Ik geloof dat het leren komt door het oefenen. Dus heel veel praten, luisteren en schrijven. Maar vooral het leuk hebben en dingen leren die echt de interesse van de leerlingen aanspreekt. Als je leuk hebt, leer je makkelijker en sneller.
Italiaans is mijn moedertaal. Ik heb zelfs nooit taallessen gegeven maar ik spreek en schrijf 3 andere talen (Spaans, Engels en Nederlands) dus ik ken wel de basis en de manier om een vreemde taal te leren.
Ik heb een HBO diploma (de Italiaanse Laurea Triennale) als taalkundige bemiddelaar en HBO diploma als Illustrator
Ik heb nooit als leraar gewerkt. Maar ik ben heel empatisch, vriendelijk, extroverteert en geduldig. Ik heb ervaring als begeleider voor pubers in een kunstige gebied. En ik kan goed communiceren en begrippen uitleggen.
Maar ik ben ook heel professioneel met een grote aandacht voor details. Ik geloof dat er een grote verschil is tussen een taal beheersen en een taal kunnen redelijk praten. De eerste betekent dat je vloeind bent in een taal, terwijl de andere betekent dat je wel zou kunnen overleven als je op vakantie in een bepaalde stad gaat.
Tekenen in de buurt? Hier een selectie van leraren die je kunt bekijken. Superprof kan je ook helpen bij het vinden van lessen in Schetsen. Leren is geen probleem meer, Italiaans toegankelijk voor iedereen! Lessen volgen in Zeefdruk is nog nooit zo makkelijk geweest: je kunt je kennis eindeloos ontwikkelen!
Bij de leraar thuis | Bij jou thuis | Online (via webcam) | |
1 uur | Niet beschikbaar | 20€ | 20€ |