We beginnen met de vragen die je hebt. Dat heeft vaak te maken met een opgave of een theorie onderdeel. Als we daar klaar mee zijn kunnen we beginnen met het doornemen van de stof en de leerdoelen uit de stof halen. Vervolgens kunnen we een aantal opgaven samen maken om het goed te begrijpen. Zo nodig kun je een beknopte samenvatting maken om die door te nemen voor de toets. Tot slot oefenen, heel veel oefenen. Dat kan oefentoetsen zijn en als je in de bovenbouw zit ook natuurlijk examenvragen!
Eerder als maatschappelijke stage heb ik bijles gegeven aan basisschool leerlingen en op de middelbare school bijles gegeven aan de brugklas en 3e klas VWO. Sinds kort geef ik bijles aan een 5 havo leerling voor wiskunde en scheikunde. Ik help klasgenoten ook met het geven van bijles. Zelf heb ik het pakket N&G met natuurkunde als extra vak. Ik heb alle examenbundels en samenvatting klaar liggen waardoor ik snel en makkelijk kan helpen!
Ik zit in mijn examenjaar VWO momenteel. Ik heb gewerkt bij ijssalon San Marco en gewerkt bij Plus Amersfoort. Ik werk nu bij Exposa Amersfoort. Ik sta in de winkel en werk thuis aan de site!
Neda is ontzettend aardig en heeft een fijne manier van lesgeven. Ze legt alles rustig en goed uit en ik ben ontzettend blij met haar als docent. Ik heb voor mijn vorige wiskunde toets voor de eerste keer in twee jaar weer een ruim voldoende gehaald, dus ik raad haar zeker aan!
Neda is een slimme meid, die secuur om gaat met haar werk. Haar uitleggen zijn duidelijk en ze zorgt ervoor dat jij het snapt. Haar vrolijke houding werkt ook zeker motiverend!
Neda en ik hebben voorafgaand aan mijn toets samen gekeken naar de stof. Ik snapte er niks van en Neda heeft het mij uitgelegd. Zij was heel duidelijk en zette mij zelf aan het denken. Hierdoor heb ik toch een mooi cijfer gehaald voor mijn toets!
Ik had een 4,5 gehaald voor mijn wiskunde a toets. Ik mocht deze toets herkansen dus heb toen bijles geregeld. Neda heeft mij heel goed geholpen, want ik namelijk een 7 nu gehaald:). Neda haar uitleg was erg fijn. Ze legde het rustig uit waardoor de stof goed duidelijk werd.
Bijles in de buurt? Hier een selectie van leraren die je kunt bekijken. Superprof kan je ook helpen bij het vinden van lessen in Huiswerkbegeleiding. Leren is geen probleem meer, Mindmap maken toegankelijk voor iedereen! Lessen volgen in Memoriseren (onthouden) is nog nooit zo makkelijk geweest: je kunt je kennis eindeloos ontwikkelen!
Bij de leraar thuis | Bij jou thuis | Online (via webcam) | |
1 uur | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | 15€ |
5 uur | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | 75€ |
10 uur | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar | 150€ |