Wassim - Leraar Wiskunde - Brussel
Wassim - Leraar Wiskunde - Brussel

Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Wassim zal zorgvuldig je eerste WiskundeWiskunde les organiseren.

Wassim

Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Wassim zal zorgvuldig je eerste WiskundeWiskunde les organiseren.

  • Tarief 45€
  • Reactie 12h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Wassim zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

    50+

    Aantal leerlingen die door Wassim zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

Wassim - Leraar Wiskunde - Brussel
  • 4.9 (18 reviews)

45€/u

Boek een les
  • Wiskunde
  • Natuurkunde
  • Scheikunde (Chemie)
  • Andere natuurwetenschappen
  • Examentraining Natuurkunde

Geneeskundestudent KU Leuven geeft bijles Chemie, Bio, Fysica & Wiskunde | 150+ leerlingen begeleid

  • Wiskunde
  • Natuurkunde
  • Scheikunde (Chemie)
  • Andere natuurwetenschappen
  • Examentraining Natuurkunde

Leslocatie

Ambassadeur

Dit is de ultieme leraar. Een compleet profiel, een geverifieerd diploma en een snelle responstijd. Wassim zal met plezier je eerste Wiskunde les verzorgen.

Over Wassim

Ik studeer Geneeskunde aan de KU Leuven en werk tegelijkertijd als Clinical Research Associate bij een internationaal farmaceutisch bedrijf. Mijn Master in de Biomedische Wetenschappen geeft me een grondig begrip van de exacte vakken - niet alleen in theorie, maar toegepast in de wetenschappelijke praktijk.
Ik heb meer dan 150 leerlingen begeleid, van het 1ste middelbaar tot aan de universiteit. Wat me drijft is het moment waarop iets plots klikt - en ervoor zorgen dat een leerling niet alleen de volgende toets haalt, maar de stof echt begrijpt.
Mijn specifieke sterktes: het toelatingsexamen Geneeskunde en het leggen van verbanden tussen schoolstof en wat er later écht gevraagd wordt. Leerlingen die ik op dat traject begeleid heb, zijn intussen geslaagd.

Lees verder

Over deze les

  • Basisschool
  • VMBO
  • MBO
  • +6
  • niveaus :

    Basisschool

    VMBO

    MBO

    Afgestudeerd MBO

    Volwassenenonderwijs

    HBO

    Afgestudeerd HBO

    WO Master afgerond

    Anders

  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Nederlands

Mijn lessen zijn opgebouwd rond één principe: geen verrassingen op het examen. Ik werk systematisch alle scenario’s door - niet alleen de standaardoefeningen, maar ook de valkuilen waar leerlingen typisch op struikelen.
Ik begeleid leerlingen van het 1ste middelbaar tot en met de universiteit. Of het nu gaat om de basis stevig leggen in het 1ste en 2de jaar, of een leerling in het 6de die zijn eindejaarscijfers wil optrekken - ik stem mijn aanpak af op waar jij staat.
Mijn specialiteit is de voorbereiding op het toelatingsexamen Geneeskunde. Ik ken de exacte leerstof en de examenlogica, en leg van in het 3de middelbaar al de verbanden tussen de schoolstof en wat er later op het toelatingsexamen gevraagd wordt. Meerdere leerlingen die ik op dit traject begeleid heb, zijn intussen geslaagd.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • 45€

Pakkettarieven

  • 5u: 225€
  • 10u: 450€

online

  • 45€/u

Reiskosten

  • + 20€

Leer meer over Wassim

Leer meer over Wassim

  • Wanneer is de interesse voor uw onderwerp en voor het geven van privéles ontstaan?

    Sinds ik begonnen was aan mijn universitaire carrière, had ik altijd al een passie gehad voor bijlessen te geven. Ik hielp hier en daar mijn medestudenten voor verschillende vakken. Echter had ik nooit de stap gezet om dit te doen als bijverdienste doordat ik met veel projecten bezig was. Toen het was rustiger werd, heb ik besloten om hiermee te starten (oktober 2021) en ik moet zeggen dat ik zeer tevreden ben van hoe het loopt.

    Tijdens mijn universitaire carrière gaf ik ook een heel tal workshops in de "International Federation of Medical Students' Association". Hierbij is mijn passie voor het bijles geven nog meer uitgebloeid.
  • Vertel ons meer over het vak waarin u lesgeeft en over de onderwerpen die u leuk vindt om te bespreken met leerlingen (en eventueel ook de onderwerpen die u minder leuk vindt)!

    Ik doceer chemie, biologie, fysica en wiskunde. Ik doceer al deze vier vakken zeer graag. Zodra je beseft hoe deze vakken in verband liggen met elkaar, besef je hoe belangrijk deze ook zijn.
  • Vertel ons over uw grote voorbeeld of rolmodel, of het nou een leraar of lerares is waar u zelf les van hebt gehad of een genie in uw veld!

