school waar Nederlands de voertaal is, al snel verstoord. Ook vanuit persoonlijk oogpunt is het beheersen van de Nederlandse taal uiteraard van belang. Nederlands is de officiële taal van Nederland. In je dagelijks leven zal je hoe dan ook te maken krijgen met de taal. Denk bijvoorbeeld aan wanneer je boodschappen doet of iemand op straat wil vragen naar de tijd.
  • Wat is het lastigst aan deze taal waar het nemen van lessen bij kan helpen?

    De Nederlandse taal wordt over het algemeen als een moeilijke taal ervaren. Vooral de spelling van werkwoorden en grammatica wordt als moeilijk ervaren. Het nemen van bijles kan daarbij helpen door structuur aan te brengen in de vele onderwerpen en door het hakken van de stof in hapklare brokken. Ook ben je tijdens de bijles actief bezig met het maken van gerichte oefeningen. Zoals je weet: oefening baart kunst.
  • Kun je ons een leuke anekdote vertellen die te maken heeft met jouw beroep of jouw eigen schooltijd?

    Tijdens mijn schooltijd heb ik overal op school gezeten. Ik ben in Den Haag begonnen op de peuterspeelzaal en de kleuterklas, waarna ik in Vlaardingen groep 3 heb afgemaakt. Vervolgens heb ik groep 4 t/m 7 in Tilburg afgemaakt. Groep 8 en de middelbare school heb ik op Curaçao afgerond. Tot heden zit ik weer in Tilburg aan mijn studie. Een nomaden-schooltijd dus. 😉
  • Help ons je een beetje beter te leren kennen door ons te vertellen over enkele reizen die je gemaakt hebt.

    Ik ben als 6 maanden oude baby voor het eerst in het vliegtuig gestapt. Mijn ouders besloten toen om vanuit Curaçao in Nederland te komen wonen. Op mijn elfde besloten mijn ouders te emigreren. Dit was voor mij de meest bijzondere reis, gezien ik mijn “hele leven” achterliet in Nederland. Die reis was naast avontuurlijk ook heel spannend, maar bovenal leerzaam. In 2016 vloog ik in mijn eentje terug naar Nederland om mijn studieperiode af te trappen.
  • Wat maakt jou een Superprof, naast het feit dat je je kunt uitdrukken in verschillende talen?

    Ik ben een Superprof omdat ik niet simpelweg de kennis overbreng op mijn leerlingen, maar omdat ik per leerling vaststel waar het knelpunt zit. Na het knelpunt te hebben gevonden ga ik gericht op dat onderwerp inzoomen. Ik draai nergens omheen en kom snel tot de kern. Voor iedere leerling gelden aparte leerdoelen. Deze woorden in samenwerking met de leerling opgesteld. Tijdens mijn bijlessen werken we naar deze leerdoelen toe. Zonder een doel vast te stellen, is het naar mijn mening onmogelijk om gerichte resultaten te bereiken.
--
--

Vergelijkbare leraren Nederlands (NT2)

  • Jjcl

    Tilburg

    4 (2)
    • €22/u
    • 1e les gratis
  • Sven

    Tilburg & online

    5 (2)
    • €33/u
  • Ben

    Tilburg & online

    Nieuw
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Thijs

    Tilburg & online

    5 (2)
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Yara

    Tilburg & online

    Nieuw
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Zoë

    Tilburg & online

    Nieuw
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Lucille

    Dongen & online

    Nieuw
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Elise

    Alphen & online

    Nieuw
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Elina

    Helvoirt & online

    4 (1)
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Irem Naz

    Breda & online

    5 (3)
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Jony

    Breda & online

    Nieuw
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Naomi

    Breda & online

    Nieuw
    • €29/u
    • 1e les gratis
  • Fenna

    Breda & online

    Nieuw
    • €26/u
    • 1e les gratis
  • Alara

    Prinsenbeek & online

    5 (8)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Wicky

    Eindhoven & online

    Nieuw
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Gargi

    Dordrecht

    Nieuw
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Piet

    Amsterdam & online

    5 (25)
    • €45/u
    • 1e les gratis
  • Mehdi

    & online

    4.9 (21)
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Sten

    Amsterdam & online

    5 (23)
    • €30/u
  • Rosemarie

    Utrecht & online

    5 (18)
    • €50/u
  • Bekijk meer leraren nederlands (nt2)