

Het profiel Sami en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Sami
- Tarief 20€
- Reactie 1h

20€/u
1e les gratis
- Wiskunde
- Natuurkunde
- Scheikunde (Chemie)
- Andere natuurwetenschappen
Ingenieursstudent UA; helpt met wiskunde, fysica, wetenschappen en gerelateerde technische vakken op middelbaar niveau
- Wiskunde
- Natuurkunde
- Scheikunde (Chemie)
- Andere natuurwetenschappen
Leslocatie
Over Sami
Ik ben Sami, 18 jaar, en start binnenkort aan mijn tweede bachelor jaar Ingenieurswetenschappen Elektromechanica. Wiskunde en wetenschappen hebben me altijd gelegen (ook in het middelbaar gevolgd als opleiding), niet omdat het moest, maar omdat ik het gewoon graag doe. Die passie wil ik doorgeven: ik weet nog goed hoe verwarrend bepaalde stof kan aanvoelen en precies daarom leg ik alles graag helder en stap voor stap uit. Geen ellenlange theorie, wel duidelijke uitleg die blijft hangen. ;)
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
- HAVO
- +1
niveaus :
Basisschool
VMBO
HAVO
Anders
- Engels
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Engels
Nederlands
Elke les bouw ik op vanuit een duidelijke, intuïtieve uitleg van de theorie. In plaats van droge definities vertaal ik de stof naar voorbeelden uit je eigen leefwereld, zodat begrippen echt gaan leven en reik ik je enkele geheugentechnieken aan om alles vlot te onthouden. Zodra de basis zit, testen we het met een kort testje en enkele eenvoudige oefeningen. Zo zien we meteen waar het nog wat scherper mag. Daarna gaan we samen aan de slag met doorgerekende oefeningen: ik begeleid je stap voor stap, laat je zelf proberen en stuur bij waar nodig, zonder je meteen het antwoord te geven. Elke les heeft overzichtelijke slides en volledig uitgewerkte voorbeelden die je kan gebruiken om thuis zelfstandig te blijven oefenen. Het einde van elke sessie, vul ik aan met concrete tips om je optimaal voor te bereiden op je toets.
Tarieven
Tarief
- 20€
Pakkettarieven
- 5u: 100€
- 10u: 200€
online
- 13€/u
gratis lessen
Sami biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
Vergelijkbare leraren Wiskunde
Marijn
Soest & online
- €39/u
- 1e les gratis
Adam
Amsterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Paul
Rotterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Sanne
Rotterdam & online
- €59/u
Frenck
Delft & online
- €60/u
Huib
Varsseveld & online
- €49/u
Pepijn
Hilversum & online
- €55/u
Ton
's-hertogenbosch & online
- €40/u
Sebastiaan
Leidschendam & online
- €28/u
- 1e les gratis
Thomas
Delft & online
- €40/u
Hugo
Amsterdam & online
- €40/u
Naut
Rotterdam & online
- €38/u
- 1e les gratis
Daniel
Amsterdam & online
- €80/u
- 1e les gratis
Zahed
Breda & online
- €30/u
- 1e les gratis
Tim
Sittard & online
- €59/u
- 1e les gratis
Damian
Papendrecht & online
- €30/u
- 1e les gratis
Max
Soest & online
- €40/u
- 1e les gratis
Muna
Geleen & online
- €30/u
- 1e les gratis
Amir
Rotterdam & online
- €60/u
Kim
Zeist & online
- €30/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren wiskunde