    Mijn leraar celbiologie aan de universiteit heeft me geïnspireerd met zijn manier van bijles geven. De passie die hij vertoonde en de manier hoe hij zijn les gaf, was gewoonweg uitstekend. Voortaan probeer ik mijn leerlingen op dezelfde manier te inspireren, door de les te geven met passie.
  • Wat zijn, volgens u, de vereiste kwaliteiten om een expert te zijn in uw vak?

    Voorbereiding is "the key" tot succes. Het is heel belangrijk dat de lessen interactief zijn om je leerlingen gemotiveerd houden tijdens de les, hetzij fysiek of online. Bovendien is het ook belangrijk dat er actief wordt les gegeven. Hiermee bedoel ik dat het de bedoeling is dat de brein van de leerling telkens getriggered/gechallenged wordt tijdens de les om zeker te zijn dat de leerling goed aan het meevolgen is en de leerstof aan het verwerken is.
  • Kunt u ons een leuke anekdote vertellen die te maken heeft met uw beroep of uw schooltijd?

    Als ik niet genoeg tijd had om te studeren voor mijn examens, dan probeerde ik altijd "slim" te studeren zodat ik leerstof dat je op 4 weken zou moeten studeren, op 3 dagen studeert. Deze 3 dagen zijn wel heel zware periodes, maar je ziet, als je het echt wilt, dan lukt het 😉
  • Het is dan nu de tijd gekomen om toe te geven dat u misschien ook wel wat moeilijkheden hebt gehad op school... en hoe u die hebt overwonnen!

    Vroeger werd er mij altijd aangeraden om een richting te doen met weinig wetenschappen. Ik was hier niet mee akkoord aangezien wetenschappen mij interesseren. Ik ben blijven doorbijten ondanks de negatieve feedback van mijn leerkrachten en ondertussen heb ik al enorm veel kunnen bereiken, gewoonweg omdat ik het wou. Ondertussen heb ik al een aantal leerlingen gehad die in dezelfde situatie zaten als mij en dat vind ik jammer, maar door mijn ervaring help ik ze dan deze periode te overwinnen.
  • Help ons om u wat beter te leren kennen door ons te vertellen over uw passies (die u misschien ook van plan bent te delen via Superprof).

    Ik presenteer heel graag, hoe meer volk hoe beter. Verder reis ik ook heel graag, tijdens de maand december had ik 37.000 km op mijn teller staan 😉
  • Wat maakt u een Superprof (behalve het beantwoorden van deze vragen 😉) ?

    Ik probeer me altijd in de plaats van de leerlingen te plaatsen, en ik denk dat dit heel belangrijk is als leraar. Verder probeer ik een gepersonaliseerde aanpak te hanteren voor elke leerling. Ik geef telkens les op een ander manier bij een andere leerling. Buiten het les geven, lijkt het mij ook belangrijk om de leerling te kunnen inspireren en te motiveren.
--
--

Vergelijkbare leraren Wiskunde

  • Tim

    Sittard & online

    4.9 (27)
    • €59/u
    • 1e les gratis
  • Marijn

    Soest & online

    4.9 (34)
    • €59/u
    • 1e les gratis
  • Adam

    Amsterdam & online

    4.9 (58)
    • €50/u
    • 1e les gratis
  • Paul

    Rotterdam & online

    4.9 (25)
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Sanne

    Rotterdam & online

    4.9 (27)
    • €59/u
  • Frenck

    Delft & online

    5 (27)
    • €60/u
  • Mick

    Amsterdam & online

    4.9 (23)
    • €55/u
  • Huib

    Varsseveld & online

    5 (13)
    • €49/u
  • Pepijn

    Hilversum & online

    5 (22)
    • €45/u
  • Ton

    's-hertogenbosch & online

    4.8 (24)
    • €40/u
  • Hugo

    Amsterdam & online

    5 (12)
    • €50/u
  • Daniel

    Amsterdam & online

    5 (17)
    • €75/u
    • 1e les gratis
  • Naut

    Rotterdam & online

    4.9 (10)
    • €38/u
    • 1e les gratis
  • Max

    Soest & online

    4.9 (17)
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Damian

    Papendrecht & online

    4.9 (22)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Moohyun

    Rotterdam & online

    5 (19)
    • €70/u
    • 1e les gratis
  • Amir

    Rotterdam & online

    4.9 (29)
    • €60/u
  • Diliana

    Amsterdam & online

    4.9 (14)
    • €70/u
    • 1e les gratis
  • Jelmer

    Utrecht & online

    5 (14)
    • €50/u
    • 1e les gratis
  • Rong

    Apeldoorn & online

    5 (100)
    • €35/u
  • Bekijk meer leraren wiskunde